Остання надія та шанс на реабілітацію

Функції

Доброго дня!

Дуже прошу та благаю, Вашої допомоги.

Ви моя остання Надія та шанс.

На теперішній час,я -інвалід 1-б групи.Працюючи сільським лікарем з 12- ти річним стажем праці ,під час виклику до пацієнта,впала та зламала хребет в грудному відділі Th 11-12.

Попри нестерпний біль,судоми та спастику в нижніх кінцівках за рік тяжких зусиль та праці , самотужки піднялася з інвалідного візка та передвигаюся на ходунцях.Проходячи перекомісію 21 серпня 2023 року на групу інвалідності, лікарі відзначили значні покращення у плані неврології та ходьби,є шанси твердо стати на ноги без допоміжних засобів.Але на це мені потрібна кваліфікована допомога реабілітологів ,самотужки мені не справитися.Гарні лікарі та реабілітологи в реабілітаційному комплексі Модричі.

Дуже прошу та благаю Вашої допомоги у фінансуванні реабілітації в Модричах.

Мрію міцно стати на ноги,довести собі та втілити надію людям з обмеженими можливостями ,що попри нестерпні болі та силу волі, духу можливо все,підвестися з інвалідного візка та жити повноцінним життям.Прагну своїм життєвим випадком показати доньці,що немає нічого не можливого,головне віра в себе та в праці.Мрію вийти на свою улюблену роботу сільського лікаря,бути корисною для людей та суспільства.

Дякую!

Коментарі

  • Alinka
    Функції

    Буду вдячна,допоможіть, будь ласка ,дайте контакти фондів, організацій.

    380975740545 Аліна

    13alintus@gmail.com

  • Alinka
    Функції

    Так, звичайно,я готова надати фондам документи,фото,відео.


    Лікування дороге в Модричах дороге,але ефективне багатьох людей в тому числі військових поставали на ноги.

    Вартість доби =4 800 грн.

    У Модричах 18 днів сплати+ 3 дні від них у подарунок=21 день

    Потрібно 86 400 грн за 21 день лікування та реабілітації

  • Alinka
    Функції

    Можливо у благодійного фонду чи організації буде можливість оплатити 14 днів = 67 200 грн. буду безмежно вдячна.


    Мені головне взяти від реабілітації в Модричах- основні навики,правильність,професійність та послідовність виконання ,а надалі вдома я знатиму як саме працювати і на що наполегливо тиснути,щоб міцно стати на ноги та вийти на роботу сільського лікаря і бути корисною для людей .

  • Спробуємо вам допомогти у пошуках фондів

    @Настя

  • Alinka
    Функції

    Дякую,чекатиму, буду, Вам безмежно вдячна.

  • Alinka
    Функції

    Дякую,чекатиму з нетерпінням.

  • Настя
    Функції

    @Alinka добрий день!

    Дуже прикро, що Ви травмувались, та щиро радію з Вашою цілоспрямованості та впевненості у своїх силах.

    На жаль (для Вас), зараз переважна більшість благодійних фондів кидають усі свої ресурси на військових і на потерпілих внаслідок воєнних дій, тому знайти організацію, котра просто візьме й виділить потрібну Вам суму не вдалося.

    Натомість пропоную Вам залишити заявки на великих і перевірених платформах:

    1. https://dobro.ua/how-to-get-help/
    2. https://helpgroup.com.ua/need-help/
    3. https://pomogaem.com.ua/help/
    4. https://ukrhelp.org/help

    Крім того, Ви також можете написати пост, наприклад, у фейсбук, в якому наголосіть одразу, що у Вас невелика сума збору - гуртом її осилити куди реальніше. Попросіть друзів про поширення посту, спробуйте розмістити його не лише в українському фейсбуці, а й, наприклад, у групах діаспори в різних країнах (для цього, щоправда, знадобиться або міжнародний рахунок або інша платіжна система).

    Також несподіваним, але часом результативним кроком стає звернення до місцевих чиновників, депутатів, бізнесів. Тобто Вам по місцю проживання потрібно писати листи до місцевої влади, до депутатів у Вашому окрузі та до найбільших компаній регіону з проханням про допомогу з повним або частковим фінансуванням.

    Можливо, усі ці варіанти в поєднанні допоможуть Вам зібрати повну суму на курс реабілітації.


    Скажіть, будь ласка, чи звертались Ви до МСЕК щодо індивідуальної програми реабілітації, котру за законом мають фінансувати держава або органи місцевого самоврядування? Що вони пропонують і чи пропонують взагалі?

  • Lianaodessa
    Функції

    Часто бачу у фейсбук пости про підтримку

    також вам раджу зробити такий та надіслати лінк сюди 🙏

  • Alinka
    Функції

    Дякую

  • Настя
    Функції

    @Alinka вітаю!

    Як Ви почуваєтеся? Чи звернулися Ви по допомогу до благодійників? Вдалося зібрати кошти на реабілітацію?

  • Alinka
    Функції

    Доброї ночі!

    Дуже приємно за Вашу турботу та за те,що пам'ятаєте про мене.

    Зверталася у всі можливі організації,але відмовляють так,як попри складний військовий стан беруть на реабілітацію та фінансують тільки військових та ВПО,а до "простих смертних " нажаль відмова.

    Хоча теж 12 років лікувала людей,маю військовий квиток,на даний час інвалідність 1-б групи,а допомоги з реабілітацією не маю.Жаль.

    Скажіть, будь ласка,може у Вас знайшлася організація, яка мені допоможе?

  • Настя
    Функції

    Дякую, що відповіли! На жаль, та ж історія з пошуком фондів - більшість допомоги спрмовують на військових чи постраждалих внаслідок воєнних дій.

    Чи оголошували Ви збір у соцмережах? Може, варто спробувати?

Категорії