Варшава. Транспортування літнього чоловіка

Функції
Kseniya Stagg
відредаговано 16. сер 2023, 08:21 в Для біженців у 🇵🇱 Польщі

Добрий день. Мене звуть Оксана, я проживаю в Америці. Родина мого тата біженці з Київа. Зараз ми у відчаї намагаємось знайти допомогу татові, після інсульту. Він ще два дні буде знаходитися у шпиталі в Варшаві, але за два дні його виписують. Йому 88 років і він паралізований. Шукаємо для нього транспортування для лежачих хворих, та реабілітацію з україномовними лікарями. Реабілітаційний центр шпиталю, де він знаходиться не приймає його: він не розмовляє польською, і не розуміє. Дуже сподіваюсь знайти хоч якусь інформацію щодо транспортування, та реабілітації. Будь ласка, допоможіть.

Коментарі

  • Вітаю) Чи є у вас звʼязок з лікарнею та чи дають вони якісь поради щодо подальшого транспортування? Через два дні його куди повинні перевести?

    Куди саме ви розглядаєте транспортування?

    @Настя

  • Настя
    Функції

    @Kseniya Stagg Добрий день!

    Раджу Вам передусім звернутися до організації MUDITA. Зазвичай вони допомагають українцям з інвалідністю та їхнім сім'ям, котрі щойно пересікли кордон (надають можливість безкоштовного проживання у спеціально облаштованому центрі протягом 7 днів і допомогу в оформленні документів). Але, можливо, допоможуть і Вашому батькові - як мінімум, скерують, куди звертатися далі.

    Гаряча лінія організації: + 48 123 786 798

    Пункти прийому : Варшава, ul. Podczaszyńskiego 12, тел.: +48602248136. Краків, ul. Ujastek 7, тел.: +48602248237

    Сайт: https://stowarzyszeniemudita.pl/dopomoga/

    Сторінка у фб: https://www.facebook.com/infoliniamudita


    Українським шукачам прихистку з уже наявним кодом PESEL допомагає фундація AVALON - серед іншого організовує реабілітацію у Варшаві на території фонду або допомогає з фінансуванням реабілітації в інших місцях. Теж, як мінмум, зможуть Вас скерувати.

    Їхня сторінка в мережі тут.

    Інфолінія щодо реабілітації +48 22 349 97 71, +48 796 324 328

    Безкоштовна інфолінія для біженців з інвалідністю: +48 790 688 222


    Також було б добре попросити лікарів з лікарні, де робили операцію Вашому батьку, порадити реабілітаційний центр. Це було б дуже адресно, беручи до уваги конкретного пацієнта.

    Дізнайтеся (Ви чи інші члени сім'ї) у лікарні, чи не можна, щоб батька транспортував санітарний транспорт? Детально тут в розділі - якщо у Батька є песель і можна довести необхідність у такій послузі, Вам не мають відмовити.

    Чи можу ще якось допомогти?

  • Настя
    Функції

    @Kseniya Stagg вітаю Вас!

    Як зараз почувається Ваш батько? Хто допоміг з транспортуванням? Чи вдалося атькові пройти реабілітацію?

Категорії