[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037
_На правах модератора переніс повідомлення у правильну гілку</em> [@Vladim _
Дякую.
1. З кредитками там їх у 2-х банках. Для списання це не можливо, адже закон там також розрахований скажем по правді більше для Депутатів і має бути ніби більше за
тисяч, + витрати, та інші розходи, судові збори, та оплати юристам, та інще вобщим
іще набереться. Та і не розїздишся зараз в нашому часі.</li>
2. Інвалідність по епілепсії мені, ж завжди пропонува як тільки я в лікарнях опинявся та лікування проходив стаціонарно. Але така інвалідність ЗАБОРОНЯЄ РОБОТОДАВЦЮ АВТОМАТИЧНО ЗАКОНОМ МЕНЕ БРАТИ НА РОБОТУ. І ВОНА БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ, ТІЛЬКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРИПАРАТИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО. З 2017 року маю Виписки, ЇХ ТІЛЬКИ 4, ОСТАЛЬНА 2024р. багато раз відмовлявся від госпіталізації, Приступи при знайомих то ніхто не викликав швидку, просто потримали пів години і заснув годин на 12. Я того завжди не пам’ятаю. Та й скривав жи я ту болячку як можна.</li>
3. Проживаю з жінкою, у її близьких родичів. А от від Батьків це 300 км відстань.</li>
4. Батько не може встати, потрібно, тримати, купати годувати.</li>
5. Мати психічно хвора, та може Батькові і по голові ще надавати.</li>
6. З ними проживає Брат , інвалідності не має, але також лікарі, що ставили діагноз Матері, рекомендували і його покласти в лікарню, і йому також потрібна 2-га група інвалідності та догляд, ( як кажуть яблучко від яблуні далеко не відключається.</li>
7. Ми оформили його (Брата)як опікун по Матері ( так він здерженіш буде та й Мати з десь спокійніше, та і допомога якась хоть)</li>
8. Щоб підти як опікуном мені за Батьком, так це потрібно потрібно мені ж тут сім’ю (жінку і дитину) лишати і їхати за 300 км ( ну скажімо від Київської до Сумської), по закону потрібно підопічний і опікун, щоб разом жили, та й то ще ж опікуном можна стати, якщо не має іншої людини яка могла б це виконувати ( У мене ж Брат є, і в законі прописано. що в таких випадках також зможе приглядати і за іншою особою в сім’ї. Я б можливо забрав би сюди Батька, так і не має таких можливостей, де б його розмістити у нашому будинку.</li>
9. А їздити мені, та і в розшуку, та і Блок-пости, та і з епілепсією, не дай Боже,</li>
10. Працюю я за комп’ютером і на зараз, але головний лікар епілептолог , сказав мені сразу тільки виписуємо тебе з лікарні, їдеш і звільняєшся зі своєї роботи, так на комп’ютерах, мигання має власності провокування на появу та участішування знову приступів… Але я працюю, і по будівництву. ВОООБЩЕМ потрібно десь у охорону працювати, спілкування з людьми та допомога їм. Але ж тут питання ТЦК, ПРИСТУПНИК, І УЖЕ НЕ ПРАЦЮЮ.</li></ol>„,„bodyRaw“:“[{"type":"rich_embed_card","children":[{"text":""}],"dataSourceType":"url","url":"https:\/\/community.enableme.org\/ua\/discussion\/comment\/291037#Comment_291037","embedData":{"url":"https:\/\/community.enableme.org\/ua\/discussion\/comment\/291037#Comment_291037","embedType":"link"}},{"type":"p","children":[{"text":"На правах модератора переніс повідомлення у правильну гілку","italic":true},{"text":" "},{"type":"@","children":[{"text":""}],"userID":79783,"name":"Vladim","url":"https:\/\/community.enableme.org\/profile\/Vladim","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6032412\/uploads\/defaultavatar\/nFR6E42XD1AF0.jpg","dateLastActive":"2025-02-14T13:53:52+00:00","banned":0,"punished":0,"private":false,"domID":"mentionSuggestion79783","value":""},{"text":" "}]},{"type":"p","children":[{"text":"Дякую."}]},{"type":"ol","children":[{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"З кредитками там їх у 2-х банках. Для списання це не можливо, адже закон там також розрахований скажем по правді більше для Депутатів і має бути ніби більше за
тисяч, + витрати, та інші розходи, судові збори, та оплати юристам, та інще вобщим
