Як ви себе почуваєте після ампутації руки?

Функції

Всім привіт

Мені ось-ось доведеться пережити ампутацію…

Рівно через 2 тижні, якщо бути точним.

Зараз, звичайно, у мене виникає питання за питанням.


Що буде зі мною?

Як буде після ампутації?

Ампутовано буде праву руку.

Я вже дуже багато читав на цю тему але тепер, коли дату призначено, все трохи інакше.

Сподіваюсь на допомогу чи розповіді про власний досвід

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

  • Valuable_Discussions_EnableMe
    Функції

    A1: Я знаю, що це боляче, особливо в перші тижні і місяці, а також виглядає по-дурному і незручно.

     

    Через деякий час звикаєш до того, що тобі довго боляче, знаходиш інших людей, які відчувають те саме, і в якийсь момент це стає вже не так надзвичайно незручно. З часом все проходить само собою, вам навіть не доведеться докладати багато зусиль.

    Подумайте, чи хочете ви протез; косметичний/пасивний протез не дуже часто ламається, не виглядає занадто кепсько, але з ним ви багато не зробите. Той, який я найчастіше ношу, це тросовий протез зі спеціальним захватом, яким можна дуже міцно брати (TRS Prehensor), і який служить дуже довго, але виглядає дурнувато. Від дорожчого електричного протезу не надто багато користі, якщо ви дійсно хочете фізично працювати з ним або багато пітнієте, у сучасних протезів кисті не дуже добрий захват та вони не служать дуже довго, крім того, вони дуже дорогі і, звичайно, теж виглядають дурнувато.

    Але спочатку не потрібно нічого робити – купувати, встановлювати і т.п. Спочатку з’ясуйте, які саме у вас проблеми, а потім можете звернутись сюди по допомогу. Більшість речей можна виправити, або попросити допомоги у когось іншого.

     

    Часті питання:

    - Їзда на велосипеді – так, є засоби, щоб закріпити протез.

    - Зав’язування шнурків – питання практики, я користуюсь Lock Laces (еластичні шнурки).

    - Відкривання банок – просто потрібно це робити ; )

    - Розвішування білизни, прання, складання – не проблема, просто, можливо, трохи виснажує.

    - Прибирання, миття підлоги – не проблема, просто, можливо, трохи виснажує.

    - Намастити хліб маслом – якщо масло дуже тверде, підігрійте його в мікрохвильовці або не зберігайте у холодильнику.

    - Банки з вакуумною кришкою, які не відкриваються – зробіть отвір у кришці дрилем, акумуляторним шуруповертом або шилом: ) : ) чудово працює

    - Обрізати нігті – Я спочатку приймаю ванну або душ, після цього нігті м’які, я підпилюю їх звичайною металевою пилкою, це дуже швидко і виходить ідеально.

    - Одягатися– залежить від одягу.

    - Блискавки – вони все одно дурні, з часом впораєтесь.

    - Нарізати м’ясо або їжу – затиснути м’ясо виделкою, зафіксувати виделку пошкодженою рукою.

    - Одягати підковдру на ковдру – загугліть «метод буріто» він чудово працює, або скористайтесь затискачами з будівельного магазину, дешево і ефективно.

    - Зубна нитка – просто візьміть на 70 см довший шматок нитки і оберніть навколо пошкодженої руки, це допоможе.

    - Відтискання від підлоги – краще почекайте 2-3 роки, починайте обережно, потім ви зможете робити їх навіть на дерев’яній підлозі.

    The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Категорії