Соціальний помічник

Вітаю,друзі! Маю таку проблему. У мене захворювання суглобів,раніше сам пересувався ,а зараз дуже важко ходить до магазину за продуктами. Чи є такі державні помічникі,які можуть принести їжу та допомогти по господарству ? До кого мені звертатись, підкажіть будь ласка?

Відповіді

  • Вітаю у нашій спільноті! А ви з якого міста?

    До нашої гілки доєдную Кирила, kyrylo підскажи будь ласка інформацію щодо соцправціників, як отримати допомогу

  • Добрий день! Зібрав наступну інформацію:

    Отримати допомогу соціального помічника в Україні можна через систему соціального захисту населення. Соціальні помічники надають допомогу громадянам, які не можуть самостійно піклуватися про себе через вік, інвалідність або хворобу.

    Ось основні кроки для отримання такої допомоги:

    1. Звернення до органів соціального захисту

    Потрібно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення. Це можна зробити особисто або через представника, якщо ви самостійно не можете це зробити. Контактні дані місцевих управлінь можна знайти на сайтах державних адміністрацій або органів місцевого самоврядування.

    2. Документи для подання заявки

    Зазвичай для подання заявки на соціальну допомогу потрібні наступні документи:

    • Заява на отримання послуг соціального помічника.
    • Паспорт або інший документ, що підтверджує особу.
    • Довідка про інвалідність (якщо є) або медичний висновок, що підтверджує стан здоров’я.
    • Пенсійне посвідчення (для пенсіонерів).
    • Довідка про доходи або інші документи, які підтверджують право на соціальні послуги.

    3. Оцінка потреб

    Після подання заявки, представники органу соціального захисту можуть провести оцінку вашого стану та потреб у соціальному обслуговуванні. Вони визначать, яка саме допомога вам необхідна (наприклад, догляд вдома, допомога в побуті тощо).

    4. Підписання договору

    У разі позитивного рішення між вами (або вашим представником) і органом соціального захисту підписується договір про надання соціальних послуг. У ньому зазначаються обсяг і тривалість допомоги.

    5. Надання допомоги

    Після укладання договору вам буде надано соціального помічника, який виконуватиме визначені обов'язки. Це може включати допомогу в домашніх справах, супровід на вулиці, медичну допомогу та інші послуги, залежно від ваших потреб.

    6. Послуги неурядових організацій

    Окрім державних служб, в Україні існує багато неурядових організацій, які надають соціальні послуги. Це можуть бути благодійні фонди, волонтерські організації або інші ініціативи.

    Додаткові моменти:

    • Якщо ви є людиною похилого віку або особою з інвалідністю, ви маєте право на безкоштовну соціальну допомогу.
    • У разі, якщо послуги потрібні на тимчасовій основі (наприклад, післяопераційний період), також існують програми тимчасової допомоги.

    Рекомендую звернутися до найближчого управління соціального захисту, щоб отримати детальнішу інформацію стосовно вашої конкретної ситуації та умов отримання допомоги.

  • Чи спробуйте звернутися в соціальну службу для оформлення соцпрацівника?

  • В мене був такий досвід, спробуйте, все вийде!

  • Доброго дня! Гарно вам дякую, за корисну інформацію , буду розбиратись . Дякую вашій спільноті , що не залишаєтесь байдужими до проблем людей у такий важкий період і знаходите час на допомогу потребуючим!

Категорії