Чи можливо зберегти родину, якщо чоловік на відстані?

Функції
Yurii_EnableMe
відредаговано 25. жов 2023, 00:22 в Відносини, сім'я та діти

Учасники спільноти! Беріть участь в опитуванні, діліться досвідом 🤗

Переживати любов на відстані не просто, а зберегти родину - ще важче. Сімейні стосунки дуже нелегко підтримувати через відсутність одного з партнерів, зокрема чоловіка, який знаходиться на відстані через роботу, навчання або інші причини.

Під час війни, якщо чоловік на фронті, ситуація ще більше ускладнюється і кожна сім'я проходить дуже великі випробування на міцність. Однак існує кілька способів, які допоможуть родині подолати віддаленість і зберегти взаєморозуміння.

Сімейні стосунки завжди вимагають зусиль і роботи над ними, але ситуація, коли один з партнерів перебуває на відстані, може стати великим випробуванням для сімейного життя. Війна, яка так несподівано постукала у двері, залишила мільйони сердець на відстані одна від одної. Хтось був змушений вивезти сім'ю у безпечне місце та повернутися до місця активних дій на оборону. Хтось не зміг повернутися в Україну з-за кордону. Продовження тут: Під час війни, якщо чоловік на фронті, ситуація ще більше ускладнюється і кожна сім'я проходить дуже великі випробування на міцність. Однак існує кілька способів, які допоможуть родині подолати віддаленість і зберегти взаєморозуміння.

Сімейні стосунки завжди вимагають зусиль і роботи над ними, але ситуація, коли один з партнерів перебуває на відстані, може стати великим випробуванням для сімейного життя. Війна, яка так несподівано постукала у двері, залишила мільйони сердець на відстані одна від одної. Хтось був змушений вивезти сім'ю у безпечне місце та повернутися до місця активних дій на оборону. Хтось не зміг повернутися в Україну з-за кордону. Продовження тут: https://www.enableme.com.ua/ua/article/ci-mozlivo-zberegti-rodinu-akso-colovik-na-vidstani-10719

Чи можливо зберегти родину, якщо чоловік на відстані? 8 голоси(ів)

Так
37%
НастяYurii_EnableMeLianaodessa 3 голоси(ів)
Ні
37%
Olga_EnableMeDmitriAnatolii96 3 голоси(ів)
Потрібен досвід інших
25%
JuliaFlowerkyrylo 2 голоси(ів)

Коментарі

  • Olga_EnableMe
    Функції
    Ні

    Вважаю, що ні. Можна зберегти спілкування та емоційний звязок, але родина це трохи більше

  • Настя
    Функції
    Так

    Два роки тому я б теж відповіла "ні") Але тепер вже з власного досвіду (півтора роки я в Польщі, чоловік в Україні) знаю, що можна. При чому якраз на нормальне спілкування постійно бракувало часу. У мене зараз враження, ніби розлуки й не було, хоч ми досі живемо на дві області, просто тепер бачимося тиждень на місяць.

    Але нікому нічого не можу з цього приводу ані нав'язувати, ані радити)) Всі ми різні, з різними потребами і різними запитами. Нашій сім'ї це вдалося - думаю, у нас справді сильний емоційний зв'язок і здорова прив'язаність.

Категорії