Пошук реабілітації після інсульту для військового ветерана

Доброго дня підкажіть будь ласка алгоритм дій з пошуку безплатної реабілітації після інсульту за кордоном,та можливо фонди які оплачують таку реабілітацію.

Реабілітації потребуе мій брат 27 років, має державні нагороди, на війну пішов добровольцем у 2016 році. Зараз він лежачий. Інвалід першої групи вже не військовий.

Буду вдячний за інформацію.

Найкращі відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Відповідь ✓

    Руслан, вітаю к нашій спільноті. Спробуємо вам домогти

    Долучаю до нашого спілкування експерта @Настя

  • Настя
    Настя expert
    Відповідь ✓

    Добрий день @Ruslan 1981

    У Вашому запиті трохи замало інформації. Наприклад, як давно стався інсульт, в якому регіоні знаходиться Ваш брат, які він має документи (наприклад, посвідчення УБД), а також — до кого ви вже зверталися по допомогу і з яким результатом. Якщо уточните ці дані, можливо, нам вдасться знайти більше відповідей за вашим запитом.
    Поки ж даю дещо узагальнену інформацію.

    Міністерство у справах ветеранів України дає чіткий алгоритм направлення Захисників на лікування чи реабілітацію за кордон

    Але з огляду на те, що реабілітація після інсульту невідкладна, лікарі не рекомендують чекати можливості поїхати за кордон і радять починати якомога швидше у вітчизняних закладах, до того ж, на думку дуже багатьох фахівців, реабілітація різного напрямку в пострадянських країнах розвинена куди краще, ніж на заході. І вона безкоштовна для ветеранів. Залишаю Вам посилання на алгоритм звернення по стаціонарну реабілітацію в межах країни.

    Нижче — посилання на різні фонди й організації, які надають допомогу ветеранам з інвалідністю:
    Після служби
    Племена Тризуба
    Українці разом
    Карітас України
    Ми поряд
    Ми з України
    Повернись живим

    Крім того, ви можете спробувати звернутися до місцевих бізнесів, депутатів, адміністрацій.
    Мушу попередити, що отримати допомогу на реабілітацію після інсульту за кордоном буде складно. Здебільшого беруться за випадки, які за підтвердженням медиків неможливо якісно пролікувати в Україні.

    Тому також нагадую про можливість ветерану з інвалідністю отримати одноразову грошову допомогу. За посиланням детальніше про те хто і на що може розраховувати.

    Прошу Вас прочитати відповідь нашої експертки-лікарки щодо реабілітації після інсульту. Так, там мова про цивільного пацієнта, але суть лікування лишається та сама.

    Якщо маєте ще питання або готові уточнити інформацію про брата — постараємось підшукати детальніші відповіді.

  • Настя
    Настя expert
    Відповідь ✓

    Дякую, що уточнили інформацію!
    Я пошукаю ще якісь фонди в Миколаївській області і офіцерські фонди-спільноти. Напишу Вам, як назбираю.

  • Настя
    Настя expert
    відредаговано 26. лип 2024 Відповідь ✓

    Скидаю Вам ще трохи фондів, серед них Миколаївські.
    Подумаю-пошукаю ще. Також написала своїм друзям закордоном, аби вони на місцях пошукали фонди та медзаклади, готові прийняти на безкоштовне лікування. Відписуватимусь Вам по мірі надходження інформації.

    Побратимство
    Volunteer.in.ua (Миколаїв)
    Світлі Справи (Миколаїв) - не побачила в переліку у них такої адресної допомоги ветеранам, але спробувати написати завжди варто
    Милосердя та Здоров'я
    Volunteer UA (Миколаїв)
    Щедрик (Миколаїв)
    Благодійна програма “Via Ad Vitam”
    Здоров’я українського народу (серед іншої допомоги вказана також матеріальна підтримка пораненим військовим)

    У двох наступних не знайшла сайту, лише деякі контакти, але можете спробувати звʼязатися з ними телефоном і листом відповідно.
    Всеукраїнський благодійний фонд "Офіцерський клуб": тел. 80444837971
    Міжнародний благодійни фонд "Офіцерський корпус": адреса: 01030, м. Київ, вул. Хмельницького, 51а, оф. 2

    Ще ось наводжу реабілітаційний центр. Вони говорять в ЗМІ, що не відмовляють нікому, вірогідно, що діють і як медцентр і як благодійна організація одночасно. Спробуйте написати їм також:
    Advance center (Луцьк)

    Щодо вказаних Вами організацій - чи пробували Ви звʼязатись з ними? Next Step Ukraine також надає допомогу з реабілітацією військових. А центр в Модричах - можливо, зможе підказати, як діяти у ситуації з Вашим братом. Крім того, якщо він у Вас на меті (серед інших варіантів), то, можливо, Вам варто було б отримати від них план лікування Вашого брата з кошторисом, щоб Ви могли звертатися до фондів з конкретним фінансовим запитом і листом-підтвердженням від медзакаладу, що вони здатні надати необхідне лікування і скільки на це потрібне коштів.

