Пишіть ваші питання та теми для наших експертів

Функції

Всім привіт! У нашій спільноті окрім звичайних користувачів-дописувачів, є також різні профільні експерти. Ось тут весь список наших експертів

Наприклад, свої питання можете залишити у гілках окремих експертів, але також можете написати в цій гілці, і я вас скорегую 😊

Питання до терапевта, сімейного лікаря - відповідає експерт @sv78 ТУТ

Запитання від біженців - відповідає експерт @Dmitri ТУТ

Питання щодо інвалідності та ветеранів - відповідає експерт @Настя ТУТ

Коментарі

  • meduza813913
    Функції

    доброго вечора всім . У мене є лише одне запитання . Чи прийме мене Чехія якщо я була два роки в Норвегії під колективним захистом . Там я все закрила і зараз вже місяць перебуваю в Україні . Душе шкодую що сюди повернулася . Умов для мого хворого сина і мене ніяких нема !

  • Dmitri
    Функції

    @meduza813913 вітаю. Взагалі то так, прийме, але у вас повинні бути якісь документальні підтвердження того, що ви позбулися тимчасового захисту в Норвегії. Типового і єдиного зразка таких документів в ЄС немає, але підтвердження мають бути (листування з органами влади, довідки, тощо).

    Справа в тому, що влада Чехії більш сурово ніж інші країни ставиться до повторного тимчасового захисту на своїй території, втім, є реальні приклади коли люди його отримали, варто тільки документально підготуватися.

    Допомога

  • meduza813913
    Функції

    нажаль ні яких документів нема , лише є білі паспорти з якими ми виїжджали . Закордонних паспортів у нас не було , зараз робимо . Я б залишилась в Україні але можливість дуже важка . У мене син 20 років 1 група ДЦП і коли повітряні тривоги сховатися в бомбосховище не виходить , ще і у мене 2 група по зору . Я не планувала більше кудись їхати , але бачу що діти вже не витримують

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    ви на зв'язку? можливо, у вас будуть додаткові питання?

Категорії