іще набереться. Та і не розїздишся зараз в нашому часі."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Інвалідність по епілепсії мені, ж завжди пропонува як тільки я в лікарнях опинявся та лікування проходив стаціонарно. Але така інвалідність ЗАБОРОНЯЄ РОБОТОДАВЦЮ АВТОМАТИЧНО ЗАКОНОМ МЕНЕ БРАТИ НА РОБОТУ. І ВОНА БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ, ТІЛЬКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРИПАРАТИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО. З 2017 року маю Виписки, ЇХ ТІЛЬКИ 4, ОСТАЛЬНА 2024р. багато раз відмовлявся від госпіталізації, Приступи при знайомих то ніхто не викликав швидку, просто потримали пів години і заснув годин на 12. Я того завжди не пам’ятаю. Та й скривав жи я ту болячку як можна."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Проживаю з жінкою, у її близьких родичів. А от від Батьків це 300 км відстань."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Батько не може встати, потрібно, тримати, купати годувати."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Мати психічно хвора, та може Батькові і по голові ще надавати."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"З ними проживає Брат , інвалідності не має, але також лікарі, що ставили діагноз Матері, рекомендували і його покласти в лікарню, і йому також потрібна 2-га група інвалідності та догляд, ( як кажуть яблучко від яблуні далеко не відключається."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Ми оформили його (Брата)як опікун по Матері ( так він здерженіш буде та й Мати з десь спокійніше, та і допомога якась хоть)"}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Щоб підти як опікуном мені за Батьком, так це потрібно потрібно мені ж тут сім’ю (жінку і дитину) лишати і їхати за 300 км ( ну скажімо від Київської до Сумської), по закону потрібно підопічний і опікун, щоб разом жили, та й то ще ж опікуном можна стати, якщо не має іншої людини яка могла б це виконувати ( У мене ж Брат є, і в законі прописано. що в таких випадках також зможе приглядати і за іншою особою в сім’ї. Я б можливо забрав би сюди Батька, так і не має таких можливостей, де б його розмістити у нашому будинку."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"А їздити мені, та і в розшуку, та і Блок-пости, та і з епілепсією, не дай Боже,"}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Працюю я за комп’ютером і на зараз, але головний лікар епілептолог , сказав мені сразу тільки виписуємо тебе з лікарні, їдеш і звільняєшся зі своєї роботи, так на комп’ютерах, мигання має власності провокування на появу та участішування знову приступів… Але я працюю, і по будівництву. ВОООБЩЕМ потрібно десь у охорону працювати, спілкування з людьми та допомога їм. Але ж тут питання ТЦК, ПРИСТУПНИК, І УЖЕ НЕ ПРАЦЮЮ."}]}]}]},{"type":"p","children":[{"text":""}]}]„,„format“:„rich2“,„dateInserted“:„2025-02-14T15:05:50+00:00“,„insertUser“:{„userID“:73833,„name“:„Yurii_EnableMe“,„url“:„https://community.enableme.org/profile/Yurii_EnableMe“,„photoUrl“:„https://us.v-cdn.net/6032412/uploads/userpics/E8S9PZX3K9F4/nEK2KUHGD0LS7.jpg“,„dateLastActive“:„2025-07-29T16:23:11+00:00“,„banned“:0,„punished“:0,„private“:false,„label“:„✭✭✭✭✭“,„labelHtml“:„✭✭✭✭✭“},„displayOptions“:{„showUserLabel“:false,„showCompactUserInfo“:true,„showDiscussionLink“:false,„showPostLink“:false,„showCategoryLink“:false,„renderFullContent“:false,„expandByDefault“:false},„url“:„https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291041#Comment_291041“,„embedType“:„quote“,„embedStyle“:„rich_embed_card“}“> https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291041#Comment_291041
]("https://community.enableme.org/profile/Vladim")
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037")
Vladim
хочу зауважити на деяких моментах, зокрема:
- В Україні немає закону , який би автоматично забороняв роботодавцю наймати людину з інвалідністю через епілепсію. Роботодавець може мати певні обмеження для працевлаштування залежно від умов праці, але загальної заборони немає.
- Фінансова підтримка залежить від групи інвалідності. Люди з І або ІІ групою зазвичай отримують соціальні виплати , тоді як ІІІ група може мати мінімальну допомогу або не отримувати виплат взагалі.