Потрібно рекомендації і пропозиції щодо мобілізації

Доброго дня. Тільки підкажіть будь-ласка!!! Мені 34 роки на тепер. До 20 років все ніби було нормально зі здоров’ям, служив і срочну службу навіть. Разів 5 траплялися випадки але тоді не було розуміння сутності.

Якщо ж ситуація слідуюча!!! Я сам маю захворювання Епілепсії через наслідки раніше отриманої Черепно Мозкової, Приблизно 3-5 можливо і більше приступів у рік трапляються, в залежності з фізичними навантаженнями і взагалі. Єсть лікування і виписки з різних спеціалізованих лікарень,- Вінниця, Київ, Бровари де випадку траплялися там і лікувався по Швидкій допомозі, Нейрохірургії, Психіатрії і т.д. Взагалі я завжди працюю офіційно вже десь 14 років. Інвалідності не маю, так як завжди вдавалося досягти дозволу від лікарів на ДІЄЗДАТНІСТЬ ТА ПРАЦЮВАТИ, ТАК ЯК ЖИТИ ТЕЖ ПОТРІБНО БУЛО ЗА ЩОСЬ!!! І далі головніше, я ж як законопослушний громадян поїхав оновлювати дані відповідно до вимог закону. ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК. ААА ПРОХОДИВ ЇЇ БІЛЬШЕ НІЖ 4 МІСЯЦІ ЗА МІСЦЕМ ПРИПИСКИ, А ЦЕ БІЛЬШЕ НІЖ 300 Клм від проживання, все збирав докази, діагнози, виписки для доведення, що все таки є у мене така катастрофа як ЧОРНА ХВОРОБА І ВОООБЩЕМ ЇЗДИВ ЇЗДИВ, ТАКОЖ БУВ ПРИСТУП В ПРОЦЕСІ ЦЬОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК, УЖЕ І БАНКИ ПЕРЕСТАЛИ ВИДАВАТИ КРЕДИТИ ТАМ ДО 70 000 ГРН ЗАБОРГУВАВ, І В КІНЦІ КІНЦІВ Я ВИЯВИВСЯ ЯК УХИЛЯНТ І ЗНАХОДЖУСЯ В РОЗШУКУ…. І ТАК ЗНОВУ МІСЯЦЬ ТОМУ ПРОЙШОВШИ ВЛК ПОВТОРНО . ( ЇХАВ ДО РОБОТИ ТА ТУТ УВИ… ПРИМУСОВО ПОГРУЗИЛИ І ПОВЕЗЛИ ДО ТЦК) (ВІДПОВІДНО ВИЯВИВСЯ ВЖЕ КРИМІНАЛІСТОМ) сказали щоб готував штраф 17000 та більшість 3-х років тюрми. Після перебування всю ніч у ТЦК, Відвезли нас на проходження ВЛК, там я навєрно почав втрачати свідомість, благо в тій лікарні де ми проходили ВЛК ПРАЦЮЄ ЛІКУЮЧИЙ МІЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ, ТА ДАЛИ МЕНІ ЯКІСТЬ ТАМ СИЛЬНІШЕ ПОСТІЙНИХ ТАБЛЕТОК ЛІКИ, ТА ПО ЇЙ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ 1.5 СУТОК пробувши в ТЦК ВСЕ Ж ВІДПУСТИЛИ МЕНЕ З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ВИЩЕ ПЕРЕЧИСЛЕНИМИ НАКЗАННЯМИ МЕНЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО І ЗА ЩО. ЄСТЬ У МЕНЕ БАТЬКИ, ВОНИ Є ІНВАЛІДАМИ,- МАТИ 2-га ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ, ПСИХІЧНО ХВОРА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ. БАТЬКО 1-ша ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ, ЛЕЖАЧИЙ НЕ ВСТАЄ, ПОТРЕБУЄ ТАКОЖ ПОСТІЙНОГО ДОГЛЯДУ. Є БРАТ РІДНИЙ, ЩО ПРАВДА ЛІКАР ПСІХІАТР ПІДТВЕРДЖУЄ, ЩО ВІН ТАКОЖ ПСИХІЧНО ХВОРА ЛЮДИНА ТА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ А ТАКОЖ ПОСТІЙНО ПРОХОДИТИ ЛІКУВАННЯ У ПСІХІАТРИЧНІЙ ЛІКАРНІ. ( ВІН ТАМ ПІДЛІКОВУВАВСЯ ПАРУ РАЗ РАНІШЕ). НУ МИ ВСЕ Ж ОФОРМИЛИ ЙОГО ЯК ОПІКУН ПО МАТЕРІ. І ТАК, Я ЩО ПРАВДА ОДРУЖЕНИЙ, МАЮ ДИТИНУ 4 РОКИ, ПРАЦЮВАТИ ВДАЄТЬСЯ НЕ БАГАТО ЯК РАНІШЕ , ТАК ЯК ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ МОЖЛИВИХ ПОЯВІВ ПРИСТУПІВ ЧЕРЕЗ ПЕРЕНАВАНТАЖЕННЯ МОЖЛИВО ПОПРОЩАТИСЯ З ЖИТТЯМ В ЛЮБУ МИНУТУ. А ТІЛЬКИ ЗА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТНЮ, ЯКОЇ ТІЛЬКИ Й ХВАТАЄ ТІЛЬКИ НА МІНІМАЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ ПО КРЕДИТКАМ, НЕ ГОВОРЯЧИ ВЖЕ ЩО ПОТРІБНО КУПУВАТИ НА КОЖЕН МІСЯЦЬ ПРОТИЕПІЛЕПТИЧНІ ЗАСОБИ, А ЦЕ ЩЕ ДО 1000 ГРН, ГАЗ, СВІТЛО, САДІК, І ЇДА Ж ТО НІБИ ТАКОЖ НЕОБХІДНА… ПІДКАЖІТЬ ЩО Я НЕ ПРАВИЛЬНО РОБЛЮ.

Вітаю! Дуже заплутана у вас ситуація, але ви молодець, що пораєтесь з нею. І добре, що звернулись до нас. Давайте спробуємо розібратись разом.

  1. Кредит 70 тис великий, але не смертельний. Підкажіть будь-ласка, чи він у вас в одному банку, чи це декілька кредитів? Можна скласти схему з його погашення та реструктуризації разом з робітниками банку. Також буде не зайвою консультація з юристом що можна зробити у вашій ситуації з цими боргами - можливо відтермінувати кредит та взяти кредитні канікули.
  2. Ваша ситуація з хворобою. Які ви маєте документи чи свідчення вашої хвороби, щоби спробувати оформити інвалідність? Спробуйте пригадати усе, що тільки можливо.
  3. Яка у вас ситуація з житлом? Чи вам доводиться оплачувати оренду, чи проживаєте з батьками
  4. Якого роду потрібна допомога вашим батькам і хто з ними проживає? Чи є у вашого батька опікун, що допомагає у догляді за ним? Раджу також вам уточнити це питання у юриста, чи можете ви оформити догляд за батьком.
  5. Вважайте, що при хворобі єпілепсія не кожна робота підходить. Подивіться будь ласка тут Поради для людей з епілепсією. Також давайте подумаємо, яку роботу ви могли би робити додатково або замість тої що є. Можливо, ви могли би навчитись роботі в інтернеті, щоби працювати з дому і без небезпеки для вашого здоровя?

