Потрібні ліки в Запоріжжя!

Функції

Добрий день Спільнота!

До нас звернулась Ганна із Запоріжжя, яка потребує допомоги.


Доброго дня, шановні! 

Мене звати Ганна Яворська. Я із Запоріжжя. 

Ви знаєте, що через війну багато людей втратили роботу. Деякі фірми та державні підприємства закриті. Хто міг – поїхав за кордон. Але не всі люди можуть покинути свій дім. Я живу з мамою, їй 82 роки і вона погано ходить. Вся її пенсія йде на придбання ліків. До війни я працювала і купувала продукти. Тепер же втратила роботу через війну. Вже третій місяць ми з мамою голодуємо. Нам дуже потрібна допомога! Потрібні продукти!!! Нема на що купити їжу, миючі засоби для посуду, наприкінці травня я досі хожу або у зимових ботинках на хутрі, або у капцях... 


ЛІКИ: Мамі дуже потрібен крем "Корега" для зубних протезів, або аналог. Потрібні ліки від деменції, для покращення мозкового кровообігу. Ще: диклофенак, ласпірин, сінафлану мазь, ношпа, цинаризин, фаніган, прокто-глівенол, корвалмент, теопек, спазмалгон і трінефрон. Та мені потрібен риб'ячий жир та ліки для профилактики печінки. 


Всі допомагають переселенцям, та ніхто не думає про людей, які мають дах над головой, але не мають що їсти, бо роботи нема... Як бути місцевим? Чи ми не люди??? 

Допоможіть нам з мамою, будь ласка! 

Адреса: Яворська Ганна Юріївна, мама Яворська Гертруда Павлівна, 

вул. Європейська 21, кв.37, місто Запоріжжя, Україна, 69104 

Найкраща відповідь

Категорії