Захворювання кишківника. Консультації, лікування, інвалідність?

Функції

Доброго дня.

Потрібна консультативна допомога щодо захворювання. До 2014 року у мене при рості 1.68 м була вага до 146 кг. Я сам зайнявся питанням ваги, і схуд до 70 кг.

Так як вага з дитинства велика, вона вилазила на суглобах, тиску.

Зараз суглоби хоч і хрустять, всеж тиск на них ніякий майже. Але кишківник почав подавати свої проблеми.

Уже майже три роки, без послаблюючих і клізм, сам до туалету не можу сходити. Це дуже сильно змінює спосіб життя. Постійні болі в області живота. Також в особистому житті, хвороба повністю змінила життя.

Пересиливши себе, за допомогою знайомих, звернувся до лікарні в Полтаві.

Полтава написала діагноз -колоптоз.

Також із-за охтирського ТЦК та СП звернення до Сумської лікарні.

За цей час, всі мої сили в нормалізацію життя успіху не мали. Змінюючи спосіб життя, їжу, дієти тощо результатів не дають, все тільки визначається часом між процедурами. Самий більший термін до примусової процедури 5 діб. За які організм і має підвищену температуру. Ну загалом всі симптоми отруєння, і дуже сильний біль, вздуття тощо.

Також завдяки тцк і медкомісіям, після консультації з хірургом, потрібно проводити операції з товстим кішківником. Це може як вплинути в кращу сторону, так і в гіршу. За статус таких осіб, мови не було. Та і шанси щось не дуже подобаються. Але і проблеми, біль, да і особисте життя зведенні до того що живеш в умовах дім робота процедури. Також такі проблеми не хотілось би виносити на рівні особистого життя с крімось окрім родичів...

Що робити, як отримати інформацію що до лікування. Як отримати інформаю щодо обмежень, коли в нашій лікарні в місті немає ні бажання ні спеціалістів, і немає тієї безоплатної медицини. '..

Коментарі

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Ігор, вітаю у нашій спільноті! Я видалив с вашого повідомлення документи - медкарти, щоб вони не були у відкритому доступі. По запиту надішлите нашому експерті в особисті повідомлення.

    Запрошую у наше спілкування нашого експерта - лікаря @svetlanaKovalenko

  • Ihor Surin
    Функції

    Хотілось би детальніше вивчити і проконсультуватись по своїх питаннях. Хвороба і спосіб життя з нею яким живу доволі складний і мяко кажучи сором'язливий... Я вагався що до цього питання щоб обговорити, але не можливо таким чином вже... Дякую за те, що видалили облікові дані, будемо очікувати консультації спеціалістів.

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    Вітаю! подивившись ваші виписки за 22 рік, анамнез та скарги, рекомендовано пройти свіжі обстеження та консультації та краще стаціонарне лікування, для більшого розуміння які рекомендації з лікування та реабілітації вам необхідні, за напрямками ви звертаєтесь до вашого сімейного лікаря з декларації.

    Для покращення якості життя ваше лікування буде чергуватись з реабілітацією та підтримання способу життя, оскільки кишечник та інші органи шлунково-кишкового тракту це хронічні стани, які вимагають контролю , уваги та консультації ендокринолога, гастроентеролога, кардіолога, психолога та хірурга, у разі питання про оперативне лікування або уникнути операції, якщо дотримуватися дієти, режиму харчування, праці та відпочинку, виключення шкідливих звичок, уникати стресів чи підтримувати організм седативними препаратами.

    На даний момент поки ви будете проходити обстеження У вашому випадку варто почати скуштувати м'ясо кролика (тушкувати або варити), оливкову олію (1 столова ложка на день до їди), тушковані овочі, більше пити води .

    За медикаментозним лікуванням буде краще зрозуміло після результатів аналізів. Поцікавитись проходженням санаторно-курортного лікування для захворювання ШКТ. На тлі дотримання рекомендація ваш стан буде покращуватися, але і можуть бути загострення, тому завжди варто повторно звертатися до лікаря і пояснювати, що вас турбує, так як і скарги можуть також змінюватись в залежності від місця та клімату вашого проживання та умов та звертати увагу на Період сезонних загострень і постаратися не робити похибки в дієті і пройти комплексне лікування.