Чекаю на вашу відповідь Vladim 

Доброго дня. Тільки підкажіть будь-ласка!!! Мені 34 роки на тепер. До 20 років все ніби було нормально зі здоров’ям, служив і срочну службу навіть. Разів 5 траплялися випадки але тоді не було розуміння сутності.

Якщо ж ситуація слідуюча!!! Я сам маю захворювання Епілепсії через наслідки раніше отриманої Черепно Мозкової, Приблизно 3-5 можливо і більше приступів у рік трапляються, в залежності з фізичними навантаженнями і взагалі. Єсть лікування і виписки з різних спеціалізованих лікарень,- Вінниця, Київ, Бровари де випадку траплялися там і лікувався по Швидкій допомозі, Нейрохірургії, Психіатрії і т.д. Взагалі я завжди працюю офіційно вже десь 14 років. Інвалідності не маю, так як завжди вдавалося досягти дозволу від лікарів на ДІЄЗДАТНІСТЬ ТА ПРАЦЮВАТИ, ТАК ЯК ЖИТИ ТЕЖ ПОТРІБНО БУЛО ЗА ЩОСЬ!!! І далі головніше, я ж як законопослушний громадян поїхав оновлювати дані відповідно до вимог закону. ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК. ААА ПРОХОДИВ ЇЇ БІЛЬШЕ НІЖ 4 МІСЯЦІ ЗА МІСЦЕМ ПРИПИСКИ, А ЦЕ БІЛЬШЕ НІЖ 300 Клм від проживання, все збирав докази, діагнози, виписки для доведення, що все таки є у мене така катастрофа як ЧОРНА ХВОРОБА І ВОООБЩЕМ ЇЗДИВ ЇЗДИВ, ТАКОЖ БУВ ПРИСТУП В ПРОЦЕСІ ЦЬОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК, УЖЕ І БАНКИ ПЕРЕСТАЛИ ВИДАВАТИ КРЕДИТИ ТАМ ДО 70 000 ГРН ЗАБОРГУВАВ, І В КІНЦІ КІНЦІВ Я ВИЯВИВСЯ ЯК УХИЛЯНТ І ЗНАХОДЖУСЯ В РОЗШУКУ…. І ТАК ЗНОВУ МІСЯЦЬ ТОМУ ПРОЙШОВШИ ВЛК ПОВТОРНО . ( ЇХАВ ДО РОБОТИ ТА ТУТ УВИ… ПРИМУСОВО ПОГРУЗИЛИ І ПОВЕЗЛИ ДО ТЦК) (ВІДПОВІДНО ВИЯВИВСЯ ВЖЕ КРИМІНАЛІСТОМ) сказали щоб готував штраф 17000 та більшість 3-х років тюрми. Після перебування всю ніч у ТЦК, Відвезли нас на проходження ВЛК, там я навєрно почав втрачати свідомість, благо в тій лікарні де ми проходили ВЛК ПРАЦЮЄ ЛІКУЮЧИЙ МІЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ, ТА ДАЛИ МЕНІ ЯКІСТЬ ТАМ СИЛЬНІШЕ ПОСТІЙНИХ ТАБЛЕТОК ЛІКИ, ТА ПО ЇЙ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ 1.5 СУТОК пробувши в ТЦК ВСЕ Ж ВІДПУСТИЛИ МЕНЕ З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ВИЩЕ ПЕРЕЧИСЛЕНИМИ НАКЗАННЯМИ МЕНЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО І ЗА ЩО. ЄСТЬ У МЕНЕ БАТЬКИ, ВОНИ Є ІНВАЛІДАМИ,- МАТИ 2-га ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ, ПСИХІЧНО ХВОРА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ. БАТЬКО 1-ша ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ, ЛЕЖАЧИЙ НЕ ВСТАЄ, ПОТРЕБУЄ ТАКОЖ ПОСТІЙНОГО ДОГЛЯДУ. Є БРАТ РІДНИЙ, ЩО ПРАВДА ЛІКАР ПСІХІАТР ПІДТВЕРДЖУЄ, ЩО ВІН ТАКОЖ ПСИХІЧНО ХВОРА ЛЮДИНА ТА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ А ТАКОЖ ПОСТІЙНО ПРОХОДИТИ ЛІКУВАННЯ У ПСІХІАТРИЧНІЙ ЛІКАРНІ. ( ВІН ТАМ ПІДЛІКОВУВАВСЯ ПАРУ РАЗ РАНІШЕ). НУ МИ ВСЕ Ж ОФОРМИЛИ ЙОГО ЯК ОПІКУН ПО МАТЕРІ. І ТАК, Я ЩО ПРАВДА ОДРУЖЕНИЙ, МАЮ ДИТИНУ 4 РОКИ, ПРАЦЮВАТИ ВДАЄТЬСЯ НЕ БАГАТО ЯК РАНІШЕ , ТАК ЯК ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ МОЖЛИВИХ ПОЯВІВ ПРИСТУПІВ ЧЕРЕЗ ПЕРЕНАВАНТАЖЕННЯ МОЖЛИВО ПОПРОЩАТИСЯ З ЖИТТЯМ В ЛЮБУ МИНУТУ. А ТІЛЬКИ ЗА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТНЮ, ЯКОЇ ТІЛЬКИ Й ХВАТАЄ ТІЛЬКИ НА МІНІМАЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ ПО КРЕДИТКАМ, НЕ ГОВОРЯЧИ ВЖЕ ЩО ПОТРІБНО КУПУВАТИ НА КОЖЕН МІСЯЦЬ ПРОТИЕПІЛЕПТИЧНІ ЗАСОБИ, А ЦЕ ЩЕ ДО 1000 ГРН, ГАЗ, СВІТЛО, САДІК, І ЇДА Ж ТО НІБИ ТАКОЖ НЕОБХІДНА… ПІДКАЖІТЬ ЩО Я НЕ ПРАВИЛЬНО РОБЛЮ.
Добрий день! Я уважно прочитав ваше звернення, але не все зрозумів. Чи надали вам після ВЛК статус? Є якесь фінальне рішення? Та на якій саме підставі штраф? Вам давали на руки протокол?

Вітаю! Дуже заплутана у вас ситуація, але ви молодець, що пораєтесь з нею. І добре, що звернулись до нас. Давайте спробуємо розібратись разом.

