Де підтвердити інвалідність і Італії? чи є пенсії

Функції

Доброго дня! Наразі я в Італії, оформила документи на прихисток і маю право працювати і перебувати тут рік. Але я зіткнулась з некомпетентністю та байдужістю італійських лікарів. У мене друга група, але мені не надають інформацію, де можна і чи можна отримати пенсію або пільги для інвалідів. З собою у мене лише посвідчення, а медичної карти не має. Я була у лікаря, але вони не надають потрібних ліків, лише якісь незрозумілі пігулки. Скажіть будьласка де можна пройти незалежну і неупереджену комісію? Я хочу зняти інвалідність або ж засвідчити її, щоби отримувати допомогу, якщо вона є. Я працездатна і навіть вже працюю, тільки хочу знати чи є в мене діагноз чи я вже дійсно вилікувалась. Дуже сподіваюсь на вас, тому що в мене майже немає нікого, хто міг би допомогти, а італійську мову я ще знаю погано і мені складно довідатись за телефоном ибо в інтернеті. Дякую!

Відповіді

  • Olga_EnableMe
    Функції

    Доброго дня, Олено!

    Нам шкода, що вам довелось зіткнутись з відсутністю інформування та належної підтримки. Сподіваємось, ми вирішимо ваше питання дуже скоро - ми його передаємо під нагляд нашого експерта з організації SUSTENTO, який надасть вам інформування та допомогу саме в вашій країіні.

  • Роман
    Функції

    Добрий день, Олено!

    Раджу, в першу чергу, зателефонувати на один із номерів гарячої лінії центру допомоги біженцям в Італії

    +39 02 674988368 (українська мова)

    39 02 674988369 (італійська мова)

    Оператори, які володіють українською зможуть Вам допомогти та зорієнтувати, куди звертатися за місцем проживання.

    Зі слів інших українців, які нещодавно приїхали до Італії, Вам слід буде завести нову медичну картку, італійською мовою, в яку будуть внесені діагнози, які Вам ставили в Україні

    Стосовно обстеження, то їх має призначити лікар, до якого Ви звернетесь після дзвінка на гарячу лінію!

  • Gunta_Anca
    Функції

    Я вам напишу в особисті повідомлення і обов'язково вирішимо Ваше запитання!

  • Olga_EnableMe
    Функції

    @ОленаРоманків добрий день! Скажіть будь-ласка чи було вирішене ваше питання? Чи потрібна ще допомога?

  • Так, дякую! Ваші волонтери допомогли мені знайти лікаря в моєиу місті в Італії. Тепер у мене є ліки і супровід. Мені також допомогли з житлом і роботою. Зараз прохожу процедуру підтвердження інвалідності щоби отримувати виплати

  • Irina80
    Функції

    Скажіть будь-ласка на якій законодавчій підставі вам підтвердили інвалідність? Тому що я зверталась до INPS і мені відмовили на підставі того, що отримати інвалідность в Італії я можу тільки якщо отримаю політичний захист. А тимчасовий захист це навіть не біженці, а люди що мають невизначений законодавчо статус зі значно більще обмеженими ніж біженці правами. Відповідно до міжнародного законодавства особа отримує права в країні прийому тільки в разі визнання біженцем, до того часу вони дуже обмежені. Тож я дуже здивована тим що ам підтвердили інвалідність тим більше що ви маєте право перебування в країні лише на дуже обмежений період часу, а в документах ЄС щодо підтвердження інвалідності особам з тимчасовим захистом взагалі не нічого не вказано.

  • Irina80
    Функції

    Крім того між Україною та Італією навіть не має угоди про проходження комісії на підтвердження інвалідності в Україні, нн кажучи вже про те зоб її визнавали або надавали в Італії. Мою інвалідності державні органи Італії взагалі ніде не визнали. Зараз я звернулась до Єврокомісії із запитом залишити країну через нелюдське зі мною тут поводження на протязі всіх цих років, повну відсутність мед забезпечення як інваліда, все я змушена була оплачувати зрби вижити, бо санітарна система сказала я що повинна за все платити, незважаючи на мої права як інваліда та особи що шукає притулок. Я змушена була виживати так як зможу ще і терпіти хамство судді та поліції. Тому мене дуже здивувала відповідь що Італія комусь взагалі щось надала. Зважаючи на ненависть і нелюдські ставлення до біженців.

Категорії