Зав'язувати волосся однією рукою?

Функції

Привіт, 

У мене паралізована права сторона. Якщо я хочу зібрати волосся, мені потрібна допомога іншої людини, або я просто прибираю волосся назад обручем. Чи знає хтось, як зав’язати волосся лівою рукою? Мені не вдається зібрати волосся а потім надіти на нього резинку.

 

Дуже дякую за допомогу, з найкращими побажаннями

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

  • Valuable_Discussions_EnableMe
    Функції

    A1: Привіт, 

    Хмм… Я не змогла швидко придумати креативне рішення. Боюсь, є межа тому, з чим можна впоратись однією рукою, без сторонньої допомоги. 

    Моїм альтернативним рішенням для волосся, пошкодженого через побічні ефекти ліків, стали перукарські ножиці. Я попрощалась з довгим волоссям. Я б зробила те саме, якби не могла зібрати його, бо для мене навряд чи є щось жахливіше, ніж волосся, яке весь час лізе в обличчя. Мені знадобилось багато часу і я сильно переживала через те, що втратила волосся, але водночас я щаслива з короткою стрижкою, яка не потребує особливого догляду. 

    Може знайдеться хтось інший, хто може робити це однією рукою без сторонньої допомоги.

     ______


    A2: В мережі можна знайти багато чудових інструкцій. Ось, наприклад: https://youtu.be/ukv-h-gN4oQ - Мені сподобалась ідея затиснути волосся об одвірок, поки закручуєш резинку вдруге (чи втретє). 

    Однак, маю визнати, що востаннє збирала волосся у хвіст близько двадцяти років тому. Тож не можу говорити про власний досвід. 😀

    The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Категорії