Потрібна допомога волонтерів

Функції
ЛідіяБоднар
відредаговано 28. січ 2024 в Для тих, хто в дорозі

Допоможіть у перевезенні до Ірландії, де родина сина отримала тимчасовий прихісток. Інвалід 1 групи (травми після ДТП), не можу пересуватися самостійно. Можу сидіти, але недовго.

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    відредаговано 28. січ 2024
    Функції

    Лідія, вітаю у нашій спільноті!

    Моя сестра живе в Ірландії, це дуже далеко від України.

    Коли вона приїжджає до Дніпра, вона витрачає три доби на дорогу. Це дуже великий шлях і кілька видів транспорту. прямого перельоту немає

    Наша команда не стикалася з великою кількістю організацій таких поїздок, бачили в мережі лише кілька прикладів. Спробуємо промоніторити, дізнатися, яка зараз ситуація

    @Настя

  • Настя
    Функції

    Добрий день!

    Ми не знаємо з якого Ви міста (а це важливо, бо деякі організації допомагають з евакуацією виключно з прифронтових міст), тож залишаю Вам усю наявну інформацію, а Ви вже самі відфільтруєте.

    Отже, з евакуацією за кордон українцям з інвалідінстю допомагають:

    • Figt For Rights - ось їхній САЙТ та СТОРІНКА у фейсбук. Передусім, організація надає перевагу евакуації з гарячих точок.
    • Freedon Trust - СТОРІНКА у фейсбук (знайдете там інформацію, а також контакти фонду)
    • Благодійний фонд імені Бориса Возницького - на СТОРІНЦІ фонду можна записатися на евакуацію з прифронтових міст (перелік також є на сторінці)
    • Rubikus - допомагають українцям безпечно виїхати до Європи як з України, так із території росії.
    • Група активної реабілітації - в умовах війни допомогають з евакуацією, усі контакти ГО на СТОРІНЦІ

    Будемо щиро вдячні, якщо дасте зворотній відгук: чи звернулися Ви до цих організацій, чи допомогли вони Вам.

Категорії