Куда подати документи, щоб оформити інвалідність для дитини

Функції
Cвітлана1212
відредаговано 5. жов 2023, 21:07 в Хронічні захворювання

Перед війною дитині в лікарні на чергових процедурах дали виписку , що у дитини вроджена вада і можу оформити інвалідність, січень 2022 року , лікар який мала оформити документи далі хворіла на ковід , почалась війна , звернулась вже через рік до лікаря за місцем пропски , і знову відповідь лікар хворий...... Більше не відповідає...... Як мені і куда я можу передати документи , щоб оформити дитині інвалідність в Україні .Лікар який нас лікував на війні....Наразі з дітьми перебуваю в Польщі , маю працювати , щоб забезпечити наші з дітьми потреби з даним діагнозом в Польщі інвалідність дитині не ставлять,!!!

Найкраща відповідь

  • JuliaFlower
    JuliaFlower ✭✭✭
    Відповідь ✓
    Функції

    Вітаю!

    Cвітлана1212, раніше у нашій спільноті писала українка, вона оформлювала інвалідність дитині у Кракові, ось ця гілка

    Під час воєнного стану встановлення інвалідності або проведення медико-соціальної експертизи українців, які вимушено перебувають за кордоном, МСЕК здійснюють екстериторіально і заочно.

    Якщо людина перебуває за кордоном, вона повинна надіслати необхідні медичні документи своєму сімейному або особистому лікарю на території України для оформлення форми 088/о «Направлення на МСЕК». Документи треба надсилати українською мовою.

    Далі пакет документів розглядатиме лікарсько-консультативна комісія (ЛКК). За її рішенням людину скерують на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) для проведення експертизи та встановлення інвалідності.

    ЛКК може встановлювати інвалідність дитині під час війни дистанційно

    Ось інформація покроково на сайті МОЗ: https://moz.gov.ua/article/news/lkk-mozhe-vstanovljuvati-invalidnist-ditini-pid-chas-vijni-distancijno

Відповіді

Категорії