Шукаю інклюзивні онлайн і офлайн платформи для спілкування

Функції
VovchykSteve
VovchykSteve ✭✭
відредаговано 14. лис 2023, 13:17 в Кав'ярня

Добрий день. Мене звати Володимир, мені 22 роки і я сам зі Львова. Не впевнений чи доречне тут питання, яке я задам, але оскільки не знаю більше іншого місця чи людини, де чи в кого про таке можна запитати, тому напевно напишу це тут.

Справа в тому, що в мене є невиліковна генетична хвороба, через що я не маю можливості свобідно пересуватись чи якось взаємодіяти з оточенням навколо без чиєїсь допомоги. Тобто окрім того що пересуватись можу тільки в колісному кріслі, так ще й не можу робити цього самостійно. А оскільки хвороба ще й прогресує, з кожним роком навіть найпростіші дії стають для мене доволі непідйомними перешкодами. Однак я звичайно намагаюсь не занепадати духом, хоч і постійне перебування в чотирьох стінах негативно впливає на психологічний стан, практично неможливо знаходити друзів і можна сказати що живу досить самотнім життям. А в моєму віці це звісно додає ще більше "радості". Через це в психологічному плані я став дуже закритою людиною, ну і можливо ще через булінг в школі, коли до моменту поки я не сів у колісне крісло, до мене ставились не дуже добре, бо фізичні зміни почали проявлятися ще тоді. Звичайно зараз я зміг знайти якихось людей в мережі, але не маю жодної можливості зустрічатись з ними наживо, через віддаленість. До того ж у будь-якому випадку вони все одно не до кінця розуміють моїх потреб і труднощів з якими стикаюсь в реальному житті. І я вирішив пошукати можливо таких же людей як я, які в силу обставин опинилися в схожій до моєї ситуації. Однак як виявилось, при всіх моїх уміннях пошуку в Google, нічого такого, як якісь тематичні сайти, чи форуми, чи групи в соцмережах знайти мені не вдалося. Крім звичайно Enable me. Та після пари годин безпечного пошуку і підбору різних варіантів пошукових запитів в мене виникло безнадійне відчуття ще більшої ізоляції. Я навіть питав самого себе, "а може я взагалі єдина така людина і більш нікого немає") Звісно це все жарти, але я хотів би запитати, чи можливо хтось знає якісь такі "місця" в інтернеті, соцмережах де б я міг принаймні отримати спілкування більш менш на рівних не соромлячись постійно казати, що не можу того чи іншого через свої фізичні, чи й психологічні обмеження. Тобто от де б я міг як людина, яка взагалі не тямить в темі інклюзивності знайти більш менш конструктивне середовище, де б я міг хоча б просто навчитись спілкуватись не очікуючи постійно якоїсь зневаги, чи боячись слово сказати згадуючи старі образи.

Мені чесно кажучи складно пояснити більш детально, бо я і сам не певен що шукаю. І знову ж таки не певен чи можна тут задавати такі питання. Бо переважно я помітив що тут запитують якісь більш практичні речі, а те що питаю я аж ніяк не віднесеш до практичної площини. Та сподіваюся на ваше розуміння, дякую.

«13

Коментарі

  • Вова привіт! Вітаю у нашій спільноті!

    В нас молода спільнота в Україні, в німецький версії спільнота дуже популярна. Там багато учасників, вони активні юзери, активно спілкуються.

    Ми також запрошуємо українців до нашої спільноти, але в нас поки не так активно, бо українці більше активні в фейсбуці. Знаю там декілька груп, а можливо в тих пабліках ти вже є?

  • VovchykSteve
    Функції

    На жаль, все що я знаходив це напівмертві групи в фейсбук, де в основному або скам, або це групи громадських організацій з практичною допомогою різних питань. Та я був би радий знайти якісь такі місця чи групи для спілкування. Я знаю що в англомовному сегменті інтернету є більше всього пов'язаного з інклюзивністю, але я не дуже вільно володію англійською. Та думаю і в Україні мало б бути вдосталь чогось такого. Зрештою мені вдалося знайти цю спільноту)

  • tamilakoval
    відредаговано 14. лис 2023, 22:49
    Функції

    VovchykSteve

    Привітик. Пошукай такі групи в телеграм. Я спробую ще запитати у своїх знайомих з Дніпра, які теж користуються кріслами колісними. Якщо вони мені надішлють якусь інформацію про такі платформи, то я обов'язково поділюсь🥰

  • Юля @JuliaFlower поделись пожалуйста ссылками на группы, сообщества

  • JuliaFlower
    Функції

    VovchykSteve tamilakoval

    Всім привіт 😊 Знаю декілька груп, поділюсь з вами. Помоніторю ще

    Пишіть, розказуйте про себе, що вам подобається. Я наприклад люблю фоткати квіти, особливо осінні

  • VovchykSteve
    Функції

    Чесно кажучи я пробував недавно щось таке знайти на всіх платформах які тільки знаю, але можливо я неправильно шукаю( Або нічого не знаходжу, або знаходжу щось зовсім далеке від того що шукаю. Був би дуже радий якби вам вдалося щось дізнатися.

