Сильне серцебиття в положенні лежачи на лівому боці

Функції

Привіт всім,

Вихідні дані:

22 роки, 97 кг (на 5 кг більше за останні 6 місяців), 1,72 м, не спортивний, 1 місяць без електронних сигарет, 7 місяців не курю.


Все почалося близько трьох місяців тому. Близько 23 години я поклав мобільний телефон на тумбочку і хотів заснути. Приблизно через 19 хвилин моє серце почало битися дедалі сильніше і сильніше (сильніше - не швидше). Після 30 хвилин катання по ліжку, щоб знайти краще положення, рішення не було знайдено. Це також відчувалося, коли я лежав на лівому боці, і мені трохи запаморочилося.

Потім я встав і виміряв тиск. Пульс 90 і 140/100.

Потім я ліг на диван і трохи підняв ноги. Теж не допомогло.

Потім я спробував прийняти зручне сидяче положення, тобто злегка відкинувшись назад.

Це допомогло. Я відрегулював ліжко і в якийсь момент зміг заснути.


Наступного дня я пішов  до сімейного лікаря, вона перевірила мій пульс, зробила ЕКГ, все було добре.

Вона прописала мені «Кардіо-Дорон» і «Магіум К Форте» і направила до терапевта для довготривалої ЕКГ. До моменту прийому, подібне відбувалося ще двічі вночі. Довгострокова ЕКГ не показала жодних інших результатів, здавалося, що в мене загалом трохи почастішав пульс і моє серце б’ється нормально.


Я залишив це на 2 місяці, тому що більше таких сильних нападів не повторювалося.


Проте за цей час я помітив кілька речей:

Сильніше серцебиття починалося, коли:

- Лежав на лівому боці (тиск на лівий бік грудної клітки).

- Іноді лежав на животі

- Хвилювався при обгоні автомобіля


Я також помітив:

- Коли я глибоко вдихаю, я відчуваю печіння в лівій частині грудної клітки.

- Останнім часом мій вдих став досить коротким.

- Я відчуваю, що мої руки швидше втомлюються від підняття

- Я часто прокидаюся через 3 години і не можу потім заснути.

- Не можу розслабити ноги


У когось були чи є подібні симптоми?


Заздалегідь дякую

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

  • Valuable_Discussions_EnableMe
    Функції

    A1:

    Доброго дня

    Я думав, що хтось відправить вас до лікаря, хоча ви вже були у лікарів ;o)

    Звісно, ​​дистанційна діагностика – це непроста тема, але, можливо, ви врятуєте себе від серйозної інвалідності, якщо її ще не маєте (оскільки ви опинилися на цьому форумі).

    Я припускаю, що «загальні» аналізи крові зроблені.

    Ви вже зробили рентген грудної клітини? Це може бути корисно, якщо бронхи були не повністю відкриті...

    Зазвичай хворим з серцевою хворобою легше лежати на лівому боці. Зручне напівсидяче положення (підйом верхньої частини тіла) підходить як для серцево-судинних, так і для легеневих пацієнтів.

    Я помітив, що ви щомісяця набираєте 1 кг, прокидаєтеся вночі... і, можливо, підсвідомо знову не засинаєте (іноді виникає несвідомий страх перед ліжком). І те й інше (і збільшення ваги) може бути ознакою того, що у вас є порушення дихання під час сну. Тому я б рекомендував вам придбати собі пульсоксиметр (ви можете придбати його за 20 євро на ebay) і виміряти власне насичення киснем вранці, протягом кількох днів.

    Значення будуть не достовірними, якщо ви вже ходили, напр. вимірявши його в кабінеті лікаря або в аптеці, тому що на той час, коли ви приїдете туди, ви вже правильно вдихнете.

    Кардіодорон трохи допоміг, але це лише симптоматичне лікування, а не рішення

     (не допомагає усунути причину), тому ви повинні бути зацікавлені в тому, щоб отримати належний діагноз і терапію, можливо, також у лабораторії сну (через фахівця з легенів).

    Невпевненість під час обгону іншого автомобіля також може бути викликана цим... Напружені ноги також є ознакою цього.

