ветеринар безкоштовно

Функції

доброго дня

нас всіх класно впустили з тваринками в європу і на кордоні зробили паспорти і чіпи. А далі.... живіть як хочете. Можете викинути свою тваринку, всім пофіг.

Корм своїм коштом (відповідають, що ми вам харчування котів не оплачуємо, тобто з того соціалу віддай 100 євро на їжу тваринці, сам іш рис), лікування також (а ціни реально космос).

Короче мені треба ветеринар. Киця почала пісяти на дивани єжеднєвно. Ветеринар порадив здати аналіз сечі на наявність інфекції. Якщо інфекції нема, то значить пролікувати стрес.

Аналіз сечі - увага - коштує 150-300 євро, я зверталась в клініки. Плюс ще консультація лікаря, плюс всякі таблетки чи ще що. Соціал у мене нагадую 500 євро і працювати НЕ ДАЮТЬ. Я конєшно можу відвалити свій соціал на кішку і купити собі 3 пачки рису по 3 євро і так протягнути місяць, на рисі та воді з-під крану. Але киці на їжу вже не залишиться грошей. А рис вона не зможе.

Соцробітник дав мені контакти нібито допомоги для українців з тваринками - там приймають аж з березня і в інших містах і УВАГА за прайсом. Тобто мені 50 єврів на дорогу, місяць чекати, щоби заплатити за прайсом.

Взагалі клініки відповідають що раніше були знижки (ЗНИЖКИ!!!) для українців, а зараз нема. Ну то повсипляйте тих котів та собак українських, як не хочете допомогти. Не пускайте до себе, кордони закрийте. Але не кричіть ЯК ВИ ДОПОМАГАЄТЕ.

Поможіть будь ласка! Може якісь волонтери є. Знайшла тут одну нашу, вона радить замовити таблетки в україні та передати через друзів. Але сподіваюсь що десь хтось та може полікувати кицюню мою чисто з людяності.

Поки що бачу що мені дешевше кицю звозити в Україну, поки ще випускають з тої європи. Кажуть скоро будуь соціал відбирати якщо катаєшся додому - нєфіг гуляти.

Якась повна безнадія....

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Добрий день! Ви не написали у якій зараз країні

  • Olga_EnableMe
    Функції

    Вітаю пані @Kalyna

    Співчуваю вашій біді і розділяю ваші почуття. На жаль, ЄС не виділяє допомогу на тварин, хоча так, пускають сюди з тваринами. Тобто усі витрати на тварин ми оплачуємо самі з зароблених грошей чи соціалу. Більше того, з тваринами складніше знайти місце проживання, а в деяких країнах на тварин є податок, наприклад, у Швейцарії утримання собаки коштує близько 100 франків на рік - просто такий собі внесок в кишеню держави.

    Поділюсь власним досвідом в двох країнах - Італії і Швецарії. У мене кіт, якого я привезла з України.

    В Італії не надають додпомогу ні лікуванням, ні харчуванням, ба більше - в соціальному житлі (я жила в трьох установах) італійці дуже крутили носом щодо цього кота. Коли він у мене випав з третього поверху, адміністрація відмовилась допомагати мені везти кота до клініки, тому я возила його на таксі. Витрати на рентген і лікування склали біля 50 євро. Через півроку мені потрібно було зробити кілька щеплень, в тому числі поновити щеплення від сказу, обовязкове в Європі. Без цього щеплення - як мені казали лікарі - мого кота не випустять додому в Україну. Жодних знижок для українців нема, щеплення з консультацією лікаря, а потім стерилізація мені обійшлися в близько 100 євро.

    ЄДИНЕ, що мені зробили в Європі безкоштовно для кота за 2 роки, це титри від сказу і паспорт для кота. Для цього я зверталась в державний заклад Італії з проханням зробити безкоштовно, і вони зробили виняток (це був 2022 рік). І також мені дістались безкоштовні пачка корму, чіп і щеплення від сказу на кордоні, 2 пятикилограмові пачки сухого корму при поступленні до таборів біженців.

    Коли я переїхала до Швейцарії, ще по дорозі на заправці мене шокувала ціна на корм. Пачка "феліксу" (4 шт) коштувала понад 8 франків, тобто 400 гривень. Це коту на 2 дня. Або 6000 грн на місяць лише на іжу котові. Згодом, щоправда, я знайшла місця, де корм дешевший, отже зараз у мене витрати близько 3000 гривень на харчування кота.

    В Швейцарії усі волонтерські організації надають лише знижки, причому запис на прийом за місяці. Ось прайс волонтерської такої організації, переводьте в гривні по курсу 43.

    - Вакцинация 30 франков (базовая вакцинация 2x30 франков)

    - Кастрация Kätzin 50 франков

    - Кастрация tomcat 30 франков

    - Кастрация кота 100 франков

    - Кастрация кошки 150 франков (внешнее вмешательство)

    - Чип и регистрационный кот 20 франков

    - Чип и регистрационная собака 50 франков


    В Німеччині є роздача кормів та ветеринарна допомога тут.


    Підсумовуючи, можливо, вам економніше буде лікувати кітку в Україні, якщо ви маєте таку можливість, і особливо якщо це терміново. Також зручніше буде проконсультуватись рідною мовою з ветлікарем з України.

    На жаль, зараз майже всі волонтерські організації в Україні, що консультували онлайн, припинили свою діяльність. Ветклініки пропонують консультацію від 300-500 гривень.

    Спробуйте звернутись до ветеринарної клініки ПЕС і КІТ - безкоштовна он-лайн допомога українцям, телеграм @dogcatvet_clinic

    сайт ПЕС І КІТ, безкоштовна ветеринарна допомога онлайн

Категорії