Не допомагають заспокійливі

InnaHonchar
відредаговано 15. лис 2022, 12:36 в Ментальне здоров'я

Доброго дня! Маю таку проблему. Ми з-під Ірпіня і пройшли через пекло. Я весь цей час була дуже зібрана і ніби нічого не відчувала. Всі думки були як врятувати батьків і мого сина, де взяти їжу і ліки і багато чого. Зараз мій стан стає гіршим день ото дня. Я п’ю ліки але постійно накриває, дуже виснажена, сплю погано, дуже дратівлива і постійно бачу перед очима одну і ту саму картину - відео з пабліка як російський солдат главтує немовля. Чи допоможе психолог? Чи можливо треба іти ди терапевта? Пью персен і донорміл, але ефекта немає ніби. Дякую

Найкращі відповіді

Відповіді

  • InnaHonchar вітаю! добре, що ви звернулися, написали нам 🙏 наш експерт, психолог приєднається до цього обговорення @Maryna_K

  • Добрий день, @InnaHonchar

    Рада допомогти. Так, звісно - ви можете написати мені в приватні повідомлення.

  • Почитала, ознайомилася. Дійсно корисна інформація. Знайшла для себе кілька навичок як себе поводити в зв’язку такім станом. Дуже вам дякую! І за підтримку, і швидку відповідь 🇺🇦

  • Дайте голос своїм переживанням: проєкт, що надає психологічну підтримку чоловікам

    До дня ментального здоров’я вийшло відео, яке розповідає про Лінію психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. Це проєкт, що допомагає чоловікам справлятися з психологічними труднощами та переживаннями. 

    Проєкт реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за підтримки уряду Великої Британії у співпраці з ГО Інноваційні соціальні рішення. 

    Лінія підтримки за номером 2345 покликана допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки. 

    На лінію психологічної підтримки чоловіки можуть телефонувати з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи у стосунках, переживання через війну, складнощі у регуляції гніву тощо.

    Лінія уже отримала більш ніж 7 500 дзвінків від чоловіків. Вона анонімна, безкоштовна та доступна цілодобово за номером 2345.

    Оператор(к)ами лінії є кваліфіковані психологи/-ині з багаторічним досвідом психологічної практики.

    Робота гарячої лінії забезпечується UNFPA у співпраці з ГО Інноваційні соціальні рішення у межах проєкту EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству. Її запуск став можливий завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії.

    UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами вони працюють у 150 країнах та територіях світу, з 1997 року і в Україні. Більше інформації про UNFPA та їхню роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org




  • Anatolii96
    Anatolii96 ✭✭✭
    відредаговано 7. гру 2023, 21:57

    Безкоштовна психологічна допомога під час війни

    У нас на сайті вишла цікава новина з корисними контактами:

    Війна може викликати у людини страх за своє життя та життя своїх рідних і близьких.

    Під час війни людям доводиться переживати складні ситуації. Наприклад, обстріли, повітряні тривоги, поранення чи смерть людей. Усі ці події можуть викликати стрес у людини. Стрес - це коли тобі неспокійно, тебе тривожать якісь думки, розгубленість.

    Якщо ти не можеш заспокоїтися, ти можеш звернутися до психологів. Психолог - це людина, яка навчилася і допомагає людям подолати стрес, заспокоїтися, краще розуміти себе. Психолог допомагає людям прийняти складні ситуації в житті.

    Кожна людина може звернутися до психолога по психологічну допомогу. Для того, щоб отримати психологічну допомогу, тобі необхідно домовитись про зустріч із психологом у його кабінеті чи онлайн.


    Корисні контакти психологів

    Нижче у списку ми надаємо контакти психологів і організацій, в яких працюють психологи. Вони безкоштовно надають психологічну допомогу...

    БІЛЬШЕ ЧИТАТИ ТУТ

Категорії