    Фізичне перенапруження при нестачі кисню змушує пульс збільшуватися вже за кілька метрів (наприклад, від дивана до туалету). Однак це не завжди так.


    Коли це часто повторюється, лікарі припускають можливі ​​причини, наприклад нервовість. Тим не менш, залишається питання, чи ви вже нервова людина, їсте занадто багато і занадто нездорово, чи вмієте добре справлятися з конфліктами. Уникати/ухилятися від них/ ні про що не говорить.Навіть якщо ви ухиляєтеся від конфронтації, це все одно має несвідомий психосоматичний вплив (на організм >> наприклад, нервовість).


    Якщо ви живете не один, за вами слід частіше спостерігати/моніторити, коли ви спите, щоб переконатися, що ви завжди дихаєте. Причиною не завжди має бути хропіння, також часто трапляються підступні отруєння, можливо, ліки чи якісь препарати...


    Можливо, ви не займаєтеся спортом через хронічну втому або лінуєтеся. Обидва варіанти можна змінити, але спочатку достатньо лише регулярних вправ, щоб запобігти надмірному навантаженню на серце. І, звичайно, відразу з’ясуйте, чи не через брак кисню ви втомлюєтеся.

    Я дуже сподіваюся, що зміг вам допомогти. Ви можете повернутися і сказати мені, чи спрацював діагноз.

    Всього найкращого!


    А2: Привіт, приємно, що ти здоровий; якщо ви визначаєте відсутність болю як здоров’я. Я бачу це трохи інакше. Слово "насправді" є протиріччям саме по собі ;o)

    Ви також «насправді» не нервуєте (?). Чи нікотин «покрив» усе сам по собі ;o) У той час як я пояснив збільшення ваги (5 кг за останні кілька місяців) наслідками тривалих зупинок дихання; що теж підходить. Тут проблема з куркою та яйцем ;o), не варто занадто вводити діагностів в оману. Вони все ще можуть бачити потенціал звикання та симптоми відміни у припиненні прийому речовини, що викликає звикання, або чогось іншого, що відволікає від більш серйозної проблеми...


    Будь ласка, не баналізуйте це: «Я спробую». Коли (?), коли забуваєш чи коли вже пізно? Що ж, залежно від тяжкості, такий діагноз може зайняти до 20 років із нашими поінформованими експертами, якщо тільки вам не пощастить (!) і вас знайдуть десь синьо-фіолетового кольору у майже мертвому стані. Якщо ви потім відправите когось до магазину з банкнотою номіналом 50, і через півгодини ви більше не знаєте і, перш за все, більше не впізнаєте його, ви все ще здорові? Це не зашкодить ;o) але ви навіть не помітите.

    Не дозволяйте цьому зайти занадто далеко, тому що це може статися за ніч... або призвести до багатьох інших вторинних захворювань (м’язова слабкість, нетримання сечі тощо). Втомлені руки також можуть свідчити про початок м’язової слабкості.

    Тому більше не спіть на самоті і зверніться до фахівця з легенів. Хоча ви також можете отримати щось, що вам приписують, що взагалі не відповідає дійсності, так звані діагнози відчаю ;o) Переконайтеся, що він відправив вас у лабораторію сну, де контролюватимуть ваш режим сну.


    Незважаючи на деякі ознаки, що ведуть до психосоматики, я радше бачу причину вашого нервового серця в недостатньому забезпеченні киснем..

    Що стосується фізичних вправ, то краще ходити 1 км кожен день, ніж 2 км кожні два дні (як приклад). Регулярність важлива. Серце часто пришвидшується протягом дня. Ви також повинні враховувати шлях назад. Але зараз це не план дій, тому що я не знаю ваше серцеве навантаження. Ви також можете отримати серцевий напад через кілька метрів, напр. на сходах... або при натисканні на унітаз;o)


    Я вас не знаю, не можу, не хочу і мені заборонено ставити будь-які дистанційні діагнози; Я можу лише запропонувати вам подивитися в цьому напрямку. Всього найкращого!

    The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Категорії