Поганий сон. Пошук україномовного психолога

Функції
natsmanenko
відредаговано 16. жов 2022, 22:07 в Ментальне здоров'я

Доброго дня.


Я з моїм сином 5 років вже майже 6 місяців перебуваємо у Німеччині. Від недавня я почала дуже погано спати. Прокидаюсь вночі і не можу до ранку заснути. Потім весь день поламаний і я дуже боюся зриватись на сина. Я б хотіла поговорити з україномовним психологом. Можете мені допомогти

Відповіді

  • Maryna_Koptel
    Функції

    Доброго дня. Дуже раді, що ви звернулись за допомогою. Порушення сну може бути реакцією на наявний або пережитий стрес. Також його можуть супроводжувати інші симптоми. На нашому сайті є посилання на фонд, який пропонує безкоштовну підтримку психічного здоров’я, коли йдеться про будь-які проблеми, в тому числі і проблеми зі сном https://en.wereldpsychologen.nl/

    Ви можете надіслати електронного листа зі своїм ім'ям та номером мобільного телефону на адресу wereldpsychologen@gmail.com. Тоді спеціалісти World Psychologists зможуть зв’язати вас з одним із їхніх кваліфікованих психологів. Разом ви з'ясуєте, що саме Вам потрібно, як і коли ви зможете поспілкуватися. 

    Якщо проблеми, з якими ви стикнулися, потребуватимуть більших зусиль для їхнього вирішення, WereldPsychologen звернеться до своїх місцевих партнерів, щоби забезпечити вам допомогу у форматі контакту віч-на-віч.

    Якщо у вас виникнуть ще запитання - з радістю відповімо!

  • natsmanenko
    Функції

    Дякую

  • @natsmanenko прохання, якщо вам підійшла відповідь нашого експерта, натисніть будь ласка "так" під його відповіддю


    Ви отримали відповідь на це питання? Так 

  • Lianaodessa
    Функції

    Дякую за інформацію, як раз у пошуках психологічної допомоги

  • швидше за все, що ще є організації, які надають психологічну допомогу


    @JuliaFlower подивись будь ласка

  • JuliaFlower
    JuliaFlower ✭✭✭
    відредаговано 28. чер 2023, 15:44
    Функції

    Вітаю!

    Наразі є декілька варіантів:

    також


  • Dmitri
    Функції

    Безсоння може мати різні причини, такі як стрес, тривожність, депресія, фізичні проблеми, захворювання, прийом певних лікарських препаратів, незручне середовище для сну або неправильний режим дня.

    Лікування безсоння може включати застосування методів релаксації, психотерапію, зміну життєвого стилю та режиму дня, прийом лікарських препаратів (у випадках, коли безсоння має серйозний вплив на якість життя). Однак, самолікування безсоння не рекомендується, і важливо звернутись до кваліфікованого медичного спеціаліста для отримання діагностики та призначення належного лікування.

     Для профілактики безсоння рекомендується дотримуватися здорового режиму сну, створювати комфортну атмосферу для сну, уникати стресових ситуацій, вести здоровий спосіб життя, включаючи правильне харчування та фізичну активність, а також використовувати релаксаційні техніки перед сном.

    Детальніше дізнатися про профілактику безсоння можна за цим посиланням:


    Допомога

Категорії