Це депресія? Мені нічого не хочеться

Функції
Марина
Марина ✭✭✭
відредаговано 11. тра 2022, 10:13 в Ментальне здоров'я

Доброго вечора, ми з України! Потрібна допомога. Почуваюсь не дуже добре морально. Останні два тижні в мене депресія, просто руки опускаються, хочеться лягти в ліжечко і ні про що не думати. Таке враження, ніби я виключилась з режиму війни і зачинила дверцята, ніби поставила стінку між собою і всім, що відбувається навколо. Не хочу робити нічого, ні з ким не розмовляти, а просто лежати. Які ліки можна попити чи що краще зробити взагалі? Дякую заздалегідь

Доброго вечора, Ми з України! 🇺🇦

Найкраща відповідь

  • Olga_EnableMe
    Olga_EnableMe ✭✭✭
    відредаговано 7. гру 2023, 22:57 Відповідь ✓
    Функції

    Доброго вечора, ми з України!

    Мені дуже шкода, що ви зараз проходите через це. У вас зараз не дуже приємний і легкий стан здоров'я, але усе виправимо!

    Перше, що треба знати, цей стан називається не депресія, а апатія.

    Друге, цей стан - досить серйозний дзвіночок, що ви можете втратити психічне здоров'я і вам потрібно негайно приймати міри.

    Третє - це власне які міри потрібні.

    • Дивіться, немає чарівної пігулки, яку випив і захотілось встати з ліжечка. Є звйчайні заспокійливі (валерьянка, магне В6 та інші), які вам потрібно буде приймати 3-4 тижні мінімум.
    • Далі - сон, іжа та обмеження читання новин, по можливості бути в безпечному теплому місці.
    • І раджу якнайшвидше звернутись до психолога, щоби він допоміг вам вкласти ваші думки і почуття ""по поличках"" та вивести вас з цього стану, коли нічого не хочеться робити.

    Це я вам коротко розповіла, що потрібно робити, а ось тут у нас є вся інформація:

    - безкоштовний психолог онлайн чи за телефоном

    - чому потрібно обмежити новини і як зрозуміти що треба бігти до психіатра

    - які ліки пити та як зберегти психічне здоровя


    Бережіть себе та пишіть тут, як ваші справи! Будемо підтримувати вас

Відповіді

  • Anatolii96
    Anatolii96 ✭✭✭
    відредаговано 7. гру 2023, 22:57
    Функції

    Безкоштовна психологічна допомога під час війни

    У нас на сайті вишла цікава новина з корисними контактами:

    Війна може викликати у людини страх за своє життя та життя своїх рідних і близьких.

    Під час війни людям доводиться переживати складні ситуації. Наприклад, обстріли, повітряні тривоги, поранення чи смерть людей. Усі ці події можуть викликати стрес у людини. Стрес - це коли тобі неспокійно, тебе тривожать якісь думки, розгубленість.

    Якщо ти не можеш заспокоїтися, ти можеш звернутися до психологів. Психолог - це людина, яка навчилася і допомагає людям подолати стрес, заспокоїтися, краще розуміти себе. Психолог допомагає людям прийняти складні ситуації в житті.

    Кожна людина може звернутися до психолога по психологічну допомогу. Для того, щоб отримати психологічну допомогу, тобі необхідно домовитись про зустріч із психологом у його кабінеті чи онлайн.


    Корисні контакти психологів


    Нижче у списку ми надаємо контакти психологів і організацій, в яких працюють психологи. Вони безкоштовно надають психологічну допомогу...

    БІЛЬШЕ ЧИТАТИ ТУТ

Категорії