Реабілітація після інсульту в Німеччині

Функції
Людмила_М
відредаговано 17. кві 2024 в Хронічні захворювання

Добрий день,

Мене звати Людмила,
Підкажіть, будь ласка, чи можна пройти реабілітацію після геморагічного інсульту в Німеччині, чи можна розраховувати на якусь програму підтримки українцю? Я розумію, що це дуже великі кошти приїхати просто на реабілітацію, тому і питаю, можливо є якісь програми підтримки.
Геморагічний інсульт стався в мого чоловіка 27.03.24 , йому 64 роки, ліва сторона не працює. Зараз він знаходиться в лікарні, є трішки перепади с тиском і тримається температура, дуже сподіваюсь, що на наступному тижні ми перейдемо к вправам і додамо фізичних навантажень.
Після лікарні хотіла б відправити його на реабілітацію в Німеччину, звісно, я буду з ним, якщо у нас вийде.
Напишіть, будь ласка, чи можете ви нам з цим допомогти. 
Ми кияни, нікуди з початку війни не виїжджали, чоловік військовий пенсіонер.

Дякую, за відповідь!

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Вітаємо у нашій спільноті! А чому саме Німеччина?

  • Людмила_М
    Функції

    Тому що в Німеччині найкраща реабілітація після такого типу інсульту. Це не ішемічний інсульт,а геморогічнии, тут особлива реабілітація. Іхати в Німеччину і декілька місяців чекати документи ми не можемо, тому і питаю, може є якісь програми для українців, щоб одразу після приїзду почати реабілітацію. Я можу працювати, мені б чоловіка поставити на ноги.

    Дякую за відповідь.

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Будемо моніторити. Підключаю наших експертів @Настя @svetlanaKovalenko

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    На даний момент вам обов'язково необхідно стати на облік у державному лікувальному закладі.

    Вам зараз необхідна реабілітація, яка є регулярними заходами курсами на постійній основі (масажі, лікувальна фізкультура, санаторно-курортне та медикаментозне лікування).
    Уточнити у найближчих центрах чи санаторіях які процедури вони можуть вам надати і стати на чергу.

    Вам необхідно розуміти та знати прізвище лікаря, який спостерігає вас. тому що найчастіше для програм із лікування беруть із державних установ. та уточнити у лікаря невропатолога, де вам стати на чергу для отримання медичної допомоги.


    Виїхавши за кордон - це разова процедура, вона може не дати того результату, якщо ви організуєте стабільні реабілітаційні заходи в районі або області, в якому проживаєте. Якщо напишіть вашу область-може зможемо порекомендувати лікувальний заклад. В соціальному захисті( собес) вам підкажуть де є реабілітація за кошти держави , або з частковою компенсацією.
    Тому цей варіант виїзду буде частиною реабілітації. Або вас запросять за програмою, що, на жаль, не буде швидко.


    За досвідом намагайтеся основне лікування систематично регулярно організувати в Україні, тим часом переписуватись із закордонними клініками та спонсорами, щоб це було додатковим для вас лікування чи реабілітації.
    Ваше лікування завжди складатиметься з кількох моментів, у тому числі і платних, тому почніть звертатися письмово за матеріальною допомогою до органів влади (депутати, міськради…), так само вони офіційно вас перенаправлять на конкретні організації.
    Є фонди, наприклад, фонт Рената Ахметова – писати на Вайбері 0632354734;
    «Добродій» – 0504094207 – уточнювати, чим вони можуть допомогти у вашому випадку.
    У вас може вийти чергування безкоштовного та платного лікування, що буде позитивно відбиватися на самопочутті та якості життя.
    Періодично на гарячу лінію дзвоніть по МОЗ, нагадуйте про себе.
    Тут важлива регулярність та стабільність.

  • Настя
    Функції

    @Людмила_М добрий день!
    Чи Ви на зв'язку? Чи бачили відповідь експертки-лікарки?

    Зі свого боку, на жаль, не знайшла безкоштовних програм реабілітації для цивільних українців. Тому поради пані Світлани, мабуть, найдієвіші у Вашій ситуації. В Києві є чимало лікарень і центрів, також є багато санаторіїв в західних регіонах. Зверніться за контактами, які надала пані Світлана. Якщо буде потрібно, ми можемо пошукати контакти інших фондів.

Категорії