Ласкаво просимо до EnableMe! Давайте знайомитись

Функції
24

Коментарі

  • Alina_Yovyk
    Функції

    Привіт, друзі! Я - Аліна. Сама з Києва, але наразі перебуваю в Польщі. У моїй родині також є рідні з інвалідністю - у племінниці синдром Дауна. Ми все її життя намагаємося соціалізувати. Рада бути в спільноті EnableMe і робити трішки більше добра тим, хто цього потребує

  • Настя
    Функції

    Привіт усім! Мене звати Настя. Я з Києва, та через війну з сином і котами зараз живу у Польщі. Мрію про Перемогу і повернення додому. Надихаюсь людьми, котрі мають силу впоратися із ще більшими труднощами! Сподіваюсь, що разом з EnableMe зможу допомогти собі й іншим впоратися зі складними життєвими ситуаціями, знайти відповіді на важливі запитання чи просто підтримати один одного - часом, це найважливіше.

  • Нани
    Функції

    Привіт! Я Нані і я волонтер) допомогаю впо у м. Запоріжжя

  • Доброго дня ! Мене звати Наталія, я з Бучі ( київська область). Коротко про ситуацію: чотири роки тому я народила сина , але виникли ускладнення зі здоров'ям,, пролікувавшись залишилось зробити операцію по заміні коліного та стегнового суглобів, але рахунок за операції був дуже великий і нам довелося збирати гроші майже два роки. І от на 26 лютого була вже запланована операція, але події 24 лютого внесли свої корективи до наших планів. Майже місяць окупації Бучі я з дитиною та чоловіком перебувала у підвалі, житло та усі заощадження мы, на превеликий жаль, втратили. Але найгірше - це те, що моє здоров'я погіршилося. На Україні, через ускладнення та відсутність грошей лікарі відмовляються робити операції і що робити далі я не знаю, а час спливає, дитина росте, а я не можу її повноцінно виховувати. Мы з чоловіком хочемо поїхати за кордон і спробувати вирішити своє питання, але куди і як усе зробити вірно мы не знаємо. Чоловік інвалід 2 групи і проблем з перетином кордону немає бути. Порадьте, будь ласка, куди краще їхати чи до кого можна звернутися.

  • JuliaFlower
    Функції

    Всім привіт! Я із міста Кам'янське Дніпропетровської області! Якщо треба чимось допомогти в цьому регіоні, звертайтеся!

  • Вітаю мене звати Сергій я інвалід 2- ї групи ( неходячий ) потрібна операція ендопротезування тазостегнових суглобів. Сама операція безкоштовна а протези потрібно купити. Живемо ми я , мій дядько інвалід дитинства і моя мама пенсіонерка. Ми живемо в Миколаєві , може ви підкажете якийсь фонд або волонтерів які зможуть допомогти з протезами . Бо і самому соромно начебто здоровий мужик а ходить не можу , замість щоб самому комусь допомагать сиджу і собі ради дати не можу . Дякую

  • Mariia
    Функції

    @Сергей Михальчук Добрий день! Є державна програма з протезування і досить достойні протези. Ізнос майже такий, як і у керамічних але реабілітація швидша. Чи зверталися ви до сімейного лікаря за направленням?

    Є Благодійний фонд Запорука, але нажаль в якому вони зараз стані не знаємо.... Зараз в першу чергу протезують військових.

  • Mariia
    Функції

    Добрий день!

    Вам краще їхати у Польшу.

    Пункти прийому біженців з інвалідністю у Польщі! — EnableMe Community

    спочатку сконтактуйте з пунктом у Польші💙💛

  • Вітаю Марія дякую що відповіли . Так звісно я звертався і до сімейного лікаря і в чергу мене поставили на протези , але є два але . Перше війна друге я в Миколаєві. Тож мені пояснили що найближчим часом поставити їх в Миколаєві ніяк. Дякую спробую знайти цей фонд Запорука.

  • Всім привіт! Я модерую форум! Разом з Enableme з травня місяця, мені можна писати з будь-яких питань в особисті повідомлення 😉

  • Ганна
    Функції

    Доброго дня! Я жила в Броварах, але 2.03.22 з двома маленькими дітьми зайшла в Польщу. Наразі мешкаю в домі безкоштовно разом з іншими біженцями, але вже треба дякувати) я безмежно вдячна цій країні, людям які допомагали, власнику будинку який дозволив жити в його домі 9 міс ( до грудня маємо виїхати). В мого старшого синочка затримка мовленевого розвитку, гіпотонус нам потрібні заняття спеціалістів. Ми й так вже довго без цього. Німеччина перша в цьому питанні, тому і розглядаю можливість до тимчасового переїзду саме в цю країну. Незважаючи на мовний бар'єр, маю надію.

  • Maryna_Koptel
    Функції

    Вітаю!

    Мене звати Марина.

    Я практикуючий психолог у методі транзакційного аналізу та гештальт терапії. Маю додаткове навчання та досвід роботи з травмою та гострим стресом. Буду рада відповісти на ваші запитання та допомогти у вирішенні проблем психологічного характеру.

  • Привіт всім, я Тетяна Чудновець. Я з Вінниччини, зараз з дитиною в Німеччині. Я - психолог-травматерапевт, учасниця українсько-російської війни, інвалід війни. Працюю з українськими біженцями у Німеччині, з пораненими та ампутантаии, які проходять лікування чи реабілітацію тут. Звертайтесь, буду рада допомогти.

  • Привіт! Я Анна з України на даний час у зв'язку з війною перебуваю та працюю у Німеччині місто Lüdenscheid. З радість допоможу інформацією чи поділюсь досвідом.

Категорії