Інклюзивні літні табори для українських дітей за кордоном

Функції

Друзі, зараз дуже актуальний пошук таборів для дітей з інвалідністю. Якщо побачите інформацію, актуальну на 2022 рік, пишіть у цій гілці форума.


Я знайшов ось у Польщі, нижче інфо:


У Кракові відкриють інклюзивні літні табори для українських дітей, які опинилися в Польщі через війну.


Місто запрошує українських дітей у безкоштовні літні табори, які працюють щороку для дітей і молоді з інвалідністю. У межах ініціативи дітям пропонуватимуть активізувальні та спортивні заняття, ігри, харчування, медичну опіку, транспорт. Про безпеку учасників дбатимуть кваліфіковані спеціалісти. Табори проходитимуть з 8:00 до 16:00.


Подати заявку в табір можна до 20 травня. Лист треба надіслати на електронну адресу sz.umk@um.krakow.pl. Заявки будуть прийматися від індивідуальних осіб, товариств і позаурядових організацій. Інформація, яку потрібно вказати:


ім’я та прізвище дитини,

ім’я та прізвище батьків чи опікунів,

інформацію про місце помешкання (щоб оцінити зацікавлення літніми таборами у відповідних частинах Кракова),

інформацію про посвідчення для осіб з інвалідністю або заяву про інвалідність,

вид інвалідності дитини,

термін літніх таборів у період канікул (оскільки заїзд триватиме 5 або 10 днів, кожен заїзд починається у понеділок і закінчується в п’ятницю).

Відповіді

  • Olga_EnableMe
    Функції

    Дуже крута тема, до речі! Я зараз підключу наших експертів з інших країн. Дякую, Юріє, за запитання і інформацію

Категорії