Отримання інвалідності при захворюванні хребта та суглобів.

Функції

Доброго вечора, маю захворювання хребта, а саме остеохондроз. Дифузні протрузії міжхребтових дисків L1-L2, L2-L3, L3-L4 ( з акцентом вправо), L4-L5, L5-S1. Задньоліва грижа міжхребтового диска L4-L5 з міграцією каудально, з компресією журнального мішка і корішка L5. Задньоправа грижа міжпозвонкового диска L5-S1 з міграцією краниально, з компресією дурального мішка і корішка S1. Розмір гриж від 3 мм до 9 мм. Була операція на колінному суглобі, артроскопія меніска 06.23. Супутні захворювання хондромаляція внутрішнього виростка правого стегна 3 ст. (М94.25), тенденіт зв'язки надколінка. Ставати на праву ногу, як на опорну, не можу через біль. Приймаю раз на місяць ліки для зняття запалення. Після ходьби нога не розгинається без допомоги. Чи можу отримати інвалідність? Якщо так, то який хід дій? Дякую.

Найкраща відповідь

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Олександр, вітаю!

    Чи зверталися ви до свого сімейного лікаря?

  • Olexandrk
    Функції

    До сімейного звертався, вона говорить, що може тільки дати направлення до спеціалістів мого профілю. Їздив до травматолога, молодий хлопець, говорить, що як суглоб зруйнується, тільки тоді можу розраховувати на інвалідність. В гарвісі, після операції на коліні, направили до невролога. Обстеження збираюсь пройти в цьому місяці.

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    @svetlanaKovalenko підскажіть будь ласка, як краще бути у цій ситуації?

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    По скільки ви вже пройшли операційне лікування і у вас залишитеся порушення функції, ви звертаєтеся до вашого сімейного лікаря за декларацією в поліклініку і миттєво починаєте оформлення до стаціонару. Або сімейний лікар або вузький фахівець подає ваші документи на розгляд комісією ЛКК у поліклініці за місцем укладання декларації, коли на руках буде виписка зі стаціонару з рекомендаціями. Після них передають на комісію МСЕК, там на основі лабораторних, інструментальних результатів та висновків вузьких фахівців буде визначено ступінь, рівень вашої непрацездатності та відповідну групу з інвалідності. Це може зайняти кілька місяців… Може знадобитися витяг зі стаціонару про проходження лікування в умовах стаціонару за вашим діагнозом, мінімум 2 рази на рік. Для ЛКК сімейний лікар направить проходження клінічних, біохімічних, ультразвукових. Спочатку обов'язково звертаєтесь до сімейного лікаря, тому що тут викладено приблизно ваш маршрут для розуміння порядку процедури отримання та визначення групи інвалідності. Пам'ятайте У період ремісії, незважаючи на надання вам статусу, необхідно проходити реабілітаційні заходи щодо відповідних діагнозів та дотримуватись рекомендацій медичного персоналу. Ваше самопочуття завжди буде змінюватися, але знайти самопочуття та якість життя завжди можна і потрібно.

Категорії