  1. Кредит 70 тис великий, але не смертельний. Підкажіть будь-ласка, чи він у вас в одному банку, чи це декілька кредитів? Можна скласти схему з його погашення та реструктуризації разом з робітниками банку. Також буде не зайвою консультація з юристом що можна зробити у вашій ситуації з цими боргами - можливо відтермінувати кредит та взяти кредитні канікули. </li>
  2. Ваша ситуація з хворобою. Які ви маєте документи чи свідчення вашої хвороби, щоби спробувати оформити інвалідність? Спробуйте пригадати усе, що тільки можливо.</li>
  3. Яка у вас ситуація з житлом? Чи вам доводиться оплачувати оренду, чи проживаєте з батьками</li>
  4. Якого роду потрібна допомога вашим батькам і хто з ними проживає? Чи є у вашого батька опікун, що допомагає у догляді за ним? Раджу також вам уточнити це питання у юриста, чи можете ви оформити догляд за батьком.</li>
  5. Чекаю на вашу відповідь [Vladim 
    На правах модератора переніс повідомлення у правильну гілку @Vladim

Дякую.

  1. З кредитками там їх у 2-х банках. Для списання це не можливо, адже закон там також розрахований скажем по правді більше для Депутатів і має бути ніби більше за :100: тисяч, + витрати, та інші розходи, судові збори, та оплати юристам, та інще вобщим :100: іще набереться. Та і не розїздишся зараз в нашому часі.
  2. Інвалідність по епілепсії мені, ж завжди пропонува як тільки я в лікарнях опинявся та лікування проходив стаціонарно. Але така інвалідність ЗАБОРОНЯЄ РОБОТОДАВЦЮ АВТОМАТИЧНО ЗАКОНОМ МЕНЕ БРАТИ НА РОБОТУ. І ВОНА БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ, ТІЛЬКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРИПАРАТИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО. З 2017 року маю Виписки, ЇХ ТІЛЬКИ 4, ОСТАЛЬНА 2024р. багато раз відмовлявся від госпіталізації, Приступи при знайомих то ніхто не викликав швидку, просто потримали пів години і заснув годин на 12. Я того завжди не пам’ятаю. Та й скривав жи я ту болячку як можна.
  3. Проживаю з жінкою, у її близьких родичів. А от від Батьків це 300 км відстань.
  4. Батько не може встати, потрібно, тримати, купати годувати.
  5. Мати психічно хвора, та може Батькові і по голові ще надавати.
  6. З ними проживає Брат , інвалідності не має, але також лікарі, що ставили діагноз Матері, рекомендували і його покласти в лікарню, і йому також потрібна 2-га група інвалідності та догляд, ( як кажуть яблучко від яблуні далеко не відключається.
  7. Ми оформили його (Брата)як опікун по Матері ( так він здерженіш буде та й Мати з десь спокійніше, та і допомога якась хоть)
  8. Щоб підти як опікуном мені за Батьком, так це потрібно потрібно мені ж тут сім’ю (жінку і дитину) лишати і їхати за 300 км ( ну скажімо від Київської до Сумської), по закону потрібно підопічний і опікун, щоб разом жили, та й то ще ж опікуном можна стати, якщо не має іншої людини яка могла б це виконувати ( У мене ж Брат є, і в законі прописано. що в таких випадках також зможе приглядати і за іншою особою в сім’ї. Я б можливо забрав би сюди Батька, так і не має таких можливостей, де б його розмістити у нашому будинку.
  9. А їздити мені, та і в розшуку, та і Блок-пости, та і з епілепсією, не дай Боже,
  10. Працюю я за комп’ютером і на зараз, але головний лікар епілептолог , сказав мені сразу тільки виписуємо тебе з лікарні, їдеш і звільняєшся зі своєї роботи, так на комп’ютерах, мигання має власності провокування на появу та участішування знову приступів… Але я працюю, і по будівництву. ВОООБЩЕМ потрібно десь у охорону працювати, спілкування з людьми та допомога їм. Але ж тут питання ТЦК, ПРИСТУПНИК, І УЖЕ НЕ ПРАЦЮЮ.

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037

_На правах модератора переніс повідомлення у правильну гілку</em> [@Vladim _

Дякую.

