Лікування онкології за кордоном

Функції

Доброго дня! У травні 2023 року моєму чоловіку встановили діагноз Мієлома, дифузна форма 2 стадія. Проходили лікування у Львові, але за відсутністю ліків не отримали довгоочікуваний результат: тривала ремісія

Чи є можливість потрапити до програми безкоштовного лікування за кордоном? Куди звертатися? Маємо усю медичну документацію та посвідчення про інвалідність 2 групи

Підкажіть будь ласка

дякую заздалегідь

«1

Відповіді

  • Добрий день! А раніше вже до когось зверталися? Чи були якісь рекомендації, поради, де проводять такі операції?

  • ІВМ
    Функції

    Добрий вечір! По знайомим дізнавалися, які виїхали за кордон

    Кажуть, що є таке лікування у Іспанії, Німеччині, Норвегії, але вони не знають що саме потрібно для цього робити

    на жаль, як це буває часто, нікому не потрібні чужі проблеми:((

    Лікарі в Україні кажуть, що якщо нам вдасться то потрібно спробувати, що чули про таке, але знову ж ніякої конкретики

    я розгублена ….

  • @Настя подивьсь будь ласка актуальну інформацію, можливо є такі програми для наших українців

  • Настя
    Функції

    @ІВМ добрий вечір!

    На сьогодні в Україні діє державна програма "Медична евакуація", яка розповсюджується як на пацієнтів, постарждалих унаслідок війни, так і на інших важкохворих пацієнтів. У вашому випадку є двашляхи на неї податися:

    • перший — через обласний департамент охорони здоров’я та через особу, відповідальну за направлення громадян України на лікування за кордоном на період дії воєнного стану;
    • другий — подати особисто заявку через сайт МОЗ.

    Ось тут детально розписано про програму.

    А тут посилання на сторінку, де можна заповнювати заявку.


    Також Ви можете звернутися до фонду підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family - як мінімум, вони допоможуть більш фаховою порадою. Залишаю Вам посилання на їню фейсбук-сторінку.

    (ось за цим посиланням знайдете допис із сюжетом на Суспільному, де був хороший сюжет якраз на тему медичної евакуації для онкохворих пацієнтів)


    І також я завжди раджу спробувати звернутися до компаній, які займаються медичним туризмом (наприклад, ця чи будь-яка інша) - хоч це і комерційні компанії, та вони добре володіють інформацією щодо лікування за кордоном, можливо, щось також підкажуть.


    Ще є варіант зробити так, як одна із героїнь сюжету - виїхати, отримати тимчасовий захист і сподіватися на потрібне лікування у країні, котра прийме вас.


    Бажаю Вам і Вашому чоловікові сил і терпіння, і щоб обов'язково вдалося потрапити на таке потрібне лікування!

    Якщо можемо ще щось пошукати для вас, напишіть нам. І також будемо вдячні, якщо потім поділитеся своїм досвідом!

  • ІВМ
    Функції


    Доброго дня!

    дякую Вам за поради, на жаль

    Заявку в МОз я подавала не один раз, зараз ще зробила повторно, відповіді не отримувала жодного разу, можливо багато листів заявок:(( Зараз написала у ФБ за посиланням, яке Ви мені надіслали, можливо там зможуть ще якусь інформацію мені дати

    Можливо треба ризикувати та виїжджати за кордон та сподіватися на отримання тимчасового захисту та надання лікування, хоча для мене особисто буде важко, бо в мене залишається син з психологічними проблемами

    Ця хвороба небезпечна тим, що у людини майже відсутній імунітет , тому будь яка інфекція або вірус може бути летальним ,

    Дуже дякую Вам

  • У період загострення не можна нікуди їхати однозначно!

    Яке зараз самопочуття та в якому ви знаходитесь місті?

    На даний момент вам призначено терапію або з моменту захворювання ви вже пролікувалися? бо дуже важливо з вітчизняними лікарями розробити лікування та реабілітацію на постійній основі! план та програму лікування з тривалою реабілітацією вам призначать у найближчому онкоцентрі.

    Найближчим часом підкажемо вам куди ще можна звернутися - тому що лікування та реабілітація за кордоном буде як додаткова можливість покращити самопочуття та якість життя вашого чоловіка. але це час, який не можна втрачати для основного лікування.

