Як регулюється проживання в Швейцарії? Де я можу знайти житло?

Функції

Як регулюється проживання в Швейцарії? Де я можу знайти житло?

Найкраща відповідь

  • Boryana_EnableMe
    відредаговано 19. кві 2022, 12:02 Відповідь ✓
    Функції

    Після прибуття до Швейцарії у вас є три варіанти:


    ВАРІАНТ 1: Залишитися з друзями та родичами

    Ви можете залишитися у надійних друзів і родичів до 90 днів без візи, відпочити і

    зареєструватися як біженець трохи пізніше.

    • плюси +: вам не потрібно одразу реєструватися як біженець і ви матимете час

    подивитися, як розвиватиметься правова ситуація

    • мінуси -: у вас не буде доступу до житла, роботи, шкіл для дітей, фінансової допомоги, медичної страховки, та іншої офіційної допомоги


    ВАРІАНТ 2: Звернення до найближчого Федерального центру шукачів притулку (Bundesasylzentrum)

    Якщо ви не можете негайно знайти житло у родичів, друзів або знайомих, вам слід

    звернутися до федерального центру притулку (Bundesasylzentrum). Там надають

    первинну допомогу та догляд. Адреси центрів притулку можна знайти тут.

    • плюси +: у вас буде доступ до житла, роботи, шкіл для дітей, фінансової допомоги, медичної страховки, та іншої офіційної допомоги
    • мінуси -: ви станете частиною асоціації біженців і вам доведеться залишитися у центрі для біженців (принаймні перші кілька днів)

    ВАРІАНТ 3: Подбайте про себе

    Ви не можете залишитися у родичів чи друзів, але все ще не хочете реєструватися як

    біженець. У цьому випадку вам потрібно буде знайти житло іншим способом (готель,

    онлайн-платформи) і ви зможете перебувати в Швейцарії без візи до 90 днів.

    • плюси +: вам не потрібно одразу реєструватися як біженець і ви матимете час

    подивитися, як розвиватиметься правова ситуація

    • мінуси -: у вас не буде доступу до житла, роботи, шкіл для дітей, фінансової допомоги, медичної страховки, та іншої офіційної допомоги.; цей варіант робить вас вразливими для людей, які намагаються скористатися вашою ситуацією.


Категорії