Скільки часу потрібно для відновлення після ампутації (ампутації гомілки) з подальшою реабілітацією?

Функції
Valuable_Discussions_EnableMe
відредаговано 19. кві 2022, 11:00 в Фізичні обмеження

Привіт усім,

 

Після тривалої хвороби зараз мені загрожує ампутація гомілки.

Через 2 тижні у мене запис на перший прийом у спеціалізованій клініці.

Але я б хотів трохи підготуватись до того, що на мене чекає.

Як довго триває процес загоєння, перш ніж можна починати підбирати протез?

Скільки приблизно потрібно залишатись в реабілітаційному центрі?

Скільки часу потрібно, щоб навчитися ходити і добре справлятися з повсякденним життям?

Які найбільші труднощі трапляються у повсякденному житті?

Буду радий почути про ваш досвід та отримати відповіді!!!!

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

  • Valuable_Discussions_EnableMe
    відредаговано 19. кві 2022, 11:00 Відповідь ✓
    Функції

    Хотів би я відповісти точно на ваші питання, але ніхто не зможе відповісти на них на 100% точно, бо все залежить від вашої історії. Деякі люди швидше оговтуються від операції, інші – повільніше.

    Все залежить від того, наскільки швидко загоїться рана після операції.

    Другий критерій – наскільки хорошого техніка-ортопеда ви знайдете, щоб швидко зрозуміти, де саме тисне протез та що потрібно змінити.

    Щодо реабілітації, я б рекомендував 3-5 тижнів з правильно підібраною програмою ходіння. Перш ніж обрати реабілітаційний центр, дізнайтесь, чи мають вони досвід роботи з особами з ампутованими кінцівками. Говорю це з власного досвіду, оскільки зрозумів, що в реабілітаційних центрах мають справу з особами з ампутованими кінцівками в кращому випадку раз на рік, тож краще дізнатися наперед.

    Найкраще звертатися до клінік, які спеціалізуються на особах з ампутованими кінцівками.

     Як довго триває процес загоєння, перш ніж можна починати підбирати протез?? Близько 2 тижнів.

     Скільки приблизно потрібно залишатись в реабілітаційному центрі? 3-6 тижнів

     Скільки часу потрібно, щоб навчитися ходити і добре справлятися з повсякденним життям? Залежить від окремо взятої ситуації

     Які найбільші труднощі трапляються у повсякденному житті???

    Для мене – це фантомний біль!


    The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Категорії