Пошук психіатра в Німеччині

strizh
strizh
відредаговано 26. жов 2022, 12:02 в Для біженців у 🇩🇪 Німеччині

Добрий вечір.

В Україні я приймала антидепресанти. В Німеччині психіатр може їх прописати без проблем? Мій німецький на рівні А1. я не зможу сама пояснити лікарю. Де знайти психіатриів укр чи рос мовних?

Відповіді

  • Доброго дня, @strizh

    Дякуємо за ваше звернення.

    В Німеччині, якщо ви маєте страхування (його отримують всі, котрі зареєструвались, як тимчасово переселені), то вам психіатр після прийому назначає медикаменти і виписує рецепт. Виписати рецепт на антидепресанти може тільки лікар-психіатр або психотерапевт, який має ліцензію лікаря (не психолог).

    Розумію, що важко буде поговорити з лікарем, не маючи достатній рівень знання мови.

    Проте часто в клініках, стаціонарах працюють російсько- та українськомовні спеціалісти.

    На нашій платформі у розділі Німеччина ви можете подивитись контакти психотерапевтів, котрі розмовляють українською та російською мовами. https://www.enableme.com.ua/ua/article/ak-ukraincam-potrapiti-do-psihiatra-ci-do-psihologa-v-evropi-8955

  • Спасибі за посилання. В мене ще посились панічні атаки. Я так думаю що це вони. Раптово виникає задишка, я наче я не тілі, тошнота іноді, голова пуста. Я роблювправу з диханням. Допомогає часто. Що ще можна поробити?

  • Симптоми, які ви описуєте - можуть бути симптоми панічної атаки. Окрім вправи з диханням, можна зробити техніки заземлення, вправу 5-4-3-2-1. Не слід концентрувати увагу на симптомах при панічній атаці, бо це лише посилює та загострює напад. Щоб змінити центр уваги слід спробувати робити нескладні математичні вправи в голові, як от від ста відняти три, потім від отриманого числа віднімати три, і так далі. Це гарно допомагає відволікти увагу від панічних відчуттів. Також ловіть, ще одно посилання на статтю, де ви детальніше можете прочитати, що робити і тоді, коли поряд з вами з людиною трапилась панічна атака https://www.enableme.com.ua/ua/article/ak-dopomogti-pri-panicnij-ataci-uroki-persoi-dopomogi-8285

Категорії