Допомога Джобцентру при винайманні квартири

Функції
2

Коментарі

  • Olga_EnableMe
    Функції

    @Елена Кошель якійсь ваш орендодавець аферист, вибачте. Співчуваю! Добре, що Настя знається на питанні. Чим у вас все закінчилось в результаті?

  • Доброго вечора. Ми уважно перечитали договір і знайшли пункт, де вказано, що за 3 дні до початку дії договора можна написати відмову. Як каже мій хлопець поляк "Відповідзення без відповідзення". Вказав три причини відмови. Перша те, що вони на протязі місяця ігнорують наші повідомлення на всіх електронках. Друга, що не вписали нас в договір і не дали дозволу перездати дві кімнати для нас, а також не вислали згоду на прописку. Хоча ми писали, що терміново потребуємо. Третя причина - пліснява. До цього ми не знали про її наявність. Відправили на всі електронки та завезли оригінал на фірму. На фірмі йде процес ремонту, вийшла жінка і забрала наш лист. Сказала, що передасть. Ну і далі від них нічого немає. 1 вересня мали заселятися, але про отримання ключа не було жодного повідомлення.

    Є й хороші новини. На квартиру, в якій жив мій хлопець і написав Кундіґум як тільки підписав новий договір, на днях прийшла людина робити фото. І виявилося, що то сам власник. Спитав чому з'їжджаємо. Ми сказали, що потребували більшу квартиру, так як родина приїхала. І що давно шукали , на фірму їхню писали, та нам відповіли нічого немає. А з власником ми не були знайомі і жодного контакту з ним не мали. Все через фірму. Так він нам запропонував трикімнатну квартиру в тому ж домі, а дім новий, в квартирі свіжий ремонт роблять, поли стелять, кухня є, плита, духовка, холодильник. Все як і мали до цього, але місця на багато більше. (Майже 90 кв.м.) Не квартира, а мрія. Ще й дав дозвіл, щоб мій хлопець зміг заключити з нами договір. Не знаю чи погодиться Джобцентр, але хоча б від власника дозвіл маємо. Вже по почті чекаємо від них договір і дозвіл. Все дуже швидко і власник на зв'язку. Переселятися маємо 1 жовтня.

  • Доброго дня.

    Сьогодні НАРЕШТІ прийшло повідомлення від першого орендодавця, який весь час після підписання договору ігнорував наші повідомлення і не давав про себе знати.

    В повідомленні не відповідають на жодне наше поставлене раніше питання, але лише відказують прийняти відмовлення від квартири. Питають чому 31 серпня ми не прийшли отримати ключ (Нам ніхто не писав і не дзвонив про відбирання ключа, хоча ми весь час дуже чекали цього і писали їм питання). Запевняють, що квартира в порядку. (Мій хлопець допомогав перевозити меблі колишньому жильцю і бачив за меблями плісняву, яку той хлопець замалював фарбою і порадив в майбутньому нам теж так робити). Ясна річ, що зараз плісняви не видно за фарбою. А в нас дитина.

    Просять 11 вересня прийти по ключ, в іншому випадку справа буде передана до суду.

    В наших планах звернення до адвоката.

    Нагадаю, що договір мій хлопець підписав під тиском. Або підписуєш негайно, або віддаємо іншій людині. Є письмове підтвердження. Після цього вони просто ігнорували нас до сьогодні.

  • Все у них так затягнуло та заплутано. Добре, що взагалі вийшли на зв'язок

  • Мені здається, що якби вони отримали кауцію та плату за перший місяць, то і далі б мовчали.

  • Настя
    Функції

    @Елена Кошель просто квартирний детектив! Жахливо, що Вам трапились на шляху шахраї, тим більше, у такий непростий час. Сподіваюсь, що вдасться довести свою правоту.

    На майбутнє: електронні листи - краще, ніж нічого, але постарайтесь дублюватися звичайним листом з вимогою видачі під підпис, в Німеччині наявність (або навпаки, відсутність) таких листів є вагомим доказом.

    Радію, що вдалося знайти гарне житло, маю надію, що ДЦ підтвердить.

  • Доброго дня.

    Вчора я була в довідковому бюро Джобцентра, там сказали: ти що не знаєш, що в Джобцентрі є перекладач? Можеш ходити на пряму до них.

    Сьогодні я була в Джобцентрі, носила папери на погодження квартири. Стільки негативу я вже давно не бачила і не чула.

