Чи маю право на 3 групу

Функції

Добрий день, маю багатоуламковий перелом надколінника зі зміщенням від 2005 року, в 2008 зроблена артроскопія, щоб підправити меніск в цій же нозі (він не видалений повністю), весь цей час намагалась вести здоровий спосіб життя і займатися помірними видами спорту, в 2020-2021 перенесла екз, тяжку вагітність, спорт був заборонений, після народження дитини авжеж як і всі носила на руках, багато ігор на підлозі, багато сідала-вставала, стан обох ніг вже відчутно погіршився, бо я весь час більше напружую нетравмовану ногу. Нарешті нещодавно вдалося трохи зайнятися здоров'ям і відвідати травмотолога, лікар бачить обмеження руху, було зроблено нове мрт, за результатами якого був знайдений цілий букет різноманітних хвороб колінного суглоба притаманний людям після такої травми, навіть металевий артефакт, хоча операцію робили без металу. Підкажіть будь ласка чи маю я право звертатися до держави про комісію на 3 групу (мрт додала), зараз я ще в декреті, маю статус впо. Завчасно дякую і з прийдешнім святом!


Найкраща відповідь

Відповіді

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    Вікторія, вітаю) Дякуємо за привітання!

    Спробуємо вам домогти з інформацією

    @svetlanaKovalenko підскажіть будь ласка, як бути в питанні інвалідності щодо цієї ситуації

  • svetlanaKovalenko
    Функції

    Звичайно, ви звертаєтеся до вашого сімейного лікаря з декларації до поліклініки. Спершу сімейний лікар подає ваші документи на розгляд комісією ЛКК у поліклініці за місцем укладання декларації. Після них передають на комісію МСЕК, там на основі лабораторних, інструментальних результатів , обʼєктивних даних та висновків вузьких фахівців буде визначено ступінь, рівень вашої непрацездатності та відповідну групу з інвалідності. Це може зайняти кілька місяців ... Може знадобитися виписка зі стаціонару про проходження лікування в умовах стаціонару з вашого діагнозу, мінімум 2 рази на рік. Для ЛКК сімейний лікар направить на проходження клінічних, біохімічних, ультразвукових і додасть ваш оригінал томографії. Спочатку обов'язково звертаєтеся до сімейного лікаря, тому що тут викладено приблизно ваш маршрут для розуміння порядку процедури отримання та визначення групи інвалідності. Сподіваюся відповіла на ваше запитання. Дякую!

  • VictoriaPlop
    Функції

    ДЯкую величезне за приблизну мапу подальших дій! Гарного дня!

  • Алиса
    Функції

    Вітаю. В цій статті нема моєї хвороби . З епілепсією інвалідність не надається?

  • JuliaFlower
    Функції

    надається, тут больше інформації

Категорії