    2 рази на рік краще проходити контроль обстеження і приймати підтримуючу терапію, так в режимі системи ваш організм і ви почуватиметеся краще і впевненіше, що краще позначитися на якості вашого життя.

  • Olga_EnableMe
    Функції

    @Ihor Surin

    Ви великий молодець, що змогли взяти під контроль вагу і зробити - для багатьох - просто неймовірний вчинок та справді геройське перевтілення! Попри поточні негаразди зі здоровям, ви уникли багатьох можливих інших проблем та хвороб, які з віком лише загострюються. Тобто ви суттєва поправюцали над якістю свого життя, ви молодець.

    Хочу запропонувати Вам звернути увагу на звязок тіла і психики і подивитись в бік психосоматики. Пригадайте, чи не зявилась ця ваша проблема після якоїсь події чи рішень, сильних емоцій. Чи є якісь чинники, які вікликають чи посилюють цю проблему - наприклад, після нервового напруження чи через якісь почуття (провини, сорому, щастя, суму, страху, тощо). Ви також повязуєте цю проблему з унеможливленням особистого життя - чи були у вас якісь зміни в особистому житті, після або під час яких у вас зявились ці проблеми зі здоровям? Чи забороняєте ви собі задоволення? (судячи з великого схуднення вам довелось суттєво обмежувати себе в смачному харчуванні як мінімум. Секс і особисте життя це також задоволення).

    Наша психіка влаштована дуже цікаво! Особисто я погладшала на 20 кг після одного свого рішення, і НІЯК не могла ці килограми забрати, ні дієтою, ні спортзалом. Рішення було "треба стати серйозною", і ось тіло мені відповіло ось так, згідно з іншими моїми уявленням та почуттями щодо "серйозності". Утім допомогла робота з психологом, щоправда, тривала. Ось така вона сила думки :-)

    Процитую вам з вікіпедії щодо психосоматики. Звісно, це не надійне джерело і абсолютно не дає відповіді на ваше питання та діагнози. Утім, можливо, підкаже якісь ідеї.

    • Шлункові проблеми — виразковий колітзапори — є наслідком переживання помилок минулого, небажання відпустити старі ідеї і взяти на себе відповідальність за сьогодення. Шлунок чутливо реагує на наші проблеми, страхи, ненависть, агресивність і заздрість. Придушення цих почуттів, небажання зізнатись собі у них, спроба проігнорувати і «забути» їх замість осмислення, усвідомлення та дозволу, можуть стати причиною різних шлункових розладів.
    • Запори свідчать про надлишок накопичених почуттів, уявлень і переживань, з якими людина не може або не бажає розлучитися, не може звільнити місце для нових.

    Підсумовуючи. Увага до себе та аналіз свого життя можуть вам допомогти, а разом з хорошим психотерапевтом МОЖЛИВО ви зможете зменшити цю проблему. Як мінімум, ви змогли би вирішити оцей пункт - "Також такі проблеми не хотілось би виносити на рівні особистого життя с крімось окрім родичів..."

    Зараз багато психологів є онлайн і безкоштовно, з відеозвязком або у текстовому чи аудіорежимі. На нашому сайті є багато статей з контактами психологів.

  • Ihor Surin
    Функції

    Доброго дня. Дуже цікава думка ваша. Ну нажаль медицина і обстеження сказали причину - товстий кишечник провис. Дієти і харчування показали свою неєфективність. Я працюю, і у мене ранок починається о 6 годині з кави і дороги до роботи, додому вже після 18.00. робота складна і нервова.Це тоже своє дає але без роботи в нас жити не можливо...

    В періоди відпусток за 28 календарних днів, я навіть на самій капусті квашеній сидів, з водою ну і деякими іншими різновидами їжі, але всерівно закінчується все одним і тим же. дикі болі, отруєння організму.