    Рядом біля працівниці стояв перекладач і перекладав для інших людей, а для мене заборонили перекладать. Після незрозумілого мені крику на німецькій, спитали чи я розмовляю на польській мові, я відповіла так, розмовляю. І тоді вже зрозуміло для мене знову висварили. Щоб без перекладача не приходила. Що вони без знання німецької не приймають. В Україні говорять українською, в Польщі польською, а чому в Німеччині не на німецькій?

    Далі, не розібравшись, ця пані почала кричати на мене, що я без їх згоди квартиру знайшла. Я пояснила, що тільки принесла їм на погодження. Що мій знайомий хоче зняти трикімнатну квартиру, а для нас дві кімнати перездати. Вона крикнула "чи він теж сидить на їх виплатах?" Кажу ні, він працює. Далі їй не сподобались цифри -замалі. Але якщо поставити більші ми не вкладемся в їх норми. Нічого не прийняла, не підсказала як правильно. Вигнала. І сказала купувать перекладача і приходить з ним.

    Що ж нам робити якщо не погодять? Бо мій хлопець в любому випадку цю квартиру бере. І тоді він буде жити сам в трикімнатній, а ми в гуртожитку по 3-5 родини в кімнаті.

    Він ще до того як ми приїхали, ходив в міграційну і питав як нас привезти до себе. То там обіцяли, що він зможе в любий момент нас забрати як тільки знайде квартиру з необхідною квадратурою.

    А тепер мій соціальний працівник каже, що ми ніяк не зможемо переїхати з гуртожитку в квартиру, якщо Джобцентр не погодить.

  • Вітаю) но то у вас же є всі шанси що таки погодять

  • Сказали, що сума, яку хоче мій хлопець за нас - замала. Що він не може цифри з голови писати. Потрібно 2/3 від основної суми і не менше, не більше. А це значно перевищує норми Джобцентру.

  • Настя
    Функції

    @Елена Кошель На жаль, фактично ви у владі Джобцентру. А в Джобцентрі людський фактор теж є. Але, наскільки мені відомо, ви не завжди попадатимете на того ж працівника, що був попереднього разу. Отже, спробуйте ще. Беріть новий термін, домовтеся про перекладача (в Джобцентрі або це також може бути хтось із знайомих, Ваш хлопець) і підходьте, розмовляйте. Можливо, й справді ситуація з цією квартирою патова, а можливо, адекватний працівник прояснить ситуацію і допоможе вирішити.

    Цікаво, чому вона сказала, що у вас має бути оплата 2\3, адже вони навіть у виплатах не прирівнюють дитину до дорослого - чому ж тут рахують на дитину 1\3 квартири...

    Можу лише побажати Вам терпіння і удачі.

  • Доброго дня

    Ви були праві. Вирішила я вкинути на почту дані на погодження квартири, щоб якщо відмовлять, то письмово і обгрунтовано було. Чекала на відмову. Але на подив прийшло погодження. Тепер не знаю як правильно договір оформити, соціальний працівник сказав, що не вміє договора складати. Попередньо в довідковому бюро склали шаблон договора спеціально для мене, але мій соцпрацівник сказав, що він знову не правильний. Залишився тиждень і я прямо в розпачі. Кожен день навчання, тому термін зробити тяжко.

    Разом з погодженням на квартиру прийшов лист, щоб я терміново зробила переклад свідоцтва про народження сина на німецьку мову. Бо зменшать виплати.

    Соцпрацівник дуже здивувався і каже, що тільки в мене таке просять.

    А також виписки зі всіх українськіх карт за три місяці знову просять. Два місяці тому ми писали, що я була в Польщі і ті дві картки закрила перед виїздом. Польський рахунок та Свою українську кредитку, якою користувалася в Польщі. Залишились два рахунки в Україні, якими користуються моя мама та донька. На одну із них вже давно нічого не надходило. Раніше отримувала субсидію. На другу донька отримує аліменти. Сказали, що це мої доходи і їх повинні вирахувать. Але донька не живе на даний час зі мною, яке я маю право користуватися тими грошима? Кажуть - в тебе син з тобою. Але в них різні батьки. Доньці платить її батько, а сину він не повинен платити. І подасть на мене в суд, якщо донька їх не отримуватиме. А на батька сина я не подавала по його ж проханню. Як жили в Україні, то давав добровільно. Пока була карта - скидав трохи грошей мені. Пізніше я карту закрила, то він моїй мамі або доньці щось дає, коли має змогу. Я просила, щоб слав мені на німецьку карту, а він включає дурака типу "не вмію". Тепер на одну головну біль більше. Завтра екзамен, а я не можу на навчання налаштуватись.

Категорії