1. З кредитками там їх у 2-х банках. Для списання це не можливо, адже закон там також розрахований скажем по правді більше для Депутатів і має бути ніби більше за :100: тисяч, + витрати, та інші розходи, судові збори, та оплати юристам, та інще вобщим :100: іще набереться. Та і не розїздишся зараз в нашому часі.</li>
2. Інвалідність по епілепсії мені, ж завжди пропонува як тільки я в лікарнях опинявся та лікування проходив стаціонарно. Але така інвалідність ЗАБОРОНЯЄ РОБОТОДАВЦЮ АВТОМАТИЧНО ЗАКОНОМ МЕНЕ БРАТИ НА РОБОТУ. І ВОНА БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ, ТІЛЬКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРИПАРАТИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО. З 2017 року маю Виписки, ЇХ ТІЛЬКИ 4, ОСТАЛЬНА 2024р. багато раз відмовлявся від госпіталізації, Приступи при знайомих то ніхто не викликав швидку, просто потримали пів години і заснув годин на 12. Я того завжди не пам’ятаю. Та й скривав жи я ту болячку як можна.</li>
3. Проживаю з жінкою, у її близьких родичів. А от від Батьків це 300 км відстань.</li>
4. Батько не може встати, потрібно, тримати, купати годувати.</li>
5. Мати психічно хвора, та може Батькові і по голові ще надавати.</li>
6. З ними проживає Брат , інвалідності не має, але також лікарі, що ставили діагноз Матері, рекомендували і його покласти в лікарню, і йому також потрібна 2-га група інвалідності та догляд, ( як кажуть яблучко від яблуні далеко не відключається.</li>
7. Ми оформили його (Брата)як опікун по Матері ( так він здерженіш буде та й Мати з десь спокійніше, та і допомога якась хоть)</li>
8. Щоб підти як опікуном мені за Батьком, так це потрібно потрібно мені ж тут сім’ю (жінку і дитину) лишати і їхати за 300 км ( ну скажімо від Київської до Сумської), по закону потрібно підопічний і опікун, щоб разом жили, та й то ще ж опікуном можна стати, якщо не має іншої людини яка могла б це виконувати ( У мене ж Брат є, і в законі прописано. що в таких випадках також зможе приглядати і за іншою особою в сім’ї. Я б можливо забрав би сюди Батька, так і не має таких можливостей, де б його розмістити у нашому будинку.</li>
9. А їздити мені, та і в розшуку, та і Блок-пости, та і з епілепсією, не дай Боже,</li>
10. Працюю я за комп’ютером і на зараз, але головний лікар епілептолог , сказав мені сразу тільки виписуємо тебе з лікарні, їдеш і звільняєшся зі своєї роботи, так на комп’ютерах, мигання має власності провокування на появу та участішування знову приступів… Але я працюю, і по будівництву. ВОООБЩЕМ потрібно десь у охорону працювати, спілкування з людьми та допомога їм. Але ж тут питання ТЦК, ПРИСТУПНИК, І УЖЕ НЕ ПРАЦЮЮ.</li></ol>„,„bodyRaw“:“[{"type":"rich_embed_card","children":[{"text":""}],"dataSourceType":"url","url":"https:\/\/community.enableme.org\/ua\/discussion\/comment\/291037#Comment_291037","embedData":{"url":"https:\/\/community.enableme.org\/ua\/discussion\/comment\/291037#Comment_291037","embedType":"link"}},{"type":"p","children":[{"text":"На правах модератора переніс повідомлення у правильну гілку","italic":true},{"text":" "},{"type":"@","children":[{"text":""}],"userID":79783,"name":"Vladim","url":"https:\/\/community.enableme.org\/profile\/Vladim","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6032412\/uploads\/defaultavatar\/nFR6E42XD1AF0.jpg","dateLastActive":"2025-02-14T13:53:52+00:00","banned":0,"punished":0,"private":false,"domID":"mentionSuggestion79783","value":""},{"text":" "}]},{"type":"p","children":[{"text":"Дякую."}]},{"type":"ol","children":[{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"З кредитками там їх у 2-х банках. Для списання це не можливо, адже закон там також розрахований скажем по правді більше для Депутатів і має бути ніби більше за :100: тисяч, + витрати, та інші розходи, судові збори, та оплати юристам, та інще вобщим :100: іще набереться. Та і не розїздишся зараз в нашому часі."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Інвалідність по епілепсії мені, ж завжди пропонува як тільки я в лікарнях опинявся та лікування проходив стаціонарно. Але така інвалідність ЗАБОРОНЯЄ РОБОТОДАВЦЮ АВТОМАТИЧНО ЗАКОНОМ МЕНЕ БРАТИ НА РОБОТУ. І ВОНА БЕЗ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ДЕРЖАВИ, ТІЛЬКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ПРИПАРАТИ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНО. З 2017 року маю Виписки, ЇХ ТІЛЬКИ 4, ОСТАЛЬНА 2024р. багато раз відмовлявся від госпіталізації, Приступи при знайомих то ніхто не викликав швидку, просто потримали пів години і заснув годин на 12. Я того завжди не пам’ятаю. Та й скривав жи я ту болячку як можна."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Проживаю з жінкою, у її близьких родичів. А от від Батьків це 300 км відстань."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Батько не може встати, потрібно, тримати, купати годувати."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Мати психічно хвора, та може Батькові і по голові ще надавати."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"З ними проживає Брат , інвалідності не має, але також лікарі, що ставили діагноз Матері, рекомендували і його покласти в лікарню, і йому також потрібна 2-га група інвалідності та догляд, ( як кажуть яблучко від яблуні далеко не відключається."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Ми оформили його (Брата)як опікун по Матері ( так він здерженіш буде та й Мати з десь спокійніше, та і допомога якась хоть)"}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Щоб підти як опікуном мені за Батьком, так це потрібно потрібно мені ж тут сім’ю (жінку і дитину) лишати і їхати за 300 км ( ну скажімо від Київської до Сумської), по закону потрібно підопічний і опікун, щоб разом жили, та й то ще ж опікуном можна стати, якщо не має іншої людини яка могла б це виконувати ( У мене ж Брат є, і в законі прописано. що в таких випадках також зможе приглядати і за іншою особою в сім’ї. Я б можливо забрав би сюди Батька, так і не має таких можливостей, де б його розмістити у нашому будинку."}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"А їздити мені, та і в розшуку, та і Блок-пости, та і з епілепсією, не дай Боже,"}]}]},{"type":"li","children":[{"type":"lic","children":[{"text":"Працюю я за комп’ютером і на зараз, але головний лікар епілептолог , сказав мені сразу тільки виписуємо тебе з лікарні, їдеш і звільняєшся зі своєї роботи, так на комп’ютерах, мигання має власності провокування на появу та участішування знову приступів… Але я працюю, і по будівництву. ВОООБЩЕМ потрібно десь у охорону працювати, спілкування з людьми та допомога їм. Але ж тут питання ТЦК, ПРИСТУПНИК, І УЖЕ НЕ ПРАЦЮЮ."}]}]}]},{"type":"p","children":[{"text":""}]}]„,„format“:„rich2“,„dateInserted“:„2025-02-14T15:05:50+00:00“,„insertUser“:{„userID“:73833,„name“:„Yurii_EnableMe“,„url“:„https://community.enableme.org/profile/Yurii_EnableMe“,„photoUrl“:„https://us.v-cdn.net/6032412/uploads/userpics/E8S9PZX3K9F4/nEK2KUHGD0LS7.jpg“,„dateLastActive“:„2025-07-29T16:23:11+00:00“,„banned“:0,„punished“:0,„private“:false,„label“:„✭✭✭✭✭“,„labelHtml“:„✭✭✭✭✭“},„displayOptions“:{„showUserLabel“:false,„showCompactUserInfo“:true,„showDiscussionLink“:false,„showPostLink“:false,„showCategoryLink“:false,„renderFullContent“:false,„expandByDefault“:false},„url“:„https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291041#Comment_291041“,„embedType“:„quote“,„embedStyle“:„rich_embed_card“}“> https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291041#Comment_291041

]("https://community.enableme.org/profile/Vladim")

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037")

Vladim

хочу зауважити на деяких моментах, зокрема:

  • В Україні немає закону , який би автоматично забороняв роботодавцю наймати людину з інвалідністю через епілепсію. Роботодавець може мати певні обмеження для працевлаштування залежно від умов праці, але загальної заборони немає.
  • Фінансова підтримка залежить від групи інвалідності. Люди з І або ІІ групою зазвичай отримують соціальні виплати , тоді як ІІІ група може мати мінімальну допомогу або не отримувати виплат взагалі.

Актуальна информация! В Україні заборонили відправляти на ВЛК людей з інвалідністю

Кабінет міністрів України встановив заборону щодо направлення осіб з інвалідністю на військово-лікарську комісію (ВЛК) для проходження медичного огляду.

Інформація про наявність інвалідності у особи буде включена до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів „Оберіг“ шляхом інформаційного обміну. Це відбуватиметься за запитом особи через електронний кабінет у системі „Резерв+“, з подальшим відображенням цих відомостей у військово-обліковому документі в електронній формі.

Більше ТУТ

Доброго дня. Тільки підкажіть будь-ласка!!! Мені 34 роки на тепер. До 20 років все ніби було нормально зі здоров’ям, служив і срочну службу навіть. Разів 5 траплялися випадки але тоді не було розуміння сутності.

