Про роботу

Функції

Підкажіть, будь ласка:

1) чи можливо по міні-джоб працювати в іншій землі, якщо робота 2 дні в тиждень по 4,5 годин (просто їздити туди-назад)?

2) якщо ні, то чи можливий варіант працювати на такій роботі в іншій землі, якщо відмовитись від виплат джоб-центру?

3) чи працювати в іншій землі можна тільки на повну ставку?

Позначено тегом:

Коментарі

  • Вітаємо у нашій спільноті) По роботі в німеччині раджу нашу гілку

    Щодо ваших питань, то нам потрібна допомога експерта @Olga_K

  • Olga_K
    Функції

    @olenanaym

    Доброго дня, Олено.

    Відповідаю:

    Так, в Німеччині Ви можете працювати на міні-джобі в іншій землі (Bundesland), якщо Ви маєте дозвіл на роботу в Німеччині і відповідаєте вимогам для міні-джобу (згідно з ситуацією, що склалася з укураїнцями, я певна, що Ви його маєте). Однак важливо враховувати деякі аспекти: заробіток по Minijob обмежений до 450 євро на місяць. Якщо Ви працюєте на міні-джобі, то Вам не потрібно платити податки на доходи та соціальні внески, однак важливо враховувати, що міні-джоб обмежений за кількістю робочих годин (зазвичай до 450 годин на рік) і за доходами.

    • Загальною практикою є те, що дохід від міні-джобу до 450 євро не завжди призводить до припинення усіх соціальних виплат. Однак при цьому дохід може враховуватися при розрахунках на інші виплати, і сума Ваших соціальних виплат може зменшитися відповідно до доходів, які Ви отримуєте з міні-джобу.

    Якщо Ви плануєте працювати 2 дні на тиждень по 4,5 години, це, можливо, може бути організовано як міні-джоб, якщо Ваша оплата не перевищує 450 євро на місяць.

    • Відмова від виплат джоб-центру: Якщо Ви отримуєте підтримку від джоб-центру або соціальні допомоги, важливо ознайомитися з правилами щодо роботи та доходів. Працюючи на певній роботі, Ви можете вплинути на свій статус та виплати. Зазвичай рішення про втрату чи зменшення соціальних виплат приймається на індивідуальній основі. Рекомендую проконсультуватися з представниками джоб-центру або отримувачами соціальної допомоги для докладної інформації про вашу конкретну ситуацію.
    • Повна ставка роботи: Ні, Ви не обов'язково повинні працювати на повну ставку в Німеччині. Існують різні види роботи з різною кількістю годин на тиждень та різними умовами зайнятості. Важливо дотримуватися правил та обмежень, які встановлені для конкретної робочої угоди або виду зайнятості.


  • Nagia
    Nagia
    відредаговано 12. січ 2024
    Функції

    @Olga_K

    Я людина з інвалідністю на інвалідному візку,зараз проживаю Германії,маю параграф 24,чи можу я знайти роботу без знання мови?

  • Olga_K
    Функції

    @Nagia

    Добрий ранок.

    На сьогоднішній день звичайно це можливо, але тут постає питання "Яку роботу?". На жаль, зазвичай знання мови є дуже важливим фактором при пошуку роботи, навіть у країнах з програмами підтримки для людей з інвалідністю. Знання мови полегшить комунікацію на роботі та підвищить ваші шанси як на отримання кращої позиції так і на успіх в цілому. Я б рекомендувала вивчати мову (наприклад на курсах) для покращення можливостей знайти роботу в Німеччині.

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    А ви розглядали роботу якусь онлайн? Чи є у вас доступ до ноутбуку?

Категорії