  • Yurii_EnableMe
    Відповідь ✓
  • Настя
    Настя expert
    Відповідь ✓

    @Ruslan 1981
    Доброго ранку!
    Подивіться ТУТ інформацію по медичній допомозі для українів у Норвегії. Як сказали мої друзі, там абсолютно все відбувається через державні підтримки, не приватні.

    Інші знайомі порадили звернутися по допомогу до Військової адміністрації Миколаєва. Кажуть, що там дуже гарно все влаштовано, і що з великою вірогідністю вони зможуть підказати, до кого звернутися по фінансову підтримку в реабілітації.

  • Настя
    Настя expert
    Відповідь ✓

    Так, справді, як мінімум, дивно. Неодноразово чула про Модричі, як про один із кращих неврологічних реабілітаційних центрів, але таке ставлення зі сторони медзакладу трохи насторожує навіть(

  • Настя
    Настя expert
    Відповідь ✓

    У нас нема гілки для таких питань і це, в принципі не зовсім наш профіль. Але я накидаю Вам трохи пізніше тут кілька посилань правничих організацій для військових і ветеранів, Вам варто звернутися до юристів з цим.

  • Настя
    Настя expert
    відредаговано 5. сер 2024 Відповідь ✓

    @Ruslan 1981 Здрастуйте! Як просувається справа Вашого брата? Чи звертались Ви вже по юридичну допомогу?

    Натрапила на отакі ще організації, які допомагають військовим з пошуком фінансування на лікування за кордоном:
    Лікування за кордоном (агенція медичного туризму, мають програми безкоштовної допомоги військовим)
    Військова медицина України (це благодійний фонд)

  • Ruslan 1981
    Відповідь ✓

    Дякую

  • JuliaFlower
    JuliaFlower ✭✭✭
    відредаговано 6. сер 2024 Відповідь ✓

    ні, такої гілки не має. вам треба звернутись на горячу Лінію міноборони або ТЦК де стає на обліку ваш брат

    Тут всі контакти

  • Ruslan 1981
    Відповідь ✓

    Проблема з нагородою вже вирішена.

«1

Відповіді

  • Доброго дня уточнюю інсульт стався 24.03.2024 зараз проходе реабілітацію в Циблях. Брат з Миколаївської Має УБД,офіцер.

    Дуже хотілося б шоб він потрапив на реабілітацію за кордон чи як мінімум в реабілітаційний центр Next Step Ukraine або Модричи.

    Дякую що допомагаєте.

  • наші лікарі та реабілітаційні центри, як правило, знають про закордонні центри та фонди які наразі приймають наших військових.

    Але ніхто нічого не радить?(

  • Не добре.

    Але я просив алгоритм дій,шукати і писати в фонди та реабілітаціїні центри я буду сам.

    Мені порібно як умога більше контактів.

  • не зрозумів ваші слова «не добре», може це одруківка

  • Так велика дяка вам.

  • Там довжно було бути НУ Добре)

    Вибачаюсь

  • Руслан, добрий день) чи звертались вже до когось? Чи дають вони зворотній звʼязок?

  • Доброго дня поки шо чекаю на документи з реабілітаційного центру де зараз брат з висновком стану на теперішній час,для того шоб додати в анкету на допомогу в Next Step Ukraine.

  • Доброго дня Настя дуже вдячний будемо займатися.

    Наразі зв'язувався з Next Step Ukraine нажаль в них не має стаціонару.

    Також дзвонив в Модричи питав за ціну і кошторис. Відповіли шо навіть не потрібно їм слати медичні висновки,5900 доба з супроводом,висилайте П.І.Б хворого вишлемо кошторис.Дивно як на мене.

  • може цю оплату бере на себе якийсь типу фонд? Як би ж вони ще одразу розповідали

  • Нажаль з'явилася додаткова проблема.

    Десь через кілька неділь після інсульту побратими привезли Віталі в госпіталь нагороди (коли почали Віталі показувати ті нагороди він начав дуже нервувати, він завжди нервуе коли розуміє шо не зможе наразі боронити Україну) так шоб він не нервував ми їх сховали та й все.

    Зараз коли ми почали займатися пошуками хто нам допоможе з реабілітацією почали збирати до купи Віталі нагороди та відзнаки (вони починаються з 2016 коли він був солдатом).

    І виявили дивну річ!

    В останній нагороді помилка добре вказано прізвище та по батькові але помилка з ім'ям.(((

    Знайшов телефони куди дозвонитись хто видає нагороди,отримав відповідь що нам подали документи на Кирилюка Сергія Вікторовича ми на нього нагороду і виписали.

    А я точно знаю шо це нагорода брата бо він цим гордився і казав шо Золотий Хрест Я отримав іду далі...

    Підкажіть тут є гілка для таких питань.?

Категорії