Збираю власну бібліотеку, а ви?

Функції
Yura
Yura ✭✭✭
відредаговано 8. лис 2023, 13:04 в Кав'ярня

Вітаю!

Помітив серед друзів, що в моєму оточенні мало хто читає. Поділіться, хто як я ще фанат друкованих книг?

Хто читає? У мене, до речі, є своя домашня бібліотека. Я збираю книги-мемуари, історію телебачення, музики, кіно і т.д.

Готовий навіть на обмін якоїсь літератури. Київ :)

Відповіді

  • Татьяна
    Функції

    Вітаю !

    В наш час всі віддають перевагу електронним книгам, а мені завжди подобалися надруковані. Мені дуже подобається читати зарубіжних та наших українських класиків. Історичні детективи, інтриги та любов.

  • Dmitri
    Функції

    Нажаль, друковані книги дійсно з кожним днем стають все менш популярними, та все ж таки жодна «електронка» не здатна замінити враження від аналогової букінистики.

    Раніше сам мав бібліотеку найулюбленіших авторів (надаю перевагу художнім творам): Азімов, Бредбері, Хемінгуей, Франко, Старицький. Та через часті переїзди довелося її полишити.

    Із сучасних українських авторів лежить душа до Жадана та Андруховича, а також у період широкомасштабного вторгнення зʼявився новий чудовий поет Павло Вишебаба (до речі, мій екс-колега), який пішов на фронт і пише неймовірно чуттєві вірші про Україну , всім раджу його творчість 👍

    Допомога

  • Ніколи ще не читав Жадана, а колись пробував читати Ірену Карпу, але щось не пішло

    Дякую за поради по авторам

  • VovchykSteve
    Функції

    Я читав колись Хемінгуея) Давно, ще як вчився в одинадцятому класі. У нас вдома був чотиритомник, ще радянський такий, де були зібрані більшість його творів в хронологічному порядку. Я особливо до того не сприймав його. Нам задавали на зарубіжній літературі читати Старий і море, і це здається єдине що я тоді з цього творчості прочитав. А якось одного вечора вирішив подивитись що там в нього ще є. І знаєте, я так захопився, що з кілька місяців прочитав всі чотири томи) Не знаю що мене так було захопило, я не дуже вмію такі речі пояснювати, але то був ще той як то кажуть експірієнс. Найбільше мені сподобались його описи громадянської війни в Іспанії. То ж фактично звідти я про неї вперше й дізнався, бо в школі нам про той епізод описували дуже побіжно. Але автор шикарний👍

  • VovchykSteve
    Функції

    Українською читав. Але не пам'ятаю яке видавництво. Хороший досить переклад, не надто кострубатий принаймні)

  • більше б таких класних перекладів, щоб без нарікань від українців

  • Настя
    Функції

    @VovchykSteve @Yurii_EnableMe Гемінґвея українською видавали ВСЛ ще до повномасштабного вторгнення. Десь дюжина книг є. Переклади чудові у них.

Категорії