Довгострокові ефекти Lyrica (прегабалін)

Функції

Доброго дня!

Я вже бачила, що тут були питання щодо препарату Lyrica, але не знайшла відповіді.

Я приймала Ліріку протягом року, переважно від нейропатичного болю, але вона також чудово допомагала при генералізованому тривожному розладі. Знадобилося три місяці, щоб підібрати правильну дозу і змиритися з побічними ефектами.

Насправді я була в порядку, але 15 кг зайвої ваги та "труднощі в ліжку" через рік змусили мене припинити прийом препарату.


Зараз мені знову набагато гірше, а лікування морфіном у стаціонарі призвело до того, що мій шлунок більше не переносить навіть ібупрофен та парацетамол.


Тому я роздумую над тим, щоб повернутися до Лірики. Оскільки вона не позбавлена ​​побічних ефектів, а мій лікар хоче давати її лише "під наглядом", мій чоловік має великі сумніви. Головне питання полягає в тому, чи є якісь довгострокові дослідження чи звіти про довгострокові ефекти?

Чи можна очікувати змін у мозку, якщо приймати його постійно?

Хто-небудь знає щось про це? З повагою

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

  • Valuable_Discussions_EnableMe
    Функції

    A1: У мене теж був досвід з Lyrica ........ через біль у суглобах.

    Я можу сказати, що просто перестав приймати його, і ЦЕ було неправильно.

    Мені було погано після цього.

    Я почав знову і поволі відвикав. Поки мені знову не стало добре.


    __________


    A2: Привіт,

    Ласкаво просимо до форуму!

    Ви розглядаєте можливість повернення до Lyrica. Лірика - це торгова назва, діюча речовина називається прегабалін і є препаратом з групи протисудомних засобів. Це означає, що це дуже добрий препарат для вашого стану (про який ви згадали тут)! Механізм дії був відкритий кілька років тому і було виявлено, що він зв'язується в ЦНС (центральна нервова система). Саме тому він особливо допомагає при невропатичному болю, генералізованому тривожному розладі та епілепсії (незалежно від її форми).

    Ви описали деякі побічні ефекти, від яких страждали. Вони можуть пройти з часом. Якщо ви вирішите використовувати Lyrica, вам слід зробити ЕКГ і перевірити легені через тривалий час (1,5 роки або більше). Це профілактика для тривалої терапії, не хвилюйтесь!

    Початкову дозу повинен визначити лікар. Однак намагайтеся не перевищувати підтримуючу дозу 450 мг. Таким чином, у вас залишиться запас для збільшення дози, а побічні ефекти (у тому числі довгострокові) залишаться в межах норми.

    Порада щодо збільшення ваги: ​​якщо збільшувати дозу дуже повільно, організм може (часто, але не завжди!) компенсувати виникнення набряків.

    Ще питання: чи приймаєте ви якісь інші ліки? Я думаю про взаємодію з іншими препаратами. Лірика не послаблює дію протизаплідних пігулок.


    Особисто я можу тільки рекомендувати Lyrica у вашій ситуації.

    Немає ліків без побічних ефектів! Тому потрібно зважити користь та ризики.

    Ви можете спробувати ще раз, але в жодному разі не припиняйте прийом цих ліків самостійно! Прийом Lyrica може бути припинено лише під наглядом лікаря.Через який період часу Ви припинили приймати Лірику?

    Ви також згадали про "труднощі в ліжку", що ви маєте на увазі?

    Якщо ви не бажаєте писати про це публічно, надішліть мені приватне повідомлення.


    Якщо у вас залишилися питання – ставте їх. Ми всі намагатимемося вам допомогти!

    Я сподіваюся, що зміг трохи допомогти вам. З найкращими побажаннями

    The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Категорії