Яка потрібна ліцензія для працевлаштування у Німеччині для ФОП

Функції

Вітаю! Питання до Ольги Капорик стосовно вчорашнього вебінару: я рекрутер , ФОП, маю ліцензію на працевлаштування у Німеччині. Яку я маю мати юр форму, щоб німецькі компанії були згодні укладати зі мною договори? На яких платформах, подіях можна зустріти майбутніх партнерів - німецькі компанії для співпраці!

З повагою, Анжела Локшина,

+380503218472

Відповіді

  • Olga_K
    Функції

    @АлжелаЛ доброго дня. Дякую Вам за дуже цікаве питання. Я переадресувала його людині, яка працює в цій сфері, а сьогодні ще раз нагадала. Сподіваюся, що матиму максимально грамотну відповідь найближчим часом. Перепрошую затримку.

  • Olga_K
    Функції

    @АлжелаЛ У Німеччині існують два типи приватних підприємців – Selbstständig (Freiberufler) і Gewerbetreibende. До якого типу якою підприємців Вас віднести в кожному конкретному випадку вирішує податкова служба. Але зазвичай Freiberufler (вільні працівники) — це висококваліфіковані підприємці, які мають вищу освіту і працюють за фахом.

    На разі заплановано безліч рекрутингових івентів та заходів у сфері пошуку та підбору персоналу у Німеччині на лютий місяць. На мою думку варто відвідати такі місця в якості відвідувача, поспілкуватися, обмінятися контактами. Також ніхто не відміняв використання грамотного таргетування для вашого бізнесу незалежно від країни перебування.

Категорії