Як відмінити тимчасовий захист в Іспанії?

Функції

Доброго дня, як я можу скасувати реєстрацію тимчасового захисту в Іспанії, і чи можливо це зробити, перебуваючи за межами країни?

Найкращі відповіді

  • Anatolii96
    Anatolii96 ✭✭✭
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю Mariia_Shevchenko!

    На даний момент є наступна інформація.

    Українці, що отримали тимчасовий захист в Іспанії, мають право від нього відмовитись. Причини можуть бути найрізноманітніші але їх потрібно буде вказати.

    Якщо ви вирішили відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії вам потрібно звернутись до центру КРЕАДЕ (по даному питанню приймають лише в конкретний день і годину яку треба уточняти) або найближчого до вашого місця перебування відділку поліції де є відділ роботи з іноземцями ( https://ucranianos.com/refugees/oficinas-de-tramitacion-para-ciudadanos-extranjeros-policia-nacional ).

    Вам потрібно буде написати «Відмову» де буде вказано хто з працівників прийняв відмову, ваші дані і причину відмови. Зазвичай причинами відмови є пропозиція роботи в інших країнах або сімейні обставини. Документ відмови вам видають на руки з завірені печаткою і з проставленою датою. Натомість ви зобов’язані віддати своє TIE якщо його вже виготовили.

    Точної інформації щодо відмови від тимчасового захисту в Іспанії дистанційно, як в інших країнах Європи, нажаль немає. Необхідно в індивідуальному порядку звертатися на гарячі лінії відповідних служб.

    З метою вирішення будь-яких питань, які можуть виникнути в процесі оформлення чи скасування тимчасового захисту Головне управління органами системи з питань прийому спільно з Європейським агентством з питань притулку EUAA відкрили телефон гарячої лінії.

    Номер телефону, за яким Ви можете звернутись із запитаннями +34 91 399 00 09, з понеділка по четвер з 9:00 до 17:00 та в п’ятницю з 9:00 до 16:00.

    CREADE Málaga:   +34 628 216 478

    CREADE Pozuelo de Alarcón (Madrid):  +34 666 800 194

    Додатково можу порадити написати на пошту Комісії у справах біженців в Іспанії ccar@ccar-cear.org і детально описати вашу проблему.

  • Mariia_Shevchenko
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю Anatolii96 , дуже дякую!

Відповіді

Категорії