  • VovchykSteve
    Функції

    Ну мені так то багато чого подобається) Наприклад музика. Люблю різні жанри, від джазу і класики, до різної електронної, сучасної. Я і сам трохи писав музику, та й пишу. Так, для себе більше, та й переважно електронну, чи скоріше просто цифрову, бо не можу на жаль грати на живих інструментах. Тому і моя музика теж така різножанрова як і мої вподобання) Я і фотографією колись займався, навіть фотоапарат професійний купив був для цього. Ненадовго звичайно, але маленьку бібліотеку фотографій вдалося відзняти. До речі і квітів теж) Їх в домашніх умовах особливо легко фотографувати. Я в принципі багато ще можу про свої захоплень опиНу мені так то багато чого подобається) Наприклад музика. Люблю різні жанри, від джазу і класики, до різної електронної, сучасної. Я і сам трохи писав музику, та й пишу. Так, для себе більше, та й переважно електронну, чи скоріше просто цифрову, бо не можу на жаль грати на живих інструментах. Тому і моя музика теж така різножанрова як і мої вподобання) Я і фотографією колись займався, навіть фотоапарат професійний купив був для цього. Ненадовго звичайно, але маленьку бібліотеку фотографій вдалося відзняти. До речі і квітів теж) Їх в домашніх умовах особливо легко фотографувати. Я в принципі багато ще можу про свої захоплення розказувати, але не хочу вже зовсім нахабніти.

    До речі, хотів запитати чи могли б ви поділитись посиланнями чи назвами цих груп? Я був би дуже вдячний якби міг більше таких місць знайти. Бо не маю тепер жодного уявлення як їх шукати( Гугл особливо не допоміг в цьому плані, бо я ж навіть не знаю що шукати. Все тільки питання працевлаштування, юридичні всілякі штуки, а чогось такого просто поспілкуватись нема( 

  • JuliaFlower
    Функції

    Так гарно пишеш, я так ще не можу, вчу українську ))

    Якщо є фото, чи десь музика, можна тут ділитися посиланнями та додовати файли

    Ось групи про які я знаю, наприклад цю группу

    @Dmitri @Настя @Anatolii96 порекомендуйте також пабліки

  • Настя
    Функції

    @VovchykSteve привіт!

    Взагалі-то ми мріємо, що наша спільнота стане чудовим майданчиком для спілкування, де тепло, затишно, безпечно, де всі різні, та всі - свої) Як вище сказали мої колеги, німецька версія EnableMe вже є таким місцем для спілкування, а українська - до того тяжіє ;) Тож можна сміливо тут піднімати будь-які теми і ділитися усім, чим хочеться ділитися.

    Також мені подобаються дві групи у фейсбук, почуваюся там досить комфортно:

    Інвалідність, Територія Спілкування

    @@@ Інвалідність. Життя в надії@@@

  • VovchykSteve
    Функції

    Бажаю успіхів у навчанні) Знати українську як на мене так само круто як і англійську, хоч з другим у мене є певні труднощі😁 Але головне не здаватись. Я раніше нею взагалі ні бе ні ме, а тепер уже і фільми можу дивитись. Наразі з субтитрами, хоч і англійськими, бо на слух трохи тяжкувато сприймати. Можливо такий спосіб не дуже ідеальний для вивчення мов, але принаймні він добре закріплює вже набуті знання. А стосовно музики і решти, то можна тут, чи треба нову тему створювати? Бо я ще не до кінця в'їхав в суть сайту. Тобто от є форуми, де створюється нова тема і під нею йде вже спілкування, обговорення, то тут я так розумію так само? Вибачте, якщо питаю якісь надто дурні питання, але я все ще тут страшенний новачок і нуб, всього не знаю🙂

  • Dmitri
    Функції

    @VovchykSteve вітаю, друже. Міг би порадити звернути увагу на цю спільноту:

    Так, це громадська організація, але у них досить розвинене комюніті, і багато людей отримують там допомогу, приймаючи участь у різних проектах.

    Допомога

  • Ні, це не дурні питання )) Дивіться, теми можно роботи в різних розділах, але можно і свою вести, ця гілка ваша, вона у розділі Кавярня, тому всі можемо спілкуватись тут :)

  • Olga_EnableMe
    Olga_EnableMe ✭✭✭
    відредаговано 17. лис 2023, 19:42
    Функції

    Воу як тут у вас цікаво) @VovchykSteve вітаю у спільноті! Дякую за сміливість та за гарні слова про нас

    Як спілкуватись - обов'язково діліться досвідом і думками, якщо бачите цікаву вам тему. Так чи знайдете нових друзів і знайомих, якщо будете підтримувати бесіду.

    Що ви, наприклад, думаєте про це і які у вас поради? https://community.enableme.org/ua/discussion/57141/prosti-tehniki-podolannya-trivogi#latest

    або можливо ви маєте цікаву історію для однієї класної журналістки, з якою ви до речі знайомі

    https://community.enableme.org/ua/discussion/58781/dopomoga-kozhnogo-vazhliva-yak-i-istoriya-tozh-chi-mozhete-dopomogti#latest

  • VovchykSteve
    Функції

    Тоді гаразд, якщо є вже така можливість вільно спілкуватись тут, то постараюсь саме це й робити) Це в принципі те заради чого сюди прийшов

Категорії