Реабілітація військового після поранення і контузії

Olena3111536
відредаговано 27. вер 2024 в Ментальне здоров'я

Доброго дня. Цікавлять центри чи заклади охорони здоров'я, які безкоштовно проконсультують та призначать лікування після тяжкої контузії з частковою втратою пам'яті та погіршенням зору.

Прошу допомогти. Буду вдячна за контактну інформацію.

*номер телефону видалено модератором

Найкращі відповіді

Відповіді

  • @Olena3111536 Добрий день!

    Є державний центр, який прямо профільно займається такими травмами: Лісова галявина
    Він знаходиться в Києві.

    У Миколаєві є приватна клініка Медикасано, але вона має соціальні проєкти, в межах яких військовим допомога надається безкоштовно.

    Superhumans Center у Львові теж лікує при контузіях, але не знаю, чи приймають вони пацієнтів, у яких лише контузія (передусім, вони все ж спеціалізують на протезуванні). Спробуйте з ними звʼязатись.

    Підозрюю, що в усі центри немала черга, бо, знаю, що навіть на приватні прийоми зараз непросто зловити час — багато людей потребують допомоги. Тож зконтактовуйтесь з центрами якомога швидше. І по можливості, дайте, будь ласка, зворотній звʼязок — нам важливий Ваш досвід.

    І, якщо Вам зручно, чи могли б Ви розповісти, чому шукаєте консультацію самостійно? Вашому чоловікові не надали відповідного лікування після травмування? Контузію, на жаль, недооцінюють лікарі, але у Вашого чоловіка очевидні серйозні порушення…

Категорії