Як отримати документальне підтвердження 24 параграфу?

Функції

Добрий день. Мені потрібна Ваша допомога стосовно питання перебування в Німеччині за параграфом 24. Я знаю, що наразі Німеччина продовжила перебування для українців з 24 параграфом до 2025 року без потреби зміни вклейки в паспорті або видачі нової картки. Однак, я і моя мама самі працюємо та оплачуємо житло. Додатково, я є студенткою. У 2024 році у нас закінчується договір на житло, а мені також потрібно буде подовжити студентський квиток і проїзний. Для цих дій нам потрібен актуальний дозвіл на перебування в Німеччині. Однак, наш дозвіл закінчується в травні цього року, і ми не зможемо юридично зайнятися пошуком житла та продовженням студентського квитка. До кого нам можна звернутися, щоб отримати документ чи візу для легального перебування в Німеччині(або продовження перебування) та здійснення юридичних дій? Буду вдячна за відповідь.

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Вітаю) Непроста ситуація, але спробуємо допомогти

    @Dmitri

  • Dmitri
    Функції

    @maryna37 вітаю. Не зовсім зрозумів вашу ситуацію. Ви перебуваєте в Німеччині без статусу тимчасового захисту?

    Допомога

  • maryna37
    Функції

    В мене є тимчасовий захист, але Німеччина це папери. А в травні цього року мій «тимчасовий захист» не існує на паперах, а при пошуку житла, продовження банківської картки тощо потрібні документи, що засвідчують моє легальне перебування в Німеччині, а я цього показати не зможу. Тільки на словах або пдф файл з сайту Бундестагу.

  • Dmitri
    Функції

    @maryna37 Взагалі то цей PDF-файл засвідчує, що ваше перебування на території Німеччини й після закінчення попередньої дати надалі залишається легітимним (оскільки тимчасовий захист було продовжено до 2025 року). Ваш дозвіл на працевлаштування також залишається чинним. Так стверджують на сервісному порталі Берліну і радять роздрукувати цей файл.

    Втім, для вирішення конкретної ситуації все ж радили б вам звернутися до Центральної сервісної служби за номером телефона +49 30 90 127 127. Там інформацію можна отримати німецькою, англійською, українською й російською мовами. Або ж у відомство, яке оформлювало вам тимчасовий захист.

    Допомога

  • Dmitri
    Функції

    @maryna37 скажіть будь ласка, чи вдалося вирішити вам питання ваше?

    Допомога

Категорії