▶️ Вперше в спільноті? Почни звідси!

Функції

Якщо ви новачок у спільноті та шукаєте спосіб зорієнтуватися, ось найважливіші теми для вас:

Приємного перебування у спільноті EnableMe! Сподіваємось, ви знайдете у нас відповіді на свої запитання та зустрінете однодумців.

Ваша команда EnableMe

«1

Коментарі

  • Доброго вечора.

    Чоловікові встановили 3 групу інвалідності, але у нього немає стажу роботи (так сталось, що багато років працював закордоном). Скажіть будь ласка, чи положені йому якісь соціальні виплати по інвалідності, чи при відсутності стажу роботи їх не виплачують? Заздалегідь дякую за відповідь.

  • Вітаю) Надія, у цьому питанні нам допоможе наш експерт @Olga_K

  • Olga_K
    Функції

    @Надія Пешехонова

    Доброго дня!

    Соціальні виплати від інвалідності можуть варіюватися залежно від країни, в якій ви проживаєте. Однак я можу надати загальну інформацію, яка може бути корисною.

    У багатьох країнах соціальні виплати для осіб з інвалідністю зазвичай не пов'язані безпосередньо зі стажем роботи. Це означає, що, незалежно від того, чи має особа стаж роботи, вона може мати право на деякі пільги або соціальні виплати, які спрямовані на полегшення її фінансового становища.

    В Україні право на соціальні виплати по інвалідності може мати не тільки особа зі стажем роботи, але і ті, хто не має такого стажу. Виплати будуть залежати від групи інвалідності, яку було встановлено, а також від наявності інших факторів.

    Такі виплати можуть включати:

    1. Інвалідні грошові допомоги: Це щомісячні або періодичні платежі, призначені для осіб з інвалідністю з метою допомогти їм забезпечити базові потреби.
    2. Компенсації на придбання або обслуговування медичних засобів: Особам з інвалідністю може бути надана допомога у вигляді фінансової компенсації на придбання або обслуговування медичних засобів, таких як інвалідні візки, протези і т.д.
    3. Безкоштовний громадський транспорт: В деяких місцях інвалідам надається можливість користуватися громадським транспортом безкоштовно або за зниженою вартістю.
    4. Пільги при оплаті комунальних послуг: Особи з інвалідністю можуть мати право на зниження при оплаті комунальних послуг, таких як вода, електроенергія, опалення тощо.
    5. Медичні послуги: Залежно від системи охорони здоров'я, інваліди можуть мати право на безкоштовні або знижені медичні послуги.
    6. Підтримка людини, що доглядає за особою з інвалідністю: Якщо інвалід потребує постійного догляду, можуть надаватися послуги підтримки його помічника.

    Для отримання конкретної інформації про соціальні виплати рекомендую звернутися до офіційних джерел, таких як органи соціального захисту, міністерства праці та соціальних послуг.

  • Доброго дня хто має контакти для людей з інвалідністю в Німеччині за находжуся в Німеччині сам один потрібна допомога я на інвалідному візку!!! Дякую

  • Anatolii96
    Функції

    Вячеслав Салев Вітаю в нашій спільноті! Розкажіль будь ласка більше про Вашу ситуацію. З якого Ви міста? Чи отримали Ви статус біженця в Німеччині?

  • Olga_K
    Функції

    @Вячеслав Салев Доброго дня, скажіть будь ласка в якому місті Ви перебуваєте і які саме контаки Вас цікавлять (просто для спілкування чи Вам потрібна конкретна допомога)? Відповідь допоможе нам надати Вам максимально вірну інформацію.

  • Я нахожусь Иннинг ам Хольц Хелдерінг 9 це під Ердінгом!!! Поселили посеред дома в полі скрізь самому важко добиратися магазини і все далеко від мене ,живу сам ніхто не допомагає ,не можу оформити параграф 24 постійно требують різні документи важко самому все збирати ну і и.д а мені важко самому все робити а поки не оформлять ніяких послуги мені не надають ні ліжка даже нормального нема короче в якусь прірву попав вибачте !!! Ось мій телефон якщо є конкретна допомога а не на словах і советах бо вже устав ((( вибачте +380962848265 ( ватцап , вайбер, телеграм) буду дуже вдячний за допомогу

  • Ердінг це під Мюнхеном земля Баварія

  • Olga_K
    Функції

    Ось деякі контакти, які вдалося знайти. Нажаль, персонально нікого в цьому регіоні не знаю. Можливо ще відгукнеться хтось зі спільноти.

    Адміністрація Іннінг-ам-Гольц-Гельдерінг:

    Веб-сайт: https://www.inning-am-holz.de/

    Телефон: +49 8121 2235

    Адміністрація міста Ердінг:

    Веб-сайт: https://www.erding.de/

    Телефон: +49 8122 4090

    Місцева служба соціального захисту:

    Служба соціального захисту Мюнхена

    Веб-сайт:

    https://www.muenchen.de/rathaus/Stadtverwaltung/Sozialreferat.html

    Телефон: +49 89 23396000

    Медичні установи:

    Лікарня Мюнхена

    Веб-сайт:

    https://www.klinikum-muenchen.de/

    Телефон: +49 89 440070

    Громадські організації та благодійні фонди:

    Благодійний фонд Мюнхена

    Веб-сайт:

    https://www.muenchen.de/rathaus/Stadtverwaltung/Sozialreferat.html

    Телефон: +49 89 23396000

    Будь ласка, звертайтеся до цих організацій та служб для отримання додаткової інформації та допомоги. Бажаю Вам успіху у вирішенні цих питань і вирішенні проблем, з якими ви зіткнулися.

  • Чи звертались ви в українське консульство, чи писали у фейсбук спільноти до української діаспори?

  • Так я скрізь пишу але тільки кудись направляють але ніякої допомоги немає (((

  • Яку ви просити допомогу і куди вас відправляють саме?

  • Настя
    Функції

    Добрий день @Вячеслав Салев

    Знайшла такі контакти волонтерів у Вашому окрузі:

    • Волонтерська діяльність при адміністрації округу Ердінг охоплює рзіні види допомоги, серед яких і допомога людямз інвалідністю. Думаю, мають допомогти і в спілкуванні та обміні документами з міграційною службою та соціалматом. Контакти об'єднання: тел. 08122 / 58-1047 або 58-1071 (з понеділка по четвер з 8:00 до 12:00)
    • Волонтерське об'єднання Nachbarschaftshilfe Erding e. V. ("Сусідська допомога в Ердінгу") також покликане надавати різного роду допомогу достатньо широкому колу людей. Їхні контакти в Ердінгу: тел. 08122 / 86 828 50, ел. пошта info@nbh-erding.de (понеділок 14:00 - 17:00, з вівторка по четвер 9:00 - 12:00)
    • Центр Карітасу в регіоні Ердінг: тел. 08122 955 94-0, ел. пошта caritas-erding@ ​caritasmuenchen.org
    • Мальтійська служба допомоги в Ердінгу: тел. 08122/995516, ел. пошта malteser.erding@malteser.org

    Часом, волонтерські організації, приходять на допомогу швидше, ніж держава.

    Також Ви могли б написати про свою ситуацію з проханням допомогти окремим дописом у нас в спільноті -

    Сподіваюся, що Вам допоможуть. Бажаю удачі і прошу тримати нас в курсі Вашої ситуації.

  • Дякую вам дуже ось сьогоднi написав на ті адреси що ви мені дали я вам потім напишу що вони відповіли !!! Дякую ще раз вам за допомогу

  • Тримайте нас в курсі. Будемо з нашого боку допомагати чим зможемо

Категорії