Оформлення групи ментальної інвалідності

Функції

"Привіт, шановна спільното! Я шукаю допомоги щодо процедури оформлення групи інвалідності для мами з ментальною інвалідністю. Чи може хтось поділитися досвідом та порадити, які етапи мені потрібно пройти і куди звертатись? Буду вдячний за будь-яку корисну інформацію або пораду!"

Найкраща відповідь

Відповіді

  • JuliaFlower
    Функції

    Вітаю у нашій спільноті!

    Зазначу, що ментальна інвалідність присвоюється, якщо через хворобу чи травму людина не може (або може, але важко) самостійно пересуватися, вчитися, працювати і спілкуватися. Повний текст на цю тему на нашому сайті ось тут

    Розкажіть, будь ласка, який шлях ви вже пройшли? Чи призначали вам комісію? Також додам до нашої гілки нашого експерта – сімейного лікаря, терапевта Світалану @svetlanaKovalenko

  • jony
    Функції

    Шлях який ми пройшли це лікування в приватній клініці, також нам виписали препарати які потрібно пити кожного дня, щоб нормалізувати стан, також є висновок лікаря який робив обстеження.
    Хочу розуміти як діяти далі щоб отримати інвалідність і також хотів дізнатись де можна пройти експертизу і скільки вона займає по часу

  • svetlanaKovalenko
    відредаговано 31. бер 2024
    Функції

    Спочатку ви звертаєтеся до вашого сімейного лікаря з декларації у поліклініку. Або сімейний лікар або вузький фахівець подає ваші документи на розгляд комісією ЛКК у поліклініці за місцем укладання декларації.

    Знадобитися витяг зі стаціонару про проходження лікування в умовах стаціонару за вашим діагнозом, 1 або 2 рази на рік.

    Після них передають на комісію МСЕК, там на основі лабораторних, інструментальних результатів та висновків вузьких фахівців буде визначено ступінь, рівень вашої непрацездатності та відповідну групу з інвалідності. Це може зайняти кілька місяців.

    Для ЛКК сімейний лікар направить на проходження клінічних, біохімічних, ультразвукових.

    Спочатку обов'язково звертаєтесь до сімейного лікаря, тому що тут викладено приблизно ваш маршрут для розуміння порядку процедури отримання та визначення групи інвалідності.
    Пам'ятайте У період ремісії, незважаючи на надання вам статусу, необхідно проходити реабілітаційні заходи щодо відповідних діагнозів і дотримуватися рекомендацій медичного персоналу.

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    ви на зв'язку? можливо, у вас будуть додаткові питання?

Категорії