Якщо ж ситуація слідуюча!!! Я сам маю захворювання Епілепсії через наслідки раніше отриманої Черепно Мозкової, Приблизно 3-5 можливо і більше приступів у рік трапляються, в залежності з фізичними навантаженнями і взагалі. Єсть лікування і виписки з різних спеціалізованих лікарень,- Вінниця, Київ, Бровари де випадку траплялися там і лікувався по Швидкій допомозі, Нейрохірургії, Психіатрії і т.д. Взагалі я завжди працюю офіційно вже десь 14 років. Інвалідності не маю, так як завжди вдавалося досягти дозволу від лікарів на ДІЄЗДАТНІСТЬ ТА ПРАЦЮВАТИ, ТАК ЯК ЖИТИ ТЕЖ ПОТРІБНО БУЛО ЗА ЩОСЬ!!! І далі головніше, я ж як законопослушний громадян поїхав оновлювати дані відповідно до вимог закону. ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК. ААА ПРОХОДИВ ЇЇ БІЛЬШЕ НІЖ 4 МІСЯЦІ ЗА МІСЦЕМ ПРИПИСКИ, А ЦЕ БІЛЬШЕ НІЖ 300 Клм від проживання, все збирав докази, діагнози, виписки для доведення, що все таки є у мене така катастрофа як ЧОРНА ХВОРОБА І ВОООБЩЕМ ЇЗДИВ ЇЗДИВ, ТАКОЖ БУВ ПРИСТУП В ПРОЦЕСІ ЦЬОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК, УЖЕ І БАНКИ ПЕРЕСТАЛИ ВИДАВАТИ КРЕДИТИ ТАМ ДО 70 000 ГРН ЗАБОРГУВАВ, І В КІНЦІ КІНЦІВ Я ВИЯВИВСЯ ЯК УХИЛЯНТ І ЗНАХОДЖУСЯ В РОЗШУКУ…. І ТАК ЗНОВУ МІСЯЦЬ ТОМУ ПРОЙШОВШИ ВЛК ПОВТОРНО . ( ЇХАВ ДО РОБОТИ ТА ТУТ УВИ… ПРИМУСОВО ПОГРУЗИЛИ І ПОВЕЗЛИ ДО ТЦК) (ВІДПОВІДНО ВИЯВИВСЯ ВЖЕ КРИМІНАЛІСТОМ) сказали щоб готував штраф 17000 та більшість 3-х років тюрми. Після перебування всю ніч у ТЦК, Відвезли нас на проходження ВЛК, там я навєрно почав втрачати свідомість, благо в тій лікарні де ми проходили ВЛК ПРАЦЮЄ ЛІКУЮЧИЙ МІЙ ЛІКАР НЕВРОЛОГ, ТА ДАЛИ МЕНІ ЯКІСТЬ ТАМ СИЛЬНІШЕ ПОСТІЙНИХ ТАБЛЕТОК ЛІКИ, ТА ПО ЇЙ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ 1.5 СУТОК пробувши в ТЦК ВСЕ Ж ВІДПУСТИЛИ МЕНЕ З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ВИЩЕ ПЕРЕЧИСЛЕНИМИ НАКЗАННЯМИ МЕНЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО І ЗА ЩО. ЄСТЬ У МЕНЕ БАТЬКИ, ВОНИ Є ІНВАЛІДАМИ,- МАТИ 2-га ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ, ПСИХІЧНО ХВОРА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ. БАТЬКО 1-ша ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ, ЛЕЖАЧИЙ НЕ ВСТАЄ, ПОТРЕБУЄ ТАКОЖ ПОСТІЙНОГО ДОГЛЯДУ. Є БРАТ РІДНИЙ, ЩО ПРАВДА ЛІКАР ПСІХІАТР ПІДТВЕРДЖУЄ, ЩО ВІН ТАКОЖ ПСИХІЧНО ХВОРА ЛЮДИНА ТА ПОТРЕБУЄ ДОГЛЯДУ А ТАКОЖ ПОСТІЙНО ПРОХОДИТИ ЛІКУВАННЯ У ПСІХІАТРИЧНІЙ ЛІКАРНІ. ( ВІН ТАМ ПІДЛІКОВУВАВСЯ ПАРУ РАЗ РАНІШЕ). НУ МИ ВСЕ Ж ОФОРМИЛИ ЙОГО ЯК ОПІКУН ПО МАТЕРІ. І ТАК, Я ЩО ПРАВДА ОДРУЖЕНИЙ, МАЮ ДИТИНУ 4 РОКИ, ПРАЦЮВАТИ ВДАЄТЬСЯ НЕ БАГАТО ЯК РАНІШЕ , ТАК ЯК ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ МОЖЛИВИХ ПОЯВІВ ПРИСТУПІВ ЧЕРЕЗ ПЕРЕНАВАНТАЖЕННЯ МОЖЛИВО ПОПРОЩАТИСЯ З ЖИТТЯМ В ЛЮБУ МИНУТУ. А ТІЛЬКИ ЗА МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТНЮ, ЯКОЇ ТІЛЬКИ Й ХВАТАЄ ТІЛЬКИ НА МІНІМАЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ ПО КРЕДИТКАМ, НЕ ГОВОРЯЧИ ВЖЕ ЩО ПОТРІБНО КУПУВАТИ НА КОЖЕН МІСЯЦЬ ПРОТИЕПІЛЕПТИЧНІ ЗАСОБИ, А ЦЕ ЩЕ ДО 1000 ГРН, ГАЗ, СВІТЛО, САДІК, І ЇДА Ж ТО НІБИ ТАКОЖ НЕОБХІДНА… ПІДКАЖІТЬ ЩО Я НЕ ПРАВИЛЬНО РОБЛЮ.
@Vladim добрий день! На вас багато навалилося, тому пропоную „їсти слона частинами“.
Давайте вирішимо, яка з трьох ваших проблем — мобілізація, оформлення інвалідності чи опікунство над батьками — є найбільшою і нагальнішою на вашу думку, а тоді спробуємо знайти способи її вирішити. Отже, на чому нам зосередитись у першу чергу?

