Отримання Pflege для українців на праграфі 24

Функції

Доброго часу доби! Може в кого є досвід оформлення Pflege для українців на праграфі 24 в Німеччині? В мене 2 українська група інвалідності та вже німецька інвалідність GdB 80% G B. Рідкісне неврологічне захворювання Синдром Гієна-Барре (GBS) після перенсенного у 2018 році спинального інсульту. Реабілітації в Німеччині практично немає, тому стан погіршився. Потрібно оформлення Pflege, бо моя дружина за мною доглядає. Я написав заяву до медичної страхової (АОК), але вони відмовили, бо в мене праграф 24. Може хтось робив вже з українців Pflege на праграфі 24? Підкажіть куди звертиися? Що писати? Дякую завчасно! С Повагою, Андрій.

Найкращі відповіді

  • Dmitri
    Dmitri expert
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю. Справа в тому, що для оплати за страховкою pflegebedürftig ви маєте протягом останніх десяти років не менше двох років сплачувати страхові внески.

    Але міг би вам порадити звернутися до організації, яка безпосередньо займається допомогою з догляду. Ось її контакти:


    Допомога

  • Елена
    Елена expert
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю. В мене є досвід оформлення флеге в Німеччині. Дійсно, що через страхову можно оформлювати через 2 роки проживання в Німеччині. Ми оформлювали через Bizirk. Вам треба знайти Bizirk в вашому місті, або в місті до якого відноситься ваше місто. Зкачати з сайта Біцірка антраг Sozialhilfeantrag: Ambulante Hilfe zur Pflege. Sozialhilfeantrag. Заповнити його або самостійно, або попросити допомоги. Прикласти до нього всі ваші обстеження: бажано всі німецькі. Але якщо немає німецьких, перекладіть українські. Потрібні заключення профільних лікарів, де вказані шифри захворювань. Довідки ЛКК, ІПР -Не потрібні! Висновки та рекомендації лікарів Потрібні. Бажано обстеження. За можливістю, дуже попросіть, щоб німецький хаузарцт (терапевт) підтвердив ваш діагноз, та також дав виписку. Плюс до цього додати ваш паспорт, фікціон, прописку реєстрацію, та то посвідчення про встановлення вам 80 %. Ще треба додати виписку з банку про реквізити картки. Після заповнення антрагу віднесіть його в Bizirk . Або відправте його по пошті з копіями доков. Десь через 2-3 місяці вони приходять додому, для встановлення потреб. Та для визначення категоріі догляду. Від 1-5 град. По 1 - нічого не доплачують. З 2-3 середні. 4-5 то дуже важкі. Критерії в них дуже відрізняються від наших. Треба доказати, що ви потребуєте догляду. Бажано мати висновки німецьких лікарів.

  • Dmitri
    Dmitri expert
    Відповідь ✓
    Функції

    @Andriy ось тут контакти волонтерів , які можуть допомогти в оформленні: https://nordherz.info/contacts/

    Допомога

  • Dmitri
    Dmitri expert
    Відповідь ✓
    Функції

    Раді були допомогти 🙂 Якщо будуть ще запитання та уточнення, або ж потрібна допомога - звертайтесь 👍

    Допомога

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Андрій вітаю) За останні два роки нашої спільноти, ще не було у нас схожих питань. Але ми спробуємо помоніторити.

    Ви знаходитесь в Німеччині як біженець?

  • Andriy
    Функції

    Дякую! Я чув, що волонтери в Мюнхені перкладали для українських біженців інспекторів, які робили експертизу для Pflege. Тобто є випадки, коли українські біженці, зареєстровані в Німеччині по праграфу 24 отримували Pflege. Але в мене немає інформації, яким чином це відбувалось. Може хтось з волонтерів знає цю ситуацію?

  • Dmitri
    Функції

    Шукаємо зараз таких волонтерів, їх контакти. А скажіть будь ласка, зверталися до тієї організації, що кидав вище посилання?

    Допомога

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Andriy не пропустіть це повідомлення :)

  • Andriy
    Функції

    Доброго вечора Дмитро! За Вашою рекомендацією відвіда сайт цієї оганізації. Нразі готую документи для подання на Pflege через них. Дякую!

    З Повагою,

    Андрій.

Категорії