Інвалідність з епілепсією

Функції
Алиса
відредаговано 5. січ 2024 в Фізичні обмеження

Була інвалідність до 18 років з діагнозом епілепсія. На дорослу інвалідність не пропустив МСЕК. Вони забрали документи і не повернули, сказали , що до справи підшили. Не дивлячись на те, що відмовили. На той час просто не було сил боротися з тією системою. Зараз мені вже більш 30 років Але епілепсія нікуди не поділася. Стан здоров'я погіршився. Додалися супутні недуги. До лікарів з приводу епілепсії не звертаюсь, бо нічого нового мені про лікування не розкажуть. Звертаюсь з приводу іншіх хвороб. А їх вистачає. Приймаю протисудомні , не працюю. Намагаюсь більш були дома, бо в любий час може початися приступ. Відчуваю коли приступ і можу прилягти. Так і живу зі своєю хворобою. Але без інвалідності. В мене купа медичних висновків зі стаціонару, електроенцефалограми, декілька товстих медичних карток. Але всі вони давні . Як історія дитинства. Зараз стан здоров'я набагато погіршився. Я хочу оформити інвалідність з епілепсією. С чого почати.? Чи стануть в нагоді всі мої застарілі документи, що я була дитина інвалід до 18 років? Є ж перелік невиліковних хвороб ? Епілепсія вважається невиліковною хворобою чи ні? Якщо так , то де це позначено? Як правильно себе вести, якщо МСЕК знов відмовить?

Найкращі відповіді

  • svetlanaKovalenko
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю! Підкажу ваші події. Завжди оригінали всіх документів, так само з дитинства ви зберігаєте у себе (у разі комісії МСЕК оригінали забираються до архіву, тоді важливо робити фото чи ксерокопію). У разі відмови завжди потрібно просити офіційну відповідь - чому вам відмовляють (на жаль, мало хто ці офіційні моменти під час підказує ... - це сумна частина вітчизняної бюрократії) Але, враховуючи ваші скарги, наслідки, ускладнення і супутні діагнози можливість отримати статус є . Щоб розуміти яку групу інвалідності вам належить, ви дійсно звертаєтеся за медичною допомогою до сімейного лікаря, невропатолога і проходите стаціонарне лікування, мінімум 2 рази на рік, чому буде зрозуміло і видно, що вам постійно потрібна медична допомога з лікуванням, рекомендаціями та реабілітацією. у тому числі через супутні хвороби (у будь-якому випадку вам не варто заздалегідь розчаровуватися в призначеній терапії, на ринку є препарати, які можна комбінувати, міняти, але для цього медпрацівник повинен розуміти, що вам не підходить, тому рекомендовано періодично повідомляти вашого лікаря, що саме не так.У період ремісія проходитиме реабілітаційні заходи щодо відповідних діагнозів і дотримуватиметься рекомендацій медичного персоналу.Ваше самопочуття завжди буде змінюватися, але здобути самопочуття та якість життя завжди можна і потрібно.) Процес подачі документів може зайняти кілька місяців. Ваш сімейний лікар за декларацією разом з вузьким фахівцем готують документи спершу на комісію ЛКК, потім ці документи передаються на комісію МСЕК, де на підставі ваших скарг, об'єктивного обстеження, за результатами всіх клінічних, біохімічних, ультразвукових і, можливо, необхідних комп'ютерних обстежень, так само висновку інших вузьких фахівців, враховуючи ступінь порушення ваших життєво важливих функцій систем та органів. Ваші усі давні документи ви прикладаєте до справжніх обстежень.

  • Алиса
    Відповідь ✓
    Функції

    Дякую Светлана.

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Добрий день!

    @svetlanaKovalenko підскажіть будь ласка як бути в ситуаціїї, коли не має всіх документів та як себе вести правильно на МСЕК

  • Алиса
    Функції

    Я не зовсім орієнтуюсь в цій спільноті. Я не зрозуміла, це така відповідь? Запитання на запитання?

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Аліса, я тегнув нашого експерта лікаря Світлану

  • Алиса
    Функції

    Доброго дня. Чи можна повторити моє питання. Бо я не отримала відповіді. Я інвалід дитинства з епілепсією. При переході на дорослу групу МСЕК відмовив в встановленні групи інвалідності. Це було в 2009 році. Для моєї сім'ї це було фінансово неможливо домовлятися з комісією. Документи які подавали на МСЕК(виписки з історії хвороби, обстеження) нам не повернули. Чи їх підшили до справи і відправили в архів , чи вони загубились... Казали , що потрібно повторно лягти в психдіспансер вже на 21 день. Але в мене залишились копії з дитячої мед картки, висновки МСЕК коли отримували інвалідность до 18 років. Питання, чи можна зараз використати документи з дитячою картки, ( до 2009 року ) обстеження , виписки зі стаціонару. Їх дуже багато орігіналов. Я хочу спробувати оформити группу. Як покроково це зробити?

  • Olga_EnableMe
    Функції

    @Алиса вітаю! співчуваю, що ви зіткнулись з такою бюрократією, але впевнена, що вам вдасться відкрити групу. Тим часом можливо вам стане в нагоді інформація з наших статей по епілепсії. Ось тут у нас підрозділ на цю тему https://www.enableme.com.ua/ua/disabilities/epilepsia-9403/articles

Категорії