[https://community.enableme.org/ua/discussion/59944/potribno-rekomendaciyi-i-propoziciyi-schodo-mobilizaciyi-invalidnosti-po-epilepsiyi-opikunstvo-batkiv

Добрий день! Я уважно прочитав ваше звернення, але не все зрозумів. Чи надали вам після ВЛК статус? Є якесь фінальне рішення? Та на якій саме підставі штраф? Вам давали на руки протокол?
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/59944/potribno-rekomendaciyi-i-propoziciyi-schodo-mobilizaciyi-invalidnosti-po-epilepsiyi-opikunstvo-batkiv")

Рішення після першої ВЛК я так і не отримав, для в подальшому його оскарження, було надіслано почтой три запроси на надання рішення, але відповідь від почти приходила що без відповіді, потім вже мене викликали до поліції, до слідчого, я надав їм всі докази даної хвороби та клопотання стосовно можливості мобілізації та хвороби з наявних час від часу проходження стаціонарних лікування. Військовий квиток забрали у ТЦК, і мене чомусь поставили в розшук. А другу ВЛК коли примусово проходив то тут надали рішення на руки. А чому у їхніх базах та і в Резерв+ дату проходження ВЛК так і не вказано? Напевно ж для того щоб в подальшому рахувати мене як ПРИСТУПНИК. Якась така у нас держава

Доброго дня, отут я і зупинився.

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291039#Comment_291039

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291039#Comment_291039

Рішення після першої ВЛК я так і не отримав, для в подальшому його оскарження, було надіслано почтой три запроси на надання рішення, але відповідь від почти приходила що без відповіді, потім вже мене викликали до поліції, до слідчого, я надав їм всі докази даної хвороби та клопотання стосовно можливості мобілізації та хвороби з наявних час від часу проходження стаціонарних лікування. Військовий квиток забрали у ТЦК, і мене чомусь поставили в розшук. А другу ВЛК коли примусово проходив то тут надали рішення на руки. А чому у їхніх базах та і в Резерв+ дату проходження ВЛК так і не вказано? Напевно ж для того щоб в подальшому рахувати мене як ПРИСТУПНИК. Якась така у нас держава
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291039#Comment_291039")

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291039#Comment_291039")

@Vladim Так а що постановила ВЛК? Який статус присвоїли?

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291119#Comment_291119

@Vladim Так а що постановила ВЛК? Який статус присвоїли?

Там написано було 75б, придатним до служби з обмеженими можливостями, АЛЕ ЯК Я ДОБИРАВСЯ ДО ТЦК ЧЕРЕЗ НАСИЧЕНІСТЬ ТА ОЦЕЙ НЕ ПРОСТИЙ ПЕРІОД ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК ЗНОВУ СТАВСЯ ПРИСТУП ЕПІЛЕПСІЇ І НЕ ЗОВСІМ ПАМ’ЯТАЮ ЕЛЕ У ШВИДКІЙ МАШИНІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ Я ВІДНМОМИВСЯ ВІД ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ І ПОТІМ ТРОХИ ПАМ’ЯТАЮ МАРШРУТ З Сумської до Київської області так як додому і на другий день дуже боліла голова і здавалося що спина, звернувся до лікуючого лікаря Невропатолога, БУЛО направлення до Хірурга і зроблено флюорографії по направленнях, як виявилося ПЕРЕЛОМИ КІСТОК РЕБРА, виписана рекомендації як рецепт про лікування з різними обезболювальними і носіння ремнем підтримки, та не навантаженнями опорно-рухових відділів, менше ходити і т.д. пройшли два місяці і все нормально функціонувати почало. Ось і далі шукати Потрібно виходячи з ситуації рішення.

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122

Там написано було 75б, придатним до служби з обмеженими можливостями, АЛЕ ЯК Я ДОБИРАВСЯ ДО ТЦК ЧЕРЕЗ НАСИЧЕНІСТЬ ТА ОЦЕЙ НЕ ПРОСТИЙ ПЕРІОД ПРОХОДЖЕННЯ ВЛК ЗНОВУ СТАВСЯ ПРИСТУП ЕПІЛЕПСІЇ І НЕ ЗОВСІМ ПАМ’ЯТАЮ ЕЛЕ У ШВИДКІЙ МАШИНІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ Я ВІДНМОМИВСЯ ВІД ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ І ПОТІМ ТРОХИ ПАМ’ЯТАЮ МАРШРУТ З Сумської до Київської області так як додому і на другий день дуже боліла голова і здавалося що спина, звернувся до лікуючого лікаря Невропатолога, БУЛО направлення до Хірурга і зроблено флюорографії по направленнях, як виявилося ПЕРЕЛОМИ КІСТОК РЕБРА, виписана рекомендації як рецепт про лікування з різними обезболювальними і носіння ремнем підтримки, та не навантаженнями опорно-рухових відділів, менше ходити і т.д. пройшли два місяці і все нормально функціонувати почало. Ось і далі шукати Потрібно виходячи з ситуації рішення.
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122")

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122")

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291122#Comment_291122")

@Vladim давайте ще раз по суті.

  1. Що написано у висновку ВЛК в додатку Резерв+? Статусу „обмежено придатний“ зараз не існує.

  2. Чи звертались ви до сімейного лікаря вже зараз для оформлення інвалідності?

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291138#Comment_291138

[@Vladim давайте ще раз по суті.

\n1. Що написано у висновку ВЛК в додатку Резерв+? Статусу "обмежено придатний" зараз не існує.

\n2. Чи звертались ви до сімейного лікаря вже зараз для оформлення інвалідності?

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291138#Comment_291138")

Придатний з обмеженими можливостями та навантаженнями. І вказали у рішенні що бувають утрати свідомості, дійсності, та можливо переходу до кріпкого сну через травму голови по не відомій в минулому причині. Також присутні приступити епілепсії в не часних випадках. АДЖЕ Я НЕ МІГ (ПО ПРИЧИНІ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ) ПОСТІЙНО ПІСЛЯ ПРИСТУПУ ПРОХОДИТИ СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ. У РІШЕННІ ВЛК написано придатний по статті 75б, до сімейного лікаря звертався, і відповідь мені вона порекомендувала звернутися до психіатра зі всіма своїми документи. Сьогодні їздив у лікарню хотів проконсультуватися зі своїм наглядовим лікарем Невролог, велику чергу почекав більше ніж 2.30 години і графік у їх до 14:00 для прийому, порекомендувала звернутися завтра. Психіатр знаходиться на лікарняному. У Резерві+ стосовно проходження ВЛК там стоїть прочерк і дата, і рішення.

Вітаю! Дуже заплутана у вас ситуація, але ви молодець, що пораєтесь з нею. І добре, що звернулись до нас. Давайте спробуємо розібратись разом.

