Виїзд за кордон

Olena3007
Olena3007
відредаговано 7. чер 2024 в Для тих, хто в дорозі

Привіт всім.Я, Олена з Лисичанська,зараз з чоловіком,інв.3 гр.перебуваємо у Львові.Розглядаємо варіант виїзду за кордон,тому я тут,шукаю любу інформацію,яка допоможе обрати країну.

Коментарі

  • Олена, вітаю! Наразі всі країни приймають українців, але не всі дають виплати, житло та іншу допомогу

  • Я вам рекомендую обрати країну, у якій буде найкраще становище для людей з інвалідністю. Канада, Німеччина, але у Канади закінчилась класна програма, там потрібно вже за свої кошти

    @Dmitri порадь будь ласка ще країни

  • Дякую за відгук

  • @Olena3007 вітаю вас. Вибір країни залежить від того, який у вас запит і можливості для інтеграції.

    Звісно, як казали вже мої колеги, певно, кращим варіантом для імміграції була б Німеччина. Там і соціальні виплати і в принципі уряд країни створив добрі умови для наших біженців. Крім того, міг би порадити ще звернути увагу на Швейцарію. Втім, без знання мови, хоча б англійської, в цих країнах буде важко інтегруватися, тим паче, що зараз курс на те, щоб наші біженці там не просто сиділи на соціалці, а працювали, а знайти роботу без знання мови, самі розумієте, важко. Втім, якщо вивчення мов вам дається легко, то певно Німеччина та Швейцарія все ж.

    Якщо з мовною адаптацією вам складніше, то можна порадити розглядати Чехію та Польщу. Певно, краще навіть Чехію, бо там простіше буде знайти роботу.

    Непогані умови надає і Велика Британія (соцвиплати, право на працю, медзахист), втім, вʼїхати можна туди зараз тільки за спонсорською програмою Homes for Ukraine, коли ви самі знаходите хто вам може надати житло.

    Допомога

  • Дякую.Чоловік вже пенсіонер,які до нього вимоги,в тих країнах,які ви перерахували?І ще питання,якщо я фельдшер,чи зможу я влаштуватися на роботу по спеціальності,якщо пройду мовні курси?

  • А ще цікаві країни з французькою мовою,бо я її вивчала в школі,хоч щось розумію.

  • Там не все так просто, щоб стати мед. працівником. Є ряд своїх вимог

Категорії