Чи можу я отримати інвалідність?

Функції

Добрий день, в 2023 році мені видалили половину щитовидної залози,друга половина теж під загрозою через ріст вузлів,чи можу я зі своїм діагнозом отримати інвалідність ?

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Добрий день, Юля! Ви наразі в Україні? Чи отримували з цього питання консультацію у вашого сімейниго лікаря?

  • Julia19_19
    Функції

    Так ,в Харкові,записалась до лікаря,чекаю своєї черги

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Юля, наразі є наступна інформація:

    Інвалідність при злоякісних новоутвореннях щитовидної залози призначається при продовженні перебігу хвороби більше 4 місяців після перенесеної операції Крайля, за наявності післяопераційних ускладнень у вигляді гіпотиреозу та гіпопаратиреозу. Середній термін тимчасової втрати працездатності у пацієнтів до 3-х місяців.

    Показаннями для направлення на медико-соціальну експертизу є:

    виражене порушення функцій дихальної системи, що спричиняє значне зниження життєздатності;

    наявність гіпотиреозу та гіпопаратиреозу;

    відсутність потрібного ефекту від лікування пацієнтів із недиференційованою онкологією;

    необхідність працевлаштування хворих, які пройшли радикальне лікування та мають обмеження праці, викликані порушенням голосоутворення. Джерело ТУТ

    Вам мають призначити комісію. Напишіть будь ласка нам після зустрічі з вашим сімейним, ми далі підкажемо як бути, якщо ваш сімейний не зможе допомогти

Категорії