Група інвалідністі

Функції

яка група інвалідності надається при інфаркті міокарду, трьох стендах, видаленому жовчому міхуру, атеросклерозі коронарних судин мені 56 років . я військовий пенсіонер, так як мене признали обмежино предатним до військової Служби під час військових стану


Дякую за відповідь

Коментарі

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Вітаю у нашій спільноті)

    спробуємо вам допомогти

    @svetlanaKovalenko підскажіть будь ласка

  • svetlanaKovalenko
    відредаговано 3. січ 2024
    Функції

    Микола2024

    Коли і за яким із вищезгаданих діагнозів ви проходили стаціонарне лікування? Яку саме групу вам належить буде зрозуміло за результатами лабораторних аналізів крові та сечі клінічних та біохімічних, а також додаткових ультразвукових та комп'ютерних обстежень та ступеня об'єктивного обстеження самого пацієнта та наявності будь-яких ускладнень та ступеня порушення функціональної роботи інших органів. Інфаркти, атеросклероз та відсутність жовчного можуть давати дуже різні ускладнення та мати різний ступінь ураження органів.

    Звернувшись до вашого сімейного лікаря за декларацією, буде підготовлено пакет документів для комісії на ЛКК, потім документи підуть на МСЕК, у цей пакет входитимуть стаціонарне лікування не менше 2х разів; УЗД та томографія внутрішніх органів, теж за поточний рік, консультації вузьких фахівців (хірург, невропатолог, кардіолог ...).

    Це займає близько двох місяців, крім стаціонарного лікування. та лікарі комісії МСЕК дають вам певну групу.

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Добрий день) Ми не отримали від вас зворотний зв'язок, ви онлайн?

Категорії