Прошу допомоги

Функції

Доброго часу)

Під час воєнних дій російскої агресії в Україні з 24 лютого 2022 року по

10 березня 2022 року я, Яковенко Світлана Юріївна і моя сім'я: батько Яковенко Юрій Сергійович, мати Яковенко Надія Михайлівна, знаходилися в окупації. Адреса: 08292, Україна, Київська область, місто Буча, вулиця Івана Франка, будинок 4-А. Поряд з нами, у сусідніх дворах стояла ворожа бойова техніка зі зброєю, в будинках сусідів Буча, вулиця Івана Франка, будинок 2, вулиця Ридзанича, будинок 1, вулиця Ридзанича, будинок 2 жили військові рф, які весь час ходили по наших дворах і будинках. Весь час біля нашого будинку було дуже гучно, чулися обстріли. Зв'язок був втрачений, відсутність світла і газу змусило нас готувати їжу на багатті у дворі.

Російські військові періодично навідувалися до нашого двору, перевіряли телефони, дивилися кількість людей і попереджали не виходити на вулицю, в себе по двору ходити тільки з білими пов'язками, інакше вони будуть себе вести по іншому, відносно нас.

Після наступної погрози по відношенню до нас 09 березня 2022 року, ми дочекалися "зеленого коридору" і виїхали 10 березня 2022 року в безпечне місця, для того щоб зберегти своє життя.

Моя мати, Яковенко Надія Михайлівна, 03 жовтня 1956 року народження, дуже хвора, має інсулінозалежний цукровий діабет з 1995 року, має другу группу інвалідності. Перенесла два інсульти. В 2020 року був поставлений діагноз злоякісної пухлини лівої молочної залоза третього ступеня, проведена хіміотерапія, прооперована (видалена повністю вся ліва молочна залоза).

З таким станом здоров'я вона під час окупації весь час з нами знаходилася в холодному льосі, без нормальних умов. Ліки закінчувалися, їжа теж.

Я, Яковенко Світлана Юріївна маю третю групу інвалідності з дитинства.

Нам дуже тяжко було знаходитися під час окупації. 30.03.2022 року мій двоповерховий будинок за адресою: 08292, Україна, Київська область, місто Буча, вулиця Івана Франка, будинок 4-А, повністю знищено. В будинку знищено перекриття між першим і другим поверхом, немає даху і видно небо, відсутні вікна і двері. Все майно всередині будинку вигоріло, знищено повністю. Потрапив снаряд чи був підпал російськими окупантами.

Поряд з будинком було знищено гараж, відсутність даху, дверей, воріт, інше. 

Після повернення 12 травня 2022 року до місця проживання Київська область, місто Буча, мама проходила весь час лікування від завданої шкоди військовими рф, бо на лівій нозі почалася гангрена. Захворювання прогресувало і 04 липня 2022 року мама Яковенко Надія Михайлівна була госпіталізована до Київської міської клінічної лікарня № 8, а 06 липня 2022 року була проведена ампутація лівої ноги вище коліна. Було переливання крові, терміново було знайдено два донори, бо пацієнтка Яковенко Надія Михайлівна дуже тяжка, і дана операція була небезпечною. На даний момент проходить лікування і потребує сторонньої допомоги і медичного нагляду.

Найкраща відповідь

  • Светлана Яковенко
    Функції

    Дуже Вам вдячні за допомогу)) Люди перераховують нам гроші, сподіваємось влада нас почує і допоможе з інвалідністю та будинком

Відповіді

  • Olga_EnableMe
    Функції

    Світлано, добрий день! Співчуваю вам, у вас дуже складна ситуація...Я пропоную зробити розповідь у нас на сайті в розділі Історії війни або в наших партнерських проектах з пресою. Про такі історіїї не можна мовчати, про них має знати суспільство і реагувати.

    Також ми зможемо розмістити ваші банківські реквізити задля донатів.


    https://www.enableme.com.ua/ru/topics/istorii-vojny-7627

  • Yura
    Функції

    🙏

  • Yura
    Функції

    Світлана, від себе хочу порекомендувати вам написати пост у фб, щоб надати розголосу, це і справді інколи дуже допомогає


    Також зафіксувати всі питання Кабміну, оператор порадить кому саме направити звернення: 1539 – “Гаряча лінія” із соціальних питань

Категорії