Хто якою творчістю любить займатися?)

Функції
124»

Коментарі

  • Anatolii96
    Функції

    Я точно буду слушать на Ютуб Мьюзик!

  • VovchykSteve
    Функції

    Та настрій останнім часом дійсно не ахті. Хоча вчора сьогодні виглянуло сонечко, і так якось веселіше стало) Жаль правда я ще не можу часто виходити на вулицю, сніг ще весь не розтанув, але все одно вид з вікна на синє небо, на освітлені будинки дуже надихає🥰 Не певен чи це додасть мені якогось натхнення в написанні музики, але думаю не обов'язково мені в усьому шукати користь. Самого факту гарної погоди уже досить) Радий що сподобався цей альбом) Він може і різношерстний, по своєму унікальний

  • VovchykSteve
    Функції

    Дякую) Стосовно біта, то навіть не знаю, я зклепав цю пісню фактично з готових семплів які залежались у мене на диску і вже не пам'ятаю що туди, в ту пісню позакидував) Через це можливо я не зміг би виставити її десь інакше крім бендкемпу, забагато ліцензійних семплів, які підозрюю по хорошому коштують грошей і потребують якихось юридичних узгоджень

  • VovchykSteve
    Функції

    Дякую, мені вона теж свого часу дуже зайшла)

  • VovchykSteve
    Функції

    Дякую за такий приємний відгук) Я думав колись про те щоб заливати свої пісні на ютуб, але якось ніколи не доходили руки. Було б цікаво спробувати

  • VovchykSteve
    Функції

    Ох.. я якось навіть не знаю. Тобто у мене звичайно були мрії видавати десь свою музику, але не впевнений чи така різношерстність стилів підійде хоч якомусь лейблу. Я власне, якось так вийшло, що робив кожну пісню в надії, що от наступна буде краща, а так через якийсь час можливо я робитиму справді хорошу і професійну музику. Але якось так воно виходило, що скільки б я не робив тих пісень, вони все одно виходили якісь різні і абсолютно не на тому рівні як у інших професійних музикантів, навіть тих які пишуть з одним ноутбуком і навушниками. Тобто я звісно не проти був би, але якщо чесно то не дуже вірю в свою музику. Після всього зрештою це досі лише спосіб для мене викладати свої емоції, які я часто не можу висловити словами.. Бачите, тут навіть зведення як такого нема, з технічної точки зору всі ці пісні дуже сирі. Я колись пробував вивчити цю тему, але якось не вийшло, змирився з тим що це уділ студій і звукорежисерів, а ціни там за такі послуги відповідні. Якісь такі думки на цей рахунок. Я б звісно не проти цього всього, але наразі не уявляю як можливо це все систематизувати під стандарти лейблів. Але все ж дякую за пропозицію🥲

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Ось цей новий альбом точно можна видати, він готовий, Вов! Пишу в особисті тобі з цього питання, я знаю як видати

  • Настя
    Функції

    Може, просто вище носа і спробувати?)

    Чесно кажучи, не знаю, як це працює, але знаю, що в базах музики на продаж є різні треки і з дуже різною ціною, різною якістю. А на кожен товар, як відомо, свій покупець ;)

  • VovchykSteve
    Функції

    Та я звісно не проти) Зрештою це новий для мене досвід, чому б не спробувати? Може ще й яку нову музику попишу🤷 Натхнення така штука, йому багато для щастя не треба)

  • Olga_EnableMe
    Функції

    Ну бачите! Вас надихає сонечко і погода. А когось надихає музика (і таких багато). Тому не для користі заради, а для натхнення і настрою інших. Чому б і ні? Якщо я надихаю хоч одну людину в житті - моє життя вже не марне. Тому давайте на ютюб! діліться, на будьте жадіной))) (жартую) Творчість вона для того і творість, щоби розмовляти зі світом - просто не завжди через слова, а через тонке

Категорії