    самий більший термін в такі часи витримки очікування результату - 5 діб... більше вже не зміг по самопочуттю...

  • Ihor Surin
    Функції

    мій профіль на фейсбук, на ньому скажем так із останніх фотографій максимальних розмірів і мінімальних. сфотканих на телефоні були...

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    перейшов, так, різниця дуже відчувається

    здоров'я вам і сил подолати все 🙏

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    Поділюсь з вам кількома практичними порадами.

    Але завжди має місце контроль аналізів та інструментальних обстежень кілька разів на рік разом з консультаціями вузьких фахівців.

    Організму потрібно більше часу, щоб увійти в систему, тому буде корисно з ранку заварити склянку молока (води) з кашею вівсяною дрібною, після або під час можна прийняти каву.

    У сучасному світі не буде проблемою придбати на робочому місці мікрохвильову піч для розігріву супу, наприклад. Протягом дня двічі прийняти рідку теплу їжу. Також не буде проблеми з посудом, в якому можна це доставляти на роботу.

    У проміжках можна випити кефіру чи йогурту. Або зранку, теж працює. І теж можна заварити кипʼятком вівсяну кашу, маленьку порцію, рідку, більше води.

    На вихідних заздалегідь придумаєте меню з перших рідких страв. Краще взяти м'ясо кролика (з особистого досвіду саме воно прибирає запори. Перед основним прийомом їжі прийміть столову ложку олії (краще оливкової або соняшникової). Додайте трав'яні чаї, протягом дня за роботою пийте чай і більше рідини.

    за такою схемою шлунок и кишечник запрацює краще. На це Потрібен час, щоб організм пристосувався до рідкішої їжі, може бути кілька місяців, може менше.

  • Ihor Surin
    Функції

    Ви маєте рацію щодо такого раціону, але нажаль мені він не підходить...

    Я приймав Ізіда місяць по 2 таблетки день.

    1.5 літри води + рідка їжа, їжа з великим вмістом клітчатки (яблоки буряки і тому подібне).

    ввечері кожного дня свічки./мікроклізми. таким чином я два місяці всього пробув.

    у мене просто дуже провис товстий кішківник, ренгену на руках не маю. одне що на колоноскопії під час її проведення щоб провести зонд потрібно було вручну допомагати ( т.е. в мойому випадкі всі дієти без операції не мають сенсу )

    Але операції робити я чомусь поки що боюсь. Мій хірург в місті сказав що тут потрібна операція по ренгену коли проходив ВЛК війскомату.

    Щоб обстежетись - потрібно шукати де. в моєму місті немає ні гастроєнтерологів, і нормального обстеження тим паче. максимум це ренген...

    Але по виписці Полтави я так жив, але нормалізації не було нажаль... Окрім цього ще й займався фіз вправами для області живота... Я б не писав тут якби не оце якби...

    І чи є якісь підстави для проходшення лікарської комісії щодо отримання офіційного статусу про обмеження... Моє місто це таке місто де ніхто нічого не знає....

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Але якщо в вашему місто хтось чогось не знає, то рекомендую звернутись на гарячу лінію до НСЗУ або в МОЗ. В мене подруга телефонували якось їм, вони надали консультацію. Спробуйте набрати їх

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    для розуміння статусу ваш сімейний лікар дає направлення до стаціонару. Сімейний лікар на підставі ваших скарг, попередніх виписок і останнього стаціонарного лікування (і не одного, зазвичай 2 стаціонару на рік або мінімум 121 день безперервного лікування в стаціонарі-все уточнюється з сімейним лікарем).

    спершу ваші документи розглядаються комісією в поліклініці, де у вас укладено декларацію на ЛКК, далі комісія МСЕК.

    Оцінюється ваш загальний стан, ваші скарги, ваш минулий анамнез життя, результати аналізів та обстежень, порушення роботи органів та наслідки ускладнень.

    Тут описані приблизно ваші дії, що може бути змінено за різними індивідуальними моментами.

Категорії