Як встановлюють інвалідність за межами України?

Функції

Чула, що в Україні будуть реформувати МСЕК. Не зрозуміло, як буде встановлюватися інвалідність. Якщо хтось знає, які групи інвалідності є закордоном? Які групи вважаються працюючі? І взагалі, якщо знаєте, як встановлюють інвалідність закордоном, поділіться, будь ласка, інформацією.

Найкраща відповідь

  • Olga_K
    Olga_K expert
    Відповідь ✓
    Функції

    @Валерія

    Кожна країна має свою систему класифікації інвалідності, і вони можуть відрізнятися від країни до країни. Однак існують певні загальні тенденції і принципи, які можуть бути спільними для багатьох країн.

    У багатьох європейських країнах існують зазвичай три основні групи інвалідності:

    1. Перша група (або I група): Люди з важкими фізичними або розумовими порушеннями, які перешкоджають їх здатності до праці.
    2. Друга група (або II група): Люди з помірними обмеженнями, які можуть працювати, але потребують деякої підтримки чи адаптації на робочому місці.
    3. Третя група (або III група): Люди з легкими обмеженнями, які можуть працювати без значної підтримки.

    При визначенні робочої здатності і інвалідності зазвичай враховуються фізичні, розумові, і психічні можливості людини. Комісії з медичної та соціальної експертизи можуть проводити оцінку, а також враховувати висновки лікарів та інших фахівців.

    Процедура встановлення інвалідності може також включати оцінку соціальних, економічних та інших факторів, які можуть впливати на можливість особи займатися працею та життям загалом.

    Кожна країна має власні правила і стандарти, і тому деталі можуть відрізнятися. Інформація може бути знайдена в законодавстві та правилах, які регулюють соціальне забезпечення та медичну експертизу в конкретній країні.

    Якщо Ви можете назвати яка саме країна/країни Вас цікавлять додатково, можу спробувати пошукати більш конкретну інформацію по группах та їх встановленню.

Відповіді

  • Вітаю) В кожній країні свої закони з цього приводу. Ви хочете оформити інвалідність в якійсь країни чи ви зараз за кордоном і хочете онлайн в України формити інвалідність?

  • В мене подруга хоче оформити інвалідність в Україні. Але намічається реформа МСЕК в Україні і мені здається, що все буде так як і закордоном. Я і сама знаю, як оформити інвалідність зараз в Україні. Питання в тому, що чекати? Бо , як правило, щороку треба підтверджувати інвалідність. Зараз так, реформа МСЕК пройде і все буде невідомо як. А подруга хоче мати працюючу групу інвалідності.

  • Валерія, ми не знаємо що чекати... Тримаємо руку на пульсі

  • JuliaFlower
    Функції

    @Olga_K Оля, вітаю!)) А ви знаєте які групи вважаються робочими закордоном? Можете будь ласка підсказати?

Категорії