Допоможіть знайти спеціалістів які нам зможуть допомогти.

Функції
filimonova
відредаговано 17. лют 2024 в Фізичні обмеження

Доброго часу доби! Знайшла ваш сайт та зрозуміла що можливо тут мені хтось може допомогти у нашій не легкій ситуації. Я Філімонова Алевтина Сергіївна , МОЛЮ ЗВЕРНУТИ УВАГУ усім хто має змогу в допомозі пишу за свою рідну сестру та розповім вам невеличку історію , можливо хтось зверне на нашу історію увагу . Моя сестра народилася 20.01.2001року. батьки назвали мою сестру Анастасія росла вона як і усі дітки але ж коли вона підростала ми зрозуміли що вона не може ходити думали що ось можливо скоро почне ходили але ж ні шов цас а вона так і не стала на свої ніжки, тоді мати звернулася до лікарів точно нічого не знаю що там було потім бо я сама ще була не дуже дорослою але гарно пам'ятаю як їх поклали на довгий час у Донецьку лікарню та проходили усі обстеження, лікар сказав мамі що дитина по обстеженням здорова але в неї начебто затягнуті м'язи чі щось таке точно не знаю але по маменим словам лікар розвів руками і сказав що вони не знають що це таке та зробили їй інвалідність першої групи . Зараз моїй сестрі 23 роки з маленького дитинства вона може повзати як мала дитина і досі вона так пересувається по дому , вона не відстала в умі веде себе як і всі не хворі люди але зараз вона почала себе погано почуватися почала худнути, мало їсти , почали боліти ноги та позвонок, вона постійно плаче та не віре у життя каже що віддала би все аби хоч трохи почати ходити . Я дуже за неї переживаю та бью у сполох усім хто тільки може долучилися до допомоги усім серцем прошу допоможіть розібратися що з нею насправді та чі можливо їй чимось допомогти. 

Коментарі

Категорії