Експертна мережа EnableMe росте і росте!

Функції

Шановна спільното,

Як ви, напевно, знаєте, у нас є мережа експертів, яка постійно зростає!

Під цією публікацією ви знайдете кілька коротких привітань від наших експертів.

Якщо у вас виникли запитання, почніть нове обговорення, і наші експерти з радістю дадуть вам компетентні відповіді.

Якщо у вас є пропозиції щодо приєднання до спільноти експертів, будь-ласка, повідомте нас.

З повагою, Ольга

Коментарі

  • Gunta_Anca
    Функції

    Добрий день!

    Латвійське об'єднання організацій людей із особливими потребами SUSTENTO надає підтримку людям з інвалідністю з України. Тут в Латвії ми консультуємо українців щодо послуг, які доступні у Латвії, та порядку їх отримання; допомагаємо у питаннях отримання технічних засобів та їх функціонування; допомагаємо у забезпеченні консультацій необхідних спеціалістів; допомагаємо у забезпеченні надання медичних послуг та надаємо консультації з будь-яких питань, з якими стикаються люди з інвалідністю в Латвії. Будемо раді бути корисними! 😊



    Гунта Анча – голова Латвійського об'єднання організацій людей з особливими потребами SUSTENTO.

  • Mariia
    Mariia expert
    відредаговано 25. тра 2022, 17:08
    Функції

    Доброго дня спільното !

    Багато років я пізнаю світ, як Тревел- експерт та допомогаю людям з інвалідністю мандрувати світом.

    Буду рада допомогти у питаннях з тимчасового прихисту та подорожей до країн, а також законодавства України з приводу працевлаштування ❤️

  • Елена
    Функції

    Доброго дня спільнота. Я керівник громадської організації "Розвиток особистості дитини плюс" з міста Бердянська Запорізької області. Займаюсь підтримкою родин де виховуються діти з інвалідністю, та дорослі з інвалідністю по різних соціальних питаннях. Наша мета: це адвокація та відстоювання прав сімей, де є люди з інвалідністю. На даний час перебуваю у Німеччині. Залюбки зможу проконсультувати родини з соціальних питаннь. Або, якщо вам необхідна емоціональна підтримка, звертайтеся.

  • VMoroz
    Функції

    Всім найтепліші вітаннячка!

    Мене звати Віктор.

    Я практикующий юрист, адвокат, керівник адвокатського об'єднання Suprema Lex.

    Буду радий допомогти членам спільноти у вирішенні юридичних питань.

    Управляющий партнер

    адвокатского объединения "Suprema Lex",

    адвокат Мороз Виктор Павлович

  • Olga_K
    Функції

    Вітаю!

    Мне звати Ольга.

    Я досвідчений фахівець у сфері пошуку та підбору персоналу, а також управління кадрами. Маю відповідну освіту та досвід роботи в іноземній компанії. Наразі допомогатиму Вам у питаннях працевлаштування за кордоном та з іншими супутніми запитами.

  • Maryna_Koptel
    Функції

    Вітаю!

    Мене звати Марина.

    Я практикуючий психолог у методах транзакційного аналізу та гештальт-терапії. Маю досвід у работі з травмою, стресом, ПТСР.

    Буду рада допомогти у вирішенні питань психологічного напрямку та надати підтримку.

Категорії