Соцдопомога - продукти, виплати

Функції

Доступна нова допомога у вигляді продуктових наборів: хто може подати заявку.


Благодійний фонд Nebo Slovian надає допомогу як мирному населенню, так і нашим захисникам та захисницям.


В даний час Nebo Slovian допомагає цивільному населенню та військовим бригадам.

Підтримка надається у вигляді продуктів харчування для дітей та дорослих, підгузків (дитячих та дорослих), ліків та допомоги нашої армії.

Хто може отримати допомогу?

Допомога надається українцям, які підпадають під такі категорії:


  • переселенці;
  • особи з інвалідністю;
  • літні люди;
  • багатодітні сім’ї;
  • люди, які опинилися у скрутному становищі тощо.

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно надіслати запит на e-mail: neboslovan@gmail.com та додати копії відповідних документів: паспорт або ID картку, довідка переселенця (ВПО), посвідчення особи з інвалідністю тощо.


Джерело: https://napensii.ua/uk/news-uk/228698-dostupna-nova-dopomoga-u-vyglyadi-produktovyh-naboriv-hto-mozhe-podaty-zayavku/

Коментарі

  • Oленка
    Функції

    Доброго вечора. Питання -хто керує Христинівський район Черкаської обл.

    Мої батьки -ВПО з м. Херсон. Приїхали до Христинівський громади у грудні 2022р.

    Кобець Микола Григорович 1948 р.н

    Кобець Зинаїда Андріана 1957 р.н

    Наразі проживають с. Зоряне Христинівський р-н Черкаської обл.

    Вже рік вони не отримують продуктові набори. Пару разів дали промислові. На питання -чому так,відповідь -немає фінансування.

    Весною 2023 року батьки звертались до керуючого(не назву прізвище,бо батьки забули,адже викрислили навіть з телефону контакт ,як такий що безкористний.)

    Я поясню:

    У с. Зоряне,в якому зараз проживають батьки немає магазину,навіть автобус ходе раз у неділю ,по графіку до районного центру. Знаючи що фізично батьки приїхати не можуть ,ці соціальних робітники кажуть ,про те що допомога наприклад -завтра о 9 ранку.треба бути вам особисто с паспортом

    Звісно ,якщо немає транспорту ,змоги попасти і отримати хоть щось -немає.

    Так було весною 23 року пару разів ,а потім зовсім ніхто вже і не піклувався про цю допомогу. Навіщо комусь старі люди.

    Виходячи з вище описаного в мене питання-хтось має вплив на соціальних працівників ,або можливо є постанова яка регламентує права ВПО?Як мені ,донці,яка перебуває за кордоном і немає ні якої змоги фізично повпливати на цю сітуацію ,бути.?

    Телефони соц.служб,міськради-не відповідають- думаю міжнародний зв'язок з мобільного на городський не спрацьовує ,або є інша причина.

    Прошу допомогти розібратись ..Зв'язатись с соціальними службами.Вирішити питання продуктової допомоги для моїх батьків,адже вони мають на це право.

    Дякую за розуміння ,та сподіваюсь на зворотній зв'язок.

  • Офіційно для ВПО в Україні тільки щомісячні виплати, щодо продуктових наборів вперше про це чую. Можливо я пропустив цю інформацію. Знаю, що продуктові набори видаються через гуманітарні ініціативи. Уточнимо, зателефонуємо

    @JuliaFlower допоможи будь ласка у цьому питанні

  • JuliaFlower
    JuliaFlower ✭✭✭
    відредаговано 6. гру 2023, 15:16
    Функції

    Вітаю, Олена!Oленка

    Наразі маю наступну інформацію. Я звернулася на горячу лінію щодо питань ВПО, там мені зазначили щодо держава гарантовано надає особом ВПО виплати, а гуманітрану допомогу та житло відповідає громада, якщо в бюджеті громади є резерв, фонд та бюджет. Також до гуманітарних ініциатив інколи доєднуються благодійні організаціїї які надують продуктові набори, тощо.

    Нажаль, більшість таких активностей в районі громади, бо там найбільше скупчення населення.

    Наразі я знайшла контакт керівника соцсзахисту по вашому району

    E-Mail адреса: khristrada@gmail.com

    Контактні телефони: +38 (097) 922-73-34

    Голова: Наконечний Микола Миколайович

    Зателефонуйте будь ласка представнику соцзахисту, також можна відправити лист.

  •  Гуманітарні центри у Черкасах

    Внутрішньо переміщеним особам можна отримати інформацію про безкоштовне харчування, зупинку на нічліг та іншу допомогу на час перебування у Черкасах за телефонами:

    096-01-32-382 (з 18:00 до 9:00 ранку);

    096-01-32-269 (у денний час).

    Також можна безпосередньо прийти у Єдиний гуманітарний центр Черкаської міської ради за адресою: вул. Благовісна, 170.

    Знайшов ще таку інформацію у нас на сайті) Може в них по селам ще є доставка інколи, потрібно телефонувати, питати

  • Lianaodessa
    Функції

    ВПО з інвалідністю можуть отримати гроші: деталі

    Особи з інвалідністю, які мають статус ВПО можуть отримати фінансову допомогу від Fight For Right за підтримки HIAS. Претендувати на допомогу можуть також батьки дітей з інвалідністю зі статусом ВПО. Важлива умова — кошти зможуть отримати тільки ті ВПО, як отримали свій статус не більше 3-х місяців тому.

    Про це повідомляє організація Fight For Right.

    Допомога людям з інвалідністю

    Благодійники хочуть підтримати нещодавно переміщені сім’ї з дорослими особами з інвалідністю та дітьми з інвалідністю. Гроші мають допомогти переселенцям протягом зимового періоду покрити основні витрати. Втім зверніть увагу, що фінансування буде надаватися лише тим ВПО, які отримали свій статус не більше 3-місяців тому.

    Період реєстрації: 14-28 грудня 2023 року. Щоб подати заявку, заповніть анкету за посиланням:

    Зверніть увагу, що до анкети потрібно підвантажити копію довідки ВПО та довідку МСЕК.

    Хто може взяти участь:

    люди з інвалідністю, які нещодавно отримали статус ВПО.

    батьки дітей з інвалідністю, які нещодавно отримали статус ВПО.

    Учасники та учасниці отримають повідомлення про результати після завершення відбору.

    Виплати ВПО з інвалідністю

    Держава забезпечує людей з інвалідністю виплатами, для ВПО ця сума становить — 3 тисяч гривень. Для того, щоб їх отримати слід підтвердити свій статус переселенця, це можна зробити в Дії, або звернутися до місцевого Соцзахисту, сільської ради, ЦНАПу тощо.

  • Marina1987
    Функції

    Доброго дня,я мама чотирьох діток,13,11,10,5 років,чоловік поїхав рік тому за кордон і не повертається,дітям нічим не допомагає,від держави я отримую 2.100гр.проживаю в селі,чи можу я розраховувати на якусь допомогу,?дуже важко в даний момент

  • JuliaFlower
    Функції

    Вітаю! Ви з якої області? Чи зверталися за фінансовою допомогою та консультацією до голови сільської громади? Чи знають там про вашу ситуацію? Ви не в розлученні з вашим чоловіком?

  • JuliaFlower
    Функції

    я писала вам питання, ви на зв'язку? 👋

Категорії