  1. Кредит 70 тис великий, але не смертельний. Підкажіть будь-ласка, чи він у вас в одному банку, чи це декілька кредитів? Можна скласти схему з його погашення та реструктуризації разом з робітниками банку. Також буде не зайвою консультація з юристом що можна зробити у вашій ситуації з цими боргами - можливо відтермінувати кредит та взяти кредитні канікули. </li>
  2. Ваша ситуація з хворобою. Які ви маєте документи чи свідчення вашої хвороби, щоби спробувати оформити інвалідність? Спробуйте пригадати усе, що тільки можливо.</li>
  3. Яка у вас ситуація з житлом? Чи вам доводиться оплачувати оренду, чи проживаєте з батьками</li>
  4. Якого роду потрібна допомога вашим батькам і хто з ними проживає? Чи є у вашого батька опікун, що допомагає у догляді за ним? Раджу також вам уточнити це питання у юриста, чи можете ви оформити догляд за батьком.</li>
  5. Чекаю на вашу відповідь [Vladim 
    Підкажіть будь-ласка а до кого можна звертатися стосовно інвалідності по епілепсії

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037

Підкажіть будь-ласка а до кого можна звертатися стосовно інвалідності по епілепсії
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291037#Comment_291037")

До сімейного лікаря, спочатку до нього. Така процедура

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291144#Comment_291144

Придатний з обмеженими можливостями та навантаженнями. І вказали у рішенні що бувають утрати свідомості, дійсності, та можливо переходу до кріпкого сну через травму голови по не відомій в минулому причині. Також присутні приступити епілепсії в не часних випадках. АДЖЕ Я НЕ МІГ (ПО ПРИЧИНІ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ) ПОСТІЙНО ПІСЛЯ ПРИСТУПУ ПРОХОДИТИ СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ. У РІШЕННІ ВЛК написано придатний по статті 75б, до сімейного лікаря звертався, і відповідь мені вона порекомендувала звернутися до психіатра зі всіма своїми документи. Сьогодні їздив у лікарню хотів проконсультуватися зі своїм наглядовим лікарем Невролог, велику чергу почекав більше ніж 2.30 години і графік у їх до 14:00 для прийому, порекомендувала звернутися завтра. Психіатр знаходиться на лікарняному. У Резерві+ стосовно проходження ВЛК там стоїть прочерк і дата, і рішення.
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291144#Comment_291144")

@Vladim чи проходили ви ВЛК цього року?

Доброго всім дня. Дочекавшись Психіатра з лікарняного, відвідав, але отримав відмову, (БУЛА ВІДПОВІДЬ,- ТИ Ж НА ЛЮДЕЙ НЕ КИДАЄШСЯ, ШИЗОФРЕНІЇ НЕ МАЄ) у оформленні ПДФ відмовив Психіатр, так вказала Невролог і переглянувши все, що в мене єсть в наявності - оформила направлення на неврологічне відділення для дообстеження та в разі доказування мною там період отримання Черепно Мозкової травми і установити тодішньо її реєстрації в якійсь із усіх лікарень до яких я попадав з приступами епілепсії. А От в усіх лікарнях по виписках та історіях лікування вписується що ПОТРАПИВ ЧЕРЕЗ ПРИСТУПИТИ ЕПІЛЕПСІЇ, СУДОМИ, ВНУТРІШНІ КРОВОВИЛИВИ В ГОЛОВІ ТА МОЗКУ, ТРІЩИНИ КІСТКИ ЧЕРЕПА, ВТРАТИ СВІДОМОСТІ, ГОЛОВНІ БОЛІ, ВИСОКИЙ ТИСК, ТА ЙМОВІРНІСТЬ ПОВТОРНИХ ПРИСТУПІВ ЕПІЛЕПСІЇ ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ ПЕРЕНЕСЕНОЇ ЧЕРЕПНО МОЗКОВОЇ ТРАВМИ. А ДЕ ЇЇ КОНКРЕТНО Я НА СВОЄ НЕЩАСТЯ ОТРИМАВ ТАК НІДЕ І НЕ ВКАЗАНО А ПОТРІБНО ЩОБ БУЛО НІБИ ЯК ІЩЕ І Зарегистрирована БУТИ … ПАМ’ЯТАЮ ЯКОСЬ ОДИН ІЗ ЕПІЛЕПТОЛОГІВ В ЯКІЙСЬ ІЗ ЛІКАРЕНЬ ГОВОРИВ ЩО ТРАВМА МОЖЛИВО І БУТИ В ДАЛЕКОМУ ДИТИНСТВІ А ОТ З ЧАСОМ ТА РІЗНИХ ФАКТОРІВ В ЖИТТІ ПОЧАЛА ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ЯК ПРИСТУПИТИ ЕПІЛЕПСІЇ. ТЕПЕР ДУМАЮ ЩО РОБОТИ ДАЛІ.

Доброго всім дня. Дочекавшись Психіатра з лікарняного, відвідав, але отримав відмову, (БУЛА ВІДПОВІДЬ,- ТИ Ж НА ЛЮДЕЙ НЕ КИДАЄШСЯ, ШИЗОФРЕНІЇ НЕ МАЄ) у оформленні ПДФ відмовив Психіатр, так вказала Невролог і переглянувши все, що в мене єсть в наявності - оформила направлення на неврологічне відділення для дообстеження та в разі доказування мною там період отримання Черепно Мозкової травми і установити тодішньо її реєстрації в якійсь із усіх лікарень до яких я попадав з приступами епілепсії. А От в усіх лікарнях по виписках та історіях лікування вписується що ПОТРАПИВ ЧЕРЕЗ ПРИСТУПИТИ ЕПІЛЕПСІЇ, СУДОМИ, ВНУТРІШНІ КРОВОВИЛИВИ В ГОЛОВІ ТА МОЗКУ, ТРІЩИНИ КІСТКИ ЧЕРЕПА, ВТРАТИ СВІДОМОСТІ, ГОЛОВНІ БОЛІ, ВИСОКИЙ ТИСК, ТА ЙМОВІРНІСТЬ ПОВТОРНИХ ПРИСТУПІВ ЕПІЛЕПСІЇ ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ ПЕРЕНЕСЕНОЇ ЧЕРЕПНО МОЗКОВОЇ ТРАВМИ. А ДЕ ЇЇ КОНКРЕТНО Я НА СВОЄ НЕЩАСТЯ ОТРИМАВ ТАК НІДЕ І НЕ ВКАЗАНО А ПОТРІБНО ЩОБ БУЛО НІБИ ЯК ІЩЕ І Зарегистрирована БУТИ … ПАМ’ЯТАЮ ЯКОСЬ ОДИН ІЗ ЕПІЛЕПТОЛОГІВ В ЯКІЙСЬ ІЗ ЛІКАРЕНЬ ГОВОРИВ ЩО ТРАВМА МОЖЛИВО І БУТИ В ДАЛЕКОМУ ДИТИНСТВІ А ОТ З ЧАСОМ ТА РІЗНИХ ФАКТОРІВ В ЖИТТІ ПОЧАЛА ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ЯК ПРИСТУПИТИ ЕПІЛЕПСІЇ. ТЕПЕР ДУМАЮ ЩО РОБОТИ ДАЛІ.
Добрий день @Vladim !
Власне, так, епвлепсія - це неврологічне захворювання, психіатр не має до нього стосунку.
А причини можуть бути дуже різні, навіть і без травми.
Чи є можливість у вас підняти дитячі медичні документи? Можливо, десь там вказана травма голови?