  • ІВМ
    ІВМ
    відредаговано 16. гру 2023, 23:06
    Функції


    svetlanaKovalenko

    Доброго вечора! Зараз чоловік вдома, ми мешкаємо зараз у м. Устилуг. Пройшли сім курсів хіміотерапії , показник М-градієнту з початкового 53,96 досягли 25,5. На жаль після пʼятого курсу цей показник більш не змінювався

    Нам порадили звернутися до клініки яка проводить клінічні дослідження тому, що саме там є вірогідність отримати більш якісні ліки. Але це все ж таки ризики, бо це експеримент . Більш нам нічого не повідомили про подальшу програму підтримки стану його здоровʼя

    саме тому я шукаю де можна ще продовжити лікування, як допомогти моєму чоловіку та не втратити його по причині відсутності лікуватися

    також зараз боремося з наслідками хіміотерапії -полінейропатія. Приймаємо лірику, але болі не зменшуються, ходить через біль.

  • svetlanaKovalenko
    відредаговано 19. гру 2023, 19:03
    Функції

    ІВМ

    Ще напишу кілька порад. вибачте, якщо десь повторюся. обов'язково вам необхідно стати на облік у державному онкологічному центрі чи диспансері! зв'язок із сімейним лікарем за декларацією у вас є? вам необхідно розуміти та знати прізвище лікаря, який вас спостерігає. тому що найчастіше для програм з лікування беруть із державних установ. та уточнити у лікаря онколога, де вам стати на чергу для отримання медичної допомоги.

    Вам варто розглянути той варіант з клінічними дослідженнями, тому що виїхавши за кордон ви зіткнетеся з великими ризиками та мовним бар'єром. Ваше лікування завжди складатиметься з кількох моментів, у тому числі й платних, тож почніть звертатися письмово за матеріальною допомогою до органів влади (депутати, міськради…), так само вони офіційно вас перенаправлять на конкретні організації. Є фонди, наприклад, фонт Рената Ахметова – писати на Вайбер 0632354734; «Добродій» - 0504094207 - уточнювати чим вони можуть допомогти у вашому випадку. Клініка «Оберіг» є філією на західній Україні, так само уточнить чим вони вам зможуть вам допомогти, тому що Вас можуть пролетіти з частковою компенсацією від держави.

    Є клініка інтегральної медицини- мені пообіцяли дати інформацію про їхню роботу, я потім ще дам знати. У вас може вийти чергування безкоштовного та платного лікування, що буде позитивно відбиватися на самопочутті та якості життя. Періодично на гарячу лінію телефонуйте МОЗ, нагадуйте про себе.

  • ІВМ
    Функції

    Доброго дня! Декларація з сімейним лікарем у нас є, лікувалися у Львівській державній клініці, там же і лікар який нас веде

    що стосується клінічного дослідження, вчора були у Київі на консультації в самій лікарні де відбуваються ці дослідження, обстеження почали але лякає те, що це буде експеримент з невідомим препаратом і як сказав лікар - це рулетка, ніхто не знає як воно буде , багато побічних ефектів тощо

    завтра планую підготувати всі наявні документи та подати на безкоштовну консультацію в інститут раку, паралельно готую документи для подачі в МОЗ

  • svetlanaKovalenko
    відредаговано 19. гру 2023, 19:04
    Функції

    ІВМ

    Добре. вам обов'язково будуть траплятися люди та можливості!

    будь ласка, пишіть, повідомляйте про ваші результати і ми будемо в міру надходження давати вам інформацію!

  • ІВМ
    Функції

    Добрий вечір! Сьогодні отримали результати досліджень які зробили тиждень тому під час обстеження у клініці Аренсія: м-градієнт піднявся до показника 37, 7:(( 21 листопада він був 24,5

    Я в розпачі. Лікар призначив нам помалідомід з дексаметазоном і я продовжую сподіватися що таким чином зупинимо зростання цього показника Але я не розумію чому так? Чому ця хвороба не відступає? Що потрібно мені ще зробити, куди звернутися щоб допомогти моєму чоловіку?

  • ІВМ
    Функції

    Доброго вечора! Стан чоловіка погіршується, зростають показники білка, ШОЄ, м-градієнту

    Лікар видав нам помалідомід та дав схему Дексаметазон

    Направила два тижні тому медичні документи в інститут раку у Київі для отримання безкоштовної консультації, але на жаль жодної відповіді не отримали

    Що мені робити ? Звичайно, завтра почнемо курс лікування помалідомід, але що робити, якщо показники не будуть знижуватися?

    Будь ласка, може хтось порадить?

    Дякую заздалегідь

Категорії