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291168#Comment_291168

[@Vladim чи проходили ви ВЛК цього року?

]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/291168#Comment_291168")

24.12.2024 року була послідня ВЛК, АЛЕ ЗА ПОПЕРЕДНЮ ВЛК Я ЩЕ НІЯК НЕ МОЖУ З КРЕДИТАМИ РОЗРАХУВАТИСЯ, І ПРОЙШОВШИ ЗНОВУ І УЖЕ ПОТРІБНО ЗНОВУ? Я ЩОСЬ ТАКОЖ НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ СКІЛЬКИ РАЗІВ НА МІСЯЦЬ ПОТРІБНО ПРОХОДИТИ ВЛК ТА ЯК АВТОБУСАМИ Доїжджати ЯКЩО ВЖЕ ЗАГНАЛИ В ТАКИЙ КУТ ЩО НЕ МАЄ ФІНАНСІВ НА РОЗ’ЇЗДИ.

В тім то і проблема, що коли в 1992 році ми повернулися в Україну, так як Батько та Мати Українці, сім’я, брат, папа, мама з Країни Молдови Придністров’я м. Тірасполь через наслідки військових дій росії, там. І на той час держави як України і напевно не було, і що жити не було де, що й їсти. І в лікарню не могли належно звертатися, вже ось виріс, та почав багато працювати, щоб під лікуватись, та батькам трохи допомогти, так як з травматичними наслідками після тамтешніх вибухів в Придністров’ї. І як виявилося в мене тоді також були напевно травми. І через перевтоми з’явилися приступити епілепсії, які також лікарі говорять що не вилікувати їх ніколи. А ПОТРІБНО ЩОСЬ МЕНІ КОМУСЬ ДОКАЗУВАТИ, ЯК? ЧОМУ ТОДІ В 1992-1998 РОКАХ НЕ БУЛО НІЯКОЇ ДЕРЖАВИ, ДЕ МАЛОСЯ ЗАРЕЄСТРОВУВАТИСЬ, МОЖЛИВО І ЯКУСЬ ДОПОМОГУ НАДАТИ, ПРИНАЙМНІ ХОТЬ НА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ (НЕХАЙ ХОТЬ І ТИМЧАСОВЕ РОКІВ 8-10, ЯКЩО ВЖЕ ГОВОРИТИ ЩО ТОДІ БУЛА ДЕРЖАВА, А ТАК МИ ПРОСИЛИСЯ В НЕ ЗНАЙОМИХ ЛЮДЕЙ ПРОЖИВАТИ, В ОДНИХ 3 РОКИ І ПРОДОВЖИЛИ В ОДНІЙ ЗБУТІЙ ХАТІ ТАКОЖ З ДОЗВОЛУ ЧУЖИХ ЛЮДЕЙ ХАЗЯЇНІВ)… ЦІКАВО КОЛИ ВОНИ ПОЧАЛА З’ЯВЛЯТИСЯ, І ЯК ТЕПЕР З ТОГО ЧАСУ ВІДТВОРИТИ ТА ОЖИВИТИ ДОКУМЕНТИ. ЯКІ ЗНОВУ Ж З ЯКОГО Ж ДИВА З МЕНЕ ТРЕНУЮТЬСЯ… ДОРЕЧІ ЯКБИ МОЖНА БУЛО Б ГАРНЕНЬКУ СУМУ ГРОШЕЙ ДАТИ ЛІКАРЕВІ ТО МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО ЗНАЮТЬ ДЕ ПРОЙДЕ ОФІЦІЙНА РЕГІСТРАЦІЯ ОТРИМАННЯ ЧЕРЕПНО МОЗКОВОЇ ТРАВМИ… ТАК ТУТ ЖЕ МАЙЖЕ КОЖНІ ДВА МІСЯЦІ ПРОХОДИТИ ПОТРІБНО ВЛК. ЯКОСЬ ТАК

В тім то і проблема, що коли в 1992 році ми повернулися в Україну, так як Батько та Мати Українці, сім’я, брат, папа, мама з Країни Молдови Придністров’я м. Тірасполь через наслідки військових дій росії, там. І на той час держави як України і напевно не було, і що жити не було де, що й їсти. І в лікарню не могли належно звертатися, вже ось виріс, та почав багато працювати, щоб під лікуватись, та батькам трохи допомогти, так як з травматичними наслідками після тамтешніх вибухів в Придністров’ї. І як виявилося в мене тоді також були напевно травми. І через перевтоми з’явилися приступити епілепсії, які також лікарі говорять що не вилікувати їх ніколи. А ПОТРІБНО ЩОСЬ МЕНІ КОМУСЬ ДОКАЗУВАТИ, ЯК? ЧОМУ ТОДІ В 1992-1998 РОКАХ НЕ БУЛО НІЯКОЇ ДЕРЖАВИ, ДЕ МАЛОСЯ ЗАРЕЄСТРОВУВАТИСЬ, МОЖЛИВО І ЯКУСЬ ДОПОМОГУ НАДАТИ, ПРИНАЙМНІ ХОТЬ НА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ (НЕХАЙ ХОТЬ І ТИМЧАСОВЕ РОКІВ 8-10, ЯКЩО ВЖЕ ГОВОРИТИ ЩО ТОДІ БУЛА ДЕРЖАВА, А ТАК МИ ПРОСИЛИСЯ В НЕ ЗНАЙОМИХ ЛЮДЕЙ ПРОЖИВАТИ, В ОДНИХ 3 РОКИ І ПРОДОВЖИЛИ В ОДНІЙ ЗБУТІЙ ХАТІ ТАКОЖ З ДОЗВОЛУ ЧУЖИХ ЛЮДЕЙ ХАЗЯЇНІВ)… ЦІКАВО КОЛИ ВОНИ ПОЧАЛА З’ЯВЛЯТИСЯ, І ЯК ТЕПЕР З ТОГО ЧАСУ ВІДТВОРИТИ ТА ОЖИВИТИ ДОКУМЕНТИ. ЯКІ ЗНОВУ Ж З ЯКОГО Ж ДИВА З МЕНЕ ТРЕНУЮТЬСЯ… ДОРЕЧІ ЯКБИ МОЖНА БУЛО Б ГАРНЕНЬКУ СУМУ ГРОШЕЙ ДАТИ ЛІКАРЕВІ ТО МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО ЗНАЮТЬ ДЕ ПРОЙДЕ ОФІЦІЙНА РЕГІСТРАЦІЯ ОТРИМАННЯ ЧЕРЕПНО МОЗКОВОЇ ТРАВМИ… ТАК ТУТ ЖЕ МАЙЖЕ КОЖНІ ДВА МІСЯЦІ ПРОХОДИТИ ПОТРІБНО ВЛК. ЯКОСЬ ТАК
Я вибачаюсь що